Skocz do zawartości

Forum nabiera życia!!!


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się szary11, w każdą wolną chwilkę zaglądam na forum i odrywam się od szarości dnia codziennego. Mówią, że mam bzika ;)

Czytam przeważnie o podróżach, dzięki doświadczeniom Kolegów zaplanowałem tegoroczną wyprawę do Rumunii i jestem Wam wdzięczny za wskazówki, podobnie jak już mam głosy pomocne w zorganizowaniu wyjazdu przyszłorocznego. A dzięki wskazówkom przy kupowaniu przyczepy samodzielnie zakupiłem już dwie rewelacyjne przyczepy. Obecny właściciel Adrii zebrał pochwały od Emila (przyczepy Wiola) na przeglądzie technicznym, a ja od Ariela, który przeglądał Knausa. Bogactwo Waszych doświadczeń jest wielkie.

Cieszę się, że wielu z Was poznałem osobiście, a wielu zapewne będzie jeszcze okazja poznać. Fajnie wrócić do tematu, który powstał, kiedy mnie się nawet nie śniło, że będę miał swoją przyczepę :)

Pozdrawiam i życzę sobie i Wam dalszego rozwoju.

PS. Karawaning w Polsce cały czas się rozwija i forumowiczów pewnie będzie przybywać z dnia na dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jestemy nieuleczalnie chorzy a zaglądanie tu to szczepionka podtrzymująca życie ;)

 

I żebyś wiedział że tak jest!!!

Dziś jak nie mogłem się zalogować , to myślałem że w tym durnym komputerze aortę mu wygryzę... sciana.gif

W pracy pełny ruch... Komp włączony, kawa stoi obok myszki, a do Was na forum dziś zawitać mi po prostu nie szło.

No ale udało się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum od 2007 :skromny: raczej biernie............ze starym wilkiem, po którym już nie został ślad. W grudniu 2010 zaczęliśmy szukać innej budki i Skalniak "wykopał" forum w necie. Ależ się zdziwiłam, że nadal istnieję ze swoim kontem. Dzięki Wam, mamy starą, ale suchą i przytulną budkę, bo wskazówki co kupować/jak kupować są tutaj bezcenne. Potem jak u Adasia Słodowego Skalniak przysposabiał cepkę do własnych i naszych wspólnych potrzeb, bo znajdował na forum absolutnie wszystko, czego potrzebował. :winner: Oczywiście jesteśmy na forum codziennie, a ja Skalniaczka zawsze z poranną kawką :skromny:

 

W tym sezonie nie miałam szczęścia osobiście nikogo poznać, chociaż zaczepiałam podczas urlopu wszystkich kempingowców/karawaningowców, kto był w zasięgu o to, czy zrzeszony :bevil:

 

Wiary nie tracę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"....[W tym sezonie nie miałam szczęścia osobiście nikogo poznać, chociaż zaczepiałam podczas urlopu wszystkich kempingowców/karawaningowców, kto był w zasięgu o to, czy zrzeszony :bevil:

 

Wiary nie tracę :ok:

...."

 

I słusznie, ja zaglądnąłem tu z ciekawości, a bywam na http://www2010.nazwa...busikt3/forum2/, i http://busomania.pl/, z racji że przemieszczam sie vwt3, i cieszę sie że poznałem kilku nowych ludzi nad zalewem brodzkim i w turawie (chociaż nad zalewem brodzkim byli ludzie z tamtych stron). Spotkania na żywo dopiero pozwalają przekonać się z kim się polubimy :).

Skalniaki: proponuje podzielić sie nickami, będzie bardziej przejrzyście :)

Edytowane przez 49_kazik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, zapominam nieraz o podpisie :czerwona: sorki. Zazwyczaj to ja zostawiam ślad pisemny, Skalniak rzadko, ale też.

Korzystamy z tego samego konta, żeby nie robić sztucznego tłumu :smirk:

 

to pisałam ja - Skalniaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa: [

Korzystamy z tego samego konta, żeby nie robić sztucznego tłumu :smirk:

 

to pisałam ja - Skalniaczka

 

 

 

ale jak na shotboxie - to już nie wiadomo kto kawę pije :), pisząc pod swoim nickiem wcale nie napiszecie więcej postów, a nick "skalniaczka " bardzo ładnie brzmi i jeszce jeden sie zmieści i admin myślę też będzie zadowolony i nie będzie problemu komu postawić :piwo: a komu :kawa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, zapominam nieraz o podpisie :czerwona: sorki. Zazwyczaj to ja zostawiam ślad pisemny, Skalniak rzadko, ale też.

Korzystamy z tego samego konta, żeby nie robić sztucznego tłumu :smirk:

 

to pisałam ja - Skalniaczka

 

 

 

grinser006.gif no to ładnie. To jest niezgodne z regulaminem forum: http://forum.karawaning.pl/topic/423-regulamin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihih

 

Ja też jestem trochę uzależniony od forum. Najczęściej najpierw sprawdzam co nowego, a potem pocztę ;-))))

 

Lubię to miejsce. Podobnie jak swoją budkę i karawaning!

 

NIECH ŻYJE FORUM!!!!

 

NIECH ŻYJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.