Skocz do zawartości

Forum nabiera życia!!!


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie, co? Jak Pierwszy raz zajrzałem na te forum nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony, że coś ożyje tu. W październiku założone, postów malućko (chyba, że usuwane), zarejestrowanych ludzi również mało. Ale myśle zaloguje się... lecz i tu schodek sie pojawił bo konto moje nie chciało się aktywować... napisałem do Tomiego czy coś się z tym da zrobić i po tygodniu (net mu nie działał) odpisał zapraszając na forum. No i stało się :D Wkońcu moge poczytać o tym co mnie interesuje :) ZDROWIE TOMIEGO!!! :piwko::banan::bevil::D:]:D:]:D:D:]:]:D:D:palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz w październiku było samo forum :palacz: . Wiadomo na samo forum nikt nie trafi. W przerwie świątecznej między świętami a nowym rokiem zrobiłem stronkę. Strona nie jest najpiękniejsza (może niedługo się to zmieni), za to dobrze spozycjonowana w google. I można powiedzieć, że strona zaczeła żyć na samym początku lutego (wtedy dopiero została zindeksowana przez wyszukiwarki). Będe się starał osiągać jeszcze lepsze wyniki w spozycjonowani - mam nadzieje, że dzieki temu będzie Nas więcej :bevil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Regularnie przeszukiwałem net w poszukiwaniu stron o tematyce caravaningowej i dopiero w lutym znalazłem.

Jeszcze raz gratulacje za stronke i forum. :bevil:

Oby tak dalej :palacz::piwko::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOMII

proponuje w najbliższym czasie podlinkować nasze fora myśle ,że uzupełnią się tematycznie i zrobi się coś fajnego

Pomyślimy, zobaczymy jak to się wszystko będzie rozwijać :palacz: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Jestem tu nowym , bywałem przez chwilę w zimie ale raczej z konieczności korzystając z gościnności ( za to jeszcze raz wypada podziękować- co też i czynię ). Poznaję Wasze forum , czytam ... czasami coś napiszę ale ogólnie widzę , że macie podobne problemy do innych inetrnetowych tworów , różni ludzie i różne podejścia do tych samych spraw - jak wszędzie . Macie za to fajny ruch , ponad 100 osób na forum to żadna nowość a raczej norma , więc tylko się cieszyć , że tak to się kręci . Pewnie wyciągaliści wnioski z sytuacji na innych forach , sporo się można nauczyć . Życzę Wam rozwoju i samych ciekawych dyskusji .

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Jestem tu nowym , bywałem przez chwilę w zimie ale raczej z konieczności korzystając z gościnności ( za to jeszcze raz wypada podziękować- co też i czynię ). Poznaję Wasze forum , czytam ... czasami coś napiszę ale ogólnie widzę , że macie podobne problemy do innych inetrnetowych tworów , różni ludzie i różne podejścia do tych samych spraw - jak wszędzie . Macie za to fajny ruch , ponad 100 osób na forum to żadna nowość a raczej norma , więc tylko się cieszyć , że tak to się kręci . Pewnie wyciągaliści wnioski z sytuacji na innych forach , sporo się można nauczyć . Życzę Wam rozwoju i samych ciekawych dyskusji .

 

Adam

 

 

 

Myślę, że to inne Fora NIE wyciągały wniosków z tego co robimy tutaj, a My zawsze byliśmy pionierami. :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.