Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy zlotowe


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Adaś zaskoczyłeś nas tą rezygnacją, ale już jest jak miało być :skromny: - Jaśko może zabierać tyle instrumentów, że możemy zrobić nie tylko orkiestrę symfoniczną

 

 

 

 

 

 

 

:skromny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co u Was ? "Zbroicie się" ? To już tylko kilka dzionków . :)
Mało pisałem ostatnio bo spory zapiernicz miałem ale wracam do normy , więc napiszę krótko .
Jestem gotów ! :yay: Nie mogę się już doczekać .  :hop1: 

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu dwa rozwiązania: niech se pani rejonowa sama przyjdzie do roboty, albo niech jej Aga ostentacyjnie pomacha przed nosem drukiem L-4. Na korzyść drugiego rozwiązania przemawia jeszcze to, że urlop zostaje do wykorzystania w późniejszym terminie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu dwa rozwiązania: niech se pani rejonowa sama przyjdzie do roboty, albo niech jej Aga ostentacyjnie pomacha przed nosem drukiem L-4. Na korzyść drugiego rozwiązania przemawia jeszcze to, że urlop zostaje do wykorzystania w późniejszym terminie :)

EL Quatro niby zawsze można pokazać ale nie jest to do końca dobre rozwiązanie . Nie będę tu o tym pisał . :pad:

Zobaczymy co życie pokaże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.