Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy zlotowe


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

poczekajcie, jeszcze nie ma promocji karkówki w Biedronce.

Za chwile jako sponsor pogody w każdej TV będą podawać, że ma być słońce, upał itd. aby karkówka i kiełbasa grilowa zeszła z półek ;)

 

 

Gdzieś kiedyś czytałem że dla Naszego klimatu (położenie geograficzne, ukształtowanie terenu, morze i góry) sprawdzalność pogody roczna jest na poziomie 60-62%, więc w sumie można powiedzieć, że zawsze jest jakaś i w zasadzie nikt nie pomyli się więcej niż granica błędu :)

 

Nie mniej, na zlocie na bank będzie gorąco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jechac z pełnym zbiornikiem wody czy lepiej go napełnić po przyjezdzie ? Ogolnie zbiornik mam na samym koncu przyczepy - głupio by było aby na jakiejś hopce wypadł razem z podłoga ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jechac z pełnym zbiornikiem wody czy lepiej go napełnić po przyjezdzie ? Ogolnie zbiornik mam na samym koncu przyczepy - głupio by było aby na jakiejś hopce wypadł razem z podłoga ;p

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kopik :) Płyny uzupełnia się na zlocie . Przed nie bo Ci lejce zabiorą . :lol:

 

Nie wiem jaki masz zbiornik ale możesz sobie zalać tylko trochę , na potrzeby w podróży . Reszta na miejscu . Razem pójdziemy zalać "zbiornik" , tylko zawołaj . :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopik :) Płyny uzupełnia się na zlocie . Przed nie bo Ci lejce zabiorą . :lol:

 

Nie wiem jaki masz zbiornik ale możesz sobie zalać tylko trochę , na potrzeby w podróży . Reszta na miejscu . Razem pójdziemy zalać "zbiornik" , tylko zawołaj . :)

 

Czyli spotykamy się przy punkcie poboru wody...... :] 

Edytowane przez Focus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.