Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy zlotowe


DOMINO7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kopczyn, dla dzieci coś czym zajmiesz je ewentualnie pod wieczór jak je zgarniesz do cepki.

Jeszcze nie widziałem, aby na jakimś zlocie dzieci czegoś poza sobą potrzebowały :).

Tam dzieciaki to:

a) integruję się 100razy szybciej niż my

B) "znają się" ze wszystkimi zanim Ty dobrze cepkę ustawisz

c) wymyślają zabawy bez użycia jakiś nowoczesnych udogodnień ;)

 

co do lekarstwa, obawiam się, że zakładana przez Ciebie dawka będzie wystarczająca tylko na 25% zapotrzebowania dziennego  :ee:  :ee:  proponuję skontaktuj się z lekarzem i sprzedawcą w monopolowym ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie co warto wziac dla dzieci aby sie nie nudzily, dla dorosłych wiadomo likarstwo w ilości 0,5L/osobodoba ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

W jakim wieku macie dzieciaki?

 

Nasze chłopaki (12 i 10 lat) biorą piłki i na pewno będą chętni do kopania na boisku :)

Poza tym są fanami kart Euro 2016 i będą mieli albumy do wymiany.

 

Dominika (6 lat) na pewno będzie chętna do zabawy z koleżankami w podobnym wieku :) - zapowiedziała zabranie pluszaków, samochodzików i innych rzeczy - jak prawdziwa kobieta.

 

Bierzemy też rakietki do ping-ponga - czytałem na stronie ośrodka, że są stoły.

Mam pytanie dot. drogi dojazdowej z Łowicza do Gąbina 584,583 ( kierunek Zdwórz ) -czy warto nią jechać , czy asfalt w kiepskim stanie?

 

Dołączam się do pytania + jeszcze prośba o opinię na temat trasy alternatywnej - od węzła A2 Wiskitki trasą nr 50 przez Sochaczew i dalej DW577 do Gąbina.

Edytowane przez pplaw (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy doradźcie co warto wziac dla dzieci aby sie nie nudzily, dla dorosłych wiadomo likarstwo w ilości 0,5L/osobodoba ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Od razu widać, że kopczyn to swój chłop!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim wieku macie dzieciaki?

 

Nasze chłopaki (12 i 10 lat) biorą piłki i na pewno będą chętni do kopania na boisku :)

Poza tym są fanami kart Euro 2016 i będą mieli albumy do wymiany.

 

w takim samym :)

Noooo, tylko żeby nie poszedł za szybko spać  :hehe:  :hehe:

HE HE HE

Się go obudzi, co będzie tak spał przez cały zlot :D

no właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Sławku . To Ty mnie nie poznasz . ... Taki będę grzeczny . :)

 

Jeszcze małe pytanko w sprawie dojazdu .

Ile kosztuje zestawem przejazd A1 na odcinku Łódź do zjazdu (nie pamiętam nazwy) , którym udam się dalej do Zdworza ?

Jak sobie przypomnę nasz wspólny przejazd do Gdańska ze 100pką jego kamperkiem na bliźniaku z tyłu i tą złodziejską opłatę za niecałe 200km 70zł to mi się odechciewa jak tylko o tym pomyślę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.