Skocz do zawartości

Ustalamy Dzień Karawaningowca


Socale

Ustalamy w kalendarzu Dzień Karawaningowca  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wstępnie okres preferujesz?

    • W okresie 3 miesięcy przed wakacjami
      46
    • W czasie wakacji
      22
    • W okresie 3 miesięcy po wakacjach
      4


Rekomendowane odpowiedzi

CIN CINO , Kolego karawaningowcu. Towarzyszu doli i niedoli karawaningowej

Nie obrażaj się bo nie ma o co. Dla mnie możesz przedstawiać, mieć swoje wartości jakie tylko zechcesz.

Zawsze podam Ci pomocną dłoń w drodze, na kempingu i nie tylko dłoń. Nawet kawę Ci świeżą zaparzę.

Obojętnie jakie będą te Twoje wartości.

Ważne będzie tylko jedno. Ja nie będę Cię przekonywał do moich wartości a ty zrobisz to samo.

Przyjaźnię się z wieloma pielgrzymami karawaningowymi. Baa!!! piję z nimi.  Z jednymi piwo z innymi kawę.

Ale nigdy, przenigdy oni nie usłyszeli ode mnie, że robią coś złego, dziwnego. Jadąc właśnie na pielgrzymkę, idąc

w niedzielę do kościoła jak jesteśmy razem na zlocie. To ich wola a mnie nic do tego.

Za to ja też nigdy nie usłyszałem, że powinienem jechać na pielgrzymkę czy iść z nimi do kościoła, bo inaczej

będę odmieńcem. Dlatego właśnie potrafimy się razem bawić i chętnie się spotykamy.

To właśnie kolego nazywa się tolerancja.

Jak pogrzebiesz trochę w historii tego forum, to pewno znajdziesz przykład jak się promowanie wartości tu kiedyś skończyło.

Było już o Katolickim Kole Karawaningowym ( już nie pamiętam dokładnie nazwy )

Było o kapelanie karawaningowców.

I właśnie skończyło się kwasami, odejściem iluś członków tego forum i awanturą na cztery fajery.

NIE IDŹ TĄ DROGĄ

Pozdrawiam, miłego dnia, tygodnia a nawet roku   :hej:  :hej:  :hej:

Ps.

A teraz zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy    :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli z kolei potraktować ten temat "na luzie", to jak już poprzednio pisałem, istnieją kalendarze świąt nietypowych i oczywiście można w nie wpisać "Dzień Karawaningu", choćby dla samej inicjatywy i samego istnienia, więc wszyscy mający chęć wyrażenia o tym swej opinii, mogą to zrobić właśnie w tym temacie i to zarówno na "tak", jak i na "nie", bo właśnie po to istnieje forum dyskusyjne. Abyśmy jeszcze tylko umieli dyskutować ...

:hehe::jump:        :ok:

Krzysztofie. Domyślam się, że kość niezgody leży w tym, że nie ma możliwości oddania głosu negatywnego na cały pomysł. Są trzy pozycje, które zakładają konkretne okresy wyboru dnia karawanigowca. Ci co chcą się bawić w ustalanie dnia głosują i wymieniają się datami kiedy można to zorganizować. Natomiast te osoby, które są przeciwne odgórnie zostały pominięte i wykluczone z udziału w zabawie a też bardzo by chciały oddać swój głos w ankiecie ale nie mogą i z tego powodu są poirytowane bo mogą tylko dodawać komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, o czym piszesz (i jeszcze kilka innych osób ), z całą pewnością jest bardzo istotnym elementem wpływającym na kształt całej dyskusji.

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz nie obrażaj nikogo-bo Ciebie nikt nie obraża  :miga:

Co ma oznaczać nazwa " przebierańcy "? Proponuję troszkę więcej dyplomacji.

 

@Andrzej nie obrażam i na pewno daleko jestem od obrażania jak i moich kolegów jak i obcych ludzi.

Jeżeli ktoś się poczuł urażony to publicznie przepraszam.

A Dzień Karawaningu będę obchodzić kiedy będę chciał..  :ee:

Do zobaczenia na szlaku.   :drive:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

kość niezgody leży w tym, że nie ma możliwości oddania głosu negatywnego

...

te osoby, które są przeciwne odgórnie zostały pominięte

...

Mario, zrozum i Ty, ankieta jest dla tych co chcą.

.

Jak będę organizował wyjście do kina to pójdą ci co chcą, przeciwników kina o  zdanie nie będę pytał.

Jak będę stawiał "piwo dla wszystkich" to wypiją ci co chcą.

Jak będę organizował ... - przeciwników o zdanie nie będę pytał.

To wszystko jest dobrowolne.

W żadnym wypadku nie będę miał im tego za złe. Jest wiele rzeczy na które ja się nie piszę i wrogiem przez to nie jestem/nie chcę być i jakoś wzajemnie się szanujemy.

Prawda że to proste?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko rozumiem. Jednych i drugich. Nie czytałeś moich wcześniejszych wypowiedzi w tym temacie?

 

Mario, zrozum i Ty, ankieta jest dla tych co chcą.

 

Jak będę organizował ... - przeciwników o zdanie nie będę pytał.

No właśnie o tym cały czas piszę. Przeciwnicy są bardzo smutni i rozczarowani, że nie zapytałeś ich o zdanie bo bardzo chcą głosować w ankiecie a nie mogą...

 

Spójrz na to co piszę z innej perspektywy i nie traktuj mnie jak przeciwnika bo mi to jest obojętne, co wyraziłem we wcześniejszym poście życząc miłej zabawy.

Jak spojrzysz inaczej to zobaczysz, że się uśmiechniesz.

Powodzenia i wytrwałości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świętuję zawsze, jak tylko uda mi się wyjechać z przyczepką. Ale takie święto wymaga później wypoczynku i odnowy biologicznej :yay:

Wyobrażam sobie termin: piątek po Bożym Ciele. I tak większość z nas gdzieś wtedy uderza - długi weekend, a po piąteczku jeszcze sobota i niedziela na uzupełnienie wypłukanych mikroelementów w organiźmie... :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ciebie czytałem :) Ale osoby trzecie które czytają "na skróty" odebrałyby Twoje zdania jako pretensjonalne.

:hmm:

:skromny: Ja wiem, Ty też wiesz a skoro ktoś czyta po łepkach to jego problem  :] tylko później niech się nie czepia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być i pierwszy piątek po Bożym Ciele :)

Ci co chcą go"czcic" to będą to robić, Ci co nie to nie-proste.

Zostaje ustalenie dnia :)

No chyba ze jest jeszcze ktoś kto nie będzie "czcil" tego dnia i chce o tym napisać :)

Tak mi się skojarzyło, widzieliscie/czytaliście jakis post w tematach zlotowych o tresci ...na zlot nie pojadę bo mi się nie podoba, bo uważam ze jest bee, że nie ma sensu robić takich zlotow ....

czy poprostu jak ktoś nie chce to nie pisze i nie jedzie

 

Mamy na szczęście prawo wyboru i mozemy taki dzień obchodzić lub nie to każdego prywatna sprawa :)

Tomeczku nawet tych postów nie liczę :) ale stawiam browarka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek po Bożym Ciele - bardzo mi się podoba termin !!

Wydaje mi się jednak ,że logiczna w tym przypadku byłaby sobota po Bożym Ciele,ponieważ nie każdy ma wolne zaraz w piątek po święcie,a już w soboty to większość ludzi nie pracuje i nie mówię tutaj o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16648 Wszystkich użytkowników,

w ankiecie zagłosowało :

opcja nr 1 :34 osoby

opcja nr 2 : 18 osób

opcja nr 3 :  4 osoby

RAZEM : 56 osób tylko ? :hmm:

Coś słabo z frekwencja "wyborczą".  :blagac: 

No ale to tak jak ogólnie w całym kraju :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.