Skocz do zawartości

Ustalamy Dzień Karawaningowca


Socale

Ustalamy w kalendarzu Dzień Karawaningowca  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wstępnie okres preferujesz?

    • W okresie 3 miesięcy przed wakacjami
      46
    • W czasie wakacji
      22
    • W okresie 3 miesięcy po wakacjach
      4


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widać , że " sezon ogórkowy " się jeszcze dobrze nie skończył.

Ja mam dzień, tydzień, miesiąc karawaningowca jak jestem na 

jakimś wyjeździe z przyczepą.

No, ale mamy wolność wypowiedzi na tym forum i każdy może 

sobie wyjść ze swoim pomysłem. 

Tylko zadam jedno pytanie.

Co ma konkretnie wynikać z takiego dnia ?????

Mamy rozpoczęcie sezonu i każdy rozpoczyna sezon kiedy mu pasuje

Mamy zakończenie sezonu i jak wyżej każdy kończy go w terminie mu

odpowiadającym , Mam na myśli chociażby terminy tak nazywanych zlotów.

Mam w końcu ludzi , którzy wcale nie kończą sezonu.

Jeśli jakaś grupa,  większa lub mniejsza w końcu ustali jakiś konkretny

taki dzień. To co miało by z tego wynikać dla całej grupy uprawiającej te hobby????

Ankieta jest nie do końca obiektywna.

Co z Tymi którzy uznają to za lekki bezsens. Gdzie mają oddać głos ??????

nie , ale dni i rocznice i tego typu wynalazki nie służą dokładnie niczemu 

cieszę się z Twojego podobania się  :]

I właśnie brakuje w tej ankiecie jednej pozycji: "poroniony pomysł" lub " po co nam to?" Czy we wszystkich dziedzinach musimy mieć jakieś dni, czy we wszystkim musimy naśladować przygłupawe pomysły z  "chameryki"? :]

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed -Czy ty na wszystko musisz być ANTY ???.

 

Nie chcesz nie musisz,a daj ludziom robić coś i iść do przodu,a nie tylko skrzeczeć i negować wszystko.Nie spodoba się większości to nie będzie.

 

Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać , że " sezon ogórkowy " się jeszcze dobrze nie skończył.

Ja mam dzień, tydzień, miesiąc karawaningowca jak jestem na 

jakimś wyjeździe z przyczepą.

No, ale mamy wolność wypowiedzi na tym forum i każdy może 

sobie wyjść ze swoim pomysłem. 

Tylko zadam jedno pytanie.

Co ma konkretnie wynikać z takiego dnia ?????

Mamy rozpoczęcie sezonu i każdy rozpoczyna sezon kiedy mu pasuje

Mamy zakończenie sezonu i jak wyżej każdy kończy go w terminie mu

odpowiadającym , Mam na myśli chociażby terminy tak nazywanych zlotów.

Mam w końcu ludzi , którzy wcale nie kończą sezonu.

Jeśli jakaś grupa,  większa lub mniejsza w końcu ustali jakiś konkretny

taki dzień. To co miało by z tego wynikać dla całej grupy uprawiającej te hobby????

Ankieta jest nie do końca obiektywna.

Co z Tymi którzy uznają to za lekki bezsens. Gdzie mają oddać głos ??????

 

Jedynie chyba tylko to, że już dzisiaj byś wiedział że np. 2 sobota czerwca będzie się powtarzała cyklicznie co roku jako termin zlotu, a to uważam osobiście jako spory komfort w planowaniu, tym bardziej, że niektórzy z nas żyją w/g terminarza. 

Edytowane przez Roobertino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie chyba tylko to, że już dzisiaj byś wiedział że np. 2 sobota czerwca będzie się powtarzała cyklicznie co roku jako termin zlotu, a to uważam osobiście jako spory komfort w planowaniu, tym bardziej, że niektórzy z nas żyją w/g terminarza.

Więcej luzu i spontanicznie może trzeba ??

Na kiedy masz w terminarzu pogrzeb?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed -Czy ty na wszystko musisz być ANTY ???.

 

Nie chcesz nie musisz,a daj ludziom robić coś i iść do przodu,a nie tylko skrzeczeć i negować wszystko.Nie spodoba się większości to nie będzie.

 

Nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Nie jestem anty - wyraziłem tylko swoje zdanie. Właśnie piszesz o tym samym co ja ".Nie spodoba się większości to nie będzie" i sobie przeczysz  (nie skrzeczysz).  A skąd mamy wiedzieć, że większości się to nie podoba - nie ma przecież takiego pytania.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, powinien to być taki dzień który nie pokrywa się z innym świętem, takim jak np. 1 lub 3 Maj. Wydaje mi się że to powinien być nasz dzień do świętowania a nie na spółkę z innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, powinien to być taki dzień który nie pokrywa się z innym świętem, takim jak np. 1 lub 3 Maj. Wydaje mi się że to powinien być nasz dzień do świętowania a nie na spółkę z innym.

Całkowita racja w zacytowanym tekście, a nawet 125% w tym co wytłuściłem. Ktoś chce zbić punkty dzięki naszemu Forum. Pomyślcie tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nic na siłę.

Ankieta i temat nie jest dla "za czy przeciw", jest dla tych którzy chcą i chcą mieć wpływ na ustalenie "kiedy".

Kto chce zagłosuje, kto nie chce, niech w ogóle dnia nie obchodzi - wrogiem nie będzie, zapewniam.

Nie ma musu w ten dzień podporządkowywać się jakimś ustalonym jego obchodom, garnitur zakładać czy budkę umyć.

Ale, jak kto chce, to niech nawet w tej intencji na mszę da.

Sama idea istnienia takiego dnia.

 

 

...

Co ma konkretnie wynikać z takiego dnia ?????

...

Co z Tymi którzy uznają to za lekki bezsens. Gdzie mają oddać głos ??????

No właśnie swoboda. Wyobrażasz sobie "Dzień Zawiedzionego Urlopowicza"  siedzącego, nie mającego co polać w deszczowe dni w betonie nad Bałtykiem?

Nie musimy z tego powodu żadnego zlotu organizować, wystarczy uczcić, choćby szampana tego dnia otworzyć i radować, że to właśnie karawaning daje nam tyle swobody/wolności/radości, nawet szacun oddać dla Drzymały i z politowaniem pomyśleć o tych którzy mimo chęci tak nie mogą.

Górnicy czy Pielęgniarki mają też swój dzień, choć wiem że do najszczęśliwszych nie należą.

Mają też motocykliści, rowerzyści a nawet wrotkarze, wędkarze, leśnicy i politycy. Chyba wszystkie grupy, a my gorsi?

:)

.

.

.

 

Niech głosu nie oddają i dla nich w ten dzień piwo zamiast szampana.

Ot różnica.

:)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nic na siłę.

Ankieta i temat nie jest dla "za czy przeciw", jest dla tych którzy chcą i chcą mieć wpływ na ustalenie "kiedy".

Kto chce zagłosuje, kto nie chce, niech w ogóle dnia nie obchodzi - wrogiem nie będzie, zapewniam.

Nie ma musu w ten dzień podporządkowywać się jakimś ustalonym jego obchodom, garnitur zakładać czy budkę umyć.

Ale, jak kto chce, to niech nawet w tej intencji na mszę da.

Sama idea istnienia takiego dnia.

 

 

No właśnie swoboda. Wyobrażasz sobie "Dzień Zawiedzionego Urlopowicza"  siedzącego, nie mającego co polać w deszczowe dni w betonie nad Bałtykiem?

Nie musimy z tego powodu żadnego zlotu organizować, wystarczy uczcić, choćby szampana tego dnia otworzyć i radować, że to właśnie karawaning daje nam tyle swobody/wolności/radości, nawet szacun oddać dla Drzymały i z politowaniem pomyśleć o tych którzy mimo chęci tak nie mogą.

Górnicy czy Pielęgniarki mają też swój dzień, choć wiem że do najszczęśliwszych nie należą.

Mają też motocykliści, rowerzyści a nawet wrotkarze, wędkarze, leśnicy i politycy. Chyba wszystkie grupy, a my gorsi?

:)

.

.

.

 

Niech głosu nie oddają i dla nich w ten dzień piwo zamiast szampana.

Ot różnica.

:)

 

Jeśli taki dzień miałby się z czymś konkretnym wiązać to może i poparłbym taką ideę. 

Na przykład w taki dzień robimy krajowy zlot.

Jeśli to ma tylko być idea dla samej idei,  to co taki dzień ma znaczyć?? bo jest i już???

Po co mi dzień o którym wie garstka ludzi.

Sam piszesz, że taki dzień do niczego nas nie zobowiązuje.

Uprawiam te hobby od ponad 30 lat i taki dzień, który w zasadzie nic nie wnosi. Mnie nie jest jakoś

bardzo potrzebny.

No ale na całe szczęście tutaj na forum jest swoboda i nie ma musu.

Wojtek jeśli taki dzień ma zaistnieć naprawdę to może trzeba było by zaproponować coś co

się będzie jednoznacznie i wyraźnie z takim dniem kojarzyć. A nie, że jeden może szampana, inny piwo a trzeci na mszę, itd.

Inaczej to sztuka dla sztuki.

Nie wiem tylko czy przy dzisiejszej radosnej twórczości takich różnych dni, jest jeszcze jakiś wolny termin w kalendarzu.

Idea może i słuszna, nie pozbawiona racji bytu, ale nie chciałbym aby to był jakiś nie wiele znaczący dzionek.

Jak już to trzeba by to z czymś połączyć. 

Drzymała miał przyczepę z musu. My raczej z wolnego wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, inicjatywa co do formy obchodzenia pozostaje otwarta dla każdego z osobna. Gdybym miał zaproponować by w tym dniu każdy z nas coś musiał, to dopiero spotkałbym się z antyaplauzem.

Wybór daty to nie to samo co program obchodów, ale jak ktoś zapoda co w takim dniu moglibyśmy robić, to czemu nie. Ja pomysłu nie mam na organizowanie komuś świętowania, ale wybrać datę to żadna sztuka, stąd ankieta i temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.