Skocz do zawartości

Ustalamy Dzień Karawaningowca


Socale

Ustalamy w kalendarzu Dzień Karawaningowca  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wstępnie okres preferujesz?

    • W okresie 3 miesięcy przed wakacjami
      46
    • W czasie wakacji
      22
    • W okresie 3 miesięcy po wakacjach
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy na forum karawaningowym w/w pozycje chyba nie pasują do tematu dyskusji ? :fuck:

 

mylisz sie bardzo , większośc pasuje do kawawaningu w 200%

 

Światowy Dzień Kaca,

 

zobacz rano po kempingu - 50% populacji obchodzi go bardzo sumiennie 

 

, Dzień Pozdrawiania Blondynek,

 

niekoniecznie blondynek , ale wszystkiego co sie rusza , niektórzy pozdrawiają się i innych wielkorotnie bez przemyślenia że już się rano witaliśmy przy myciu zębów albo sikaniu 

 

Dzień Czosnku,    

 

widać, że słowackie iwęgierskie kempingi sa ci obce (ze wskazaniem na Słowacką Wielką Narodową Tradycję gotowania Zupy Czesnakowej )

 

Dzień Mycia Samochodów,

 

jakże często praktykowany na kempingach wieczorem przed wyjazdem , pod osłoną   nocy , po cichaczu ściereczką, żeby zaoszczędzić 10 zł na pobliskiej myjni , a przecież pojechać do domu trzeba czystym autem 

 

Dzień bez Ręcznika, Dzień bez Prezerwatywy, Dzień bez Stanika, Światowy Dzień Bez Majtek, Dzień bez Bielizny,

 

rzuć okiem na towarzyszy wypoczynku z nakklekami krajowymi D i NL - brak staników i majtów to narodowy sport , jakże wyluzowane są to nacje skoro Dzień świętują przez cały pobyt falując obwisłemi biusty wszem i wobec 

 

 Dzień Kultu Masy Mięśniowej, Dzień Dużego Rozmiaru,

 

to brylują kochani krajanie - rozciągnięte majty przykrywające jakże potężne przyrodzenia dyskretnie ukryte pod kolosalną masą (niekoniecznie mieśniową) zwaną bojlerem bądź mięśniem piwnym

 

 Dzień Orgazmu

 

to nie tylko dzień , z tego wybuchła już cała doba o ile nie tydzień , stękania i pojękiwania z rozhuśtanych przyczep i kamperów rozchodzą się o każdej porze dnia i nocy  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Andrzej, tak wpadłem na chwilkę i zobaczyłem co zobaczyłem..  :foch: i to nie moje klimaty..

ale niewolno dni wiązać z spotkaniami zborów. nikogo nie obraziłem, a opinie możemy wyrażać, a sumienie moje napewno nie jest związane z znakiem krzyża. :D

chyba w Pokrzywnej musimy pogadać :swiety:

Ale nie nakazujmy wybierać braciom czy mają jechać na "pielgrzymkę" czy mają jechać na pełen atrakcji i przyjemności zlot.

reszta 01.04.2016r.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka jest drętwa :foch:

Gdybyś nie wiedział,to :

 

Zbór – określenie stosowane m.in. w Polsce, Czechach (czes. sbor) i na Białorusi (biał. збор) w odniesieniu do lokalnej wspólnoty wiernych kościołów protestanckich (parafia, gmina, zgromadzenie, kongregacja) oraz niektórych ugrupowań nieprotestanckich, historycznie wywodzących się z protestantyzmu oraz przez np. Świadków Jehowy.

 

Pozdrawiam :)

 

P.S. Zakończ te wywody,pogadamy w Pokrzywnej  :pub:

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mylisz sie bardzo , większośc pasuje do kawawaningu w 200%

 

 

Do karawaningu to w 500% bym nawet powiedział, ale tematem dyskusji jest Dzień Karawaningu, prawda ?  :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, nie za bardzo by mi się podobało, aby ten dzień ( jeśli już będzie ustanowiony )

Kojarzył się z jakąś konkretną grupą. Chociażby grupą, która jeździ do Częstochowy.

Tak jak pisałeś jedni tak jadą , bo mają ochotę, potrzebę. I dobrze,  wolno im. Inni nie i też im wolno

Argument o iluś tam przyczepach nie przemawia do mnie. Jak dobrze policzysz 

to z naszego forum nie ma nawet jednego procenta uczestników pielgrzymki karawaningowej.

Temat religijny to raczej delikatny temat. To może zostawmy go w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo , szkoda języka swego strzępić , nie ma co się tu udzielać , wszelkie inicjatywy 'wielcy' tego forum potrafią skutecznie zdetronizować , a inspiratora pomysłu obficie przy tym opluć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ustalenie konkretnego dnia na naszym forum ,to będzie tylko propozycja  do dalszej debaty .

...

Brawo.

.

Wyobrażam sobie ten dzień za kilka lat obchodzony w wolny, inicjatywny sposób dla różnych grup.

Jeden założy temat zorganizowania zlotu właśnie po to by dzień ów uświęcić.

Inny zorganizuje pielgrzymkę.

Ktoś inny wpadnie na pomysł by dokarmiać żubry na polance dla 7 załóg, a jeszcze ktoś inny zlepi grupę na grzybobranie i świętowanie.

Żadnych sztywnych ustaleń też bym nie chciał, ale spotkać się tego dnia choćby z naturą i radować ze szczęścia uprawiania karawaningu jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie jest ustalenie dnia a wypowiadają się osoby które takiego dnia nie chcą, po co One się w ogóle wypowiadają  :niewiem:

najlepiej storpedować pomysł, ktoś nie chce takiego dnia obchodzić to niech nie obchodzi i nie ma co dalej ciągnąć wątku odbiegającego od tematu, no chyba tylko po to aby zamęt robić,

 

 

czy taki dzień "święto" :) musi wypadać w weekend wówczas np 2 czy 3 weekend np czerwca. i tak jak powyżej nie ważne kto co w tym dniu będzie robił i jak go spędzał czy na jakimś zlocie czy na grzybach itd i czy będzie w ogóle go obchodził

ważne że taki dzień po prostu jest .

co Wy na to 2 czy 3 weekend czerwca  ?

Edytowane przez Cytrus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo , szkoda języka swego strzępić , nie ma co się tu udzielać , wszelkie inicjatywy 'wielcy' tego forum potrafią skutecznie zdetronizować , a inspiratora pomysłu obficie przy tym opluć.

:yes:  :yes:  :yes:

Tylko dodam, że nie jestem za ani przeciw bo mi nic nie zmienia a jeżeli komuś sprawia to przyjemność to proszę bardzo i życzę miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie jest ustalenie dnia a wypowiadają się osoby które takiego dnia nie chcą, po co One się w ogóle wypowiadają  :niewiem:

najlepiej storpedować pomysł, ktoś nie chce takiego dnia obchodzić to niech nie obchodzi i nie ma co dalej ciągnąć wątku odbiegającego od tematu, no chyba tylko po to aby zamęt robić,

 

co Wy na to 2 weekend kwietnia ?

 

Niech będzie Marcinie , a poza tematem , gratulacje za aktywność na tym forum - wyżej to już jest Twój 1111 postcik - dzisiaj  Twoje Święto : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo popieram twoją propozycję , jest ze wszech miar słuszna i niech będzie ona  dopełnieniem naszej tradycji pielgrzymowania naszymi kempingami do Sanktuarium Maryjnego w Częstochowie.  Niech zatem termin tej pielgrzymki przypada zawsze w Dzień Karawaningu - czyli drugą sobotę kwietnia - wiosną , gdzie wszystko budzi się do życia , a my sposobimy się do wyjazdu na łono natury

 

 

belmondo , szkoda języka swego strzępić , nie ma co się tu udzielać , wszelkie inicjatywy 'wielcy' tego forum potrafią skutecznie zdetronizować , a inspiratora pomysłu obficie przy tym opluć.

A  czego się spodziewałeś kolego po tak natchnionym poście ???

 

 

w temacie jest ustalenie dnia a wypowiadają się osoby które takiego dnia nie chcą, po co One się w ogóle wypowiadają  :niewiem:

najlepiej storpedować pomysł, ktoś nie chce takiego dnia obchodzić to niech nie obchodzi 

To chyba tak nie działa, że jak kto nie z nami, to na aut

Jeśli ustalenie takiego dnia ma być ustalone tu na forum i niejako w imieniu użytkowników tego forum.

To sory Teodory ale Ci co uważają inaczej też chyba mogą się wypowiedzieć.

Tym bardziej, że w ankiecie nie ma takiego miejsca.

Ja osobiście chciałbym aby ten dzień jakoś łączył wszystkich, był jakimś wyjątkowym dniem a nie, że 

każdy  sobie rzepkę skrobie ale mamy Dzień Karawaningowca. kto taki dzień zauważy ???

Fakt, nie mam na to pomysłu , ale to nie ja wyszedłem z taką inicjatywą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A  czego się spodziewałeś kolego po tak natchnionym poście ???

 

 

 

 

Ano właśnie tego - żarliwego ataku na wszystkich tych co to inne przedstawiają wartości, na tych co nie burzą lecz tworzą , na tych co nie szydzą tylko w zgodzie organizują.  

Edytowane przez CIN CINO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że sam pomysł Wojtka uważam za dobry, to aby nie było niedomówień, wyjaśniam: nie jestem "za", ani "przeciw", ponieważ uważam, że ta dyskusja i tak w karawaningu nic nie zmieni, nawet jeśli "garstce" osób czynnych w tym temacie, uda się osiągnąć jakiś konsensus. Moim zdaniem, nie dorośliśmy jeszcze do "takich" decyzji, aby wybrać "Nasz Dzień" uznany przez Wszystkich i z poszanowaniem traktowany, jako Nasze, Karawaningowe Święto. Niestety, wbrew pozorom, cała nasza społeczność nie jest silnie skonsolidowana i w większości głosów spójna, co już niejednokrotnie miało swe odbicie, gdy chodziło o jakieś istotne wydarzenia (i w tym temacie też to widać).
Jeśli z kolei potraktować ten temat "na luzie", to jak już poprzednio pisałem, istnieją kalendarze świąt nietypowych i oczywiście można w nie wpisać "Dzień Karawaningu", choćby dla samej inicjatywy i samego istnienia, więc wszyscy mający chęć wyrażenia o tym swej opinii, mogą to zrobić właśnie w tym temacie i to zarówno na "tak", jak i na "nie", bo właśnie po to istnieje forum dyskusyjne. Abyśmy jeszcze tylko umieli dyskutować ...

PS
Święta / Dni, które podałem poprzednio, nie były tworem mojej wyobraźni, :nono: one naprawdę istnieją, dlatego proszę o tym pamiętać, czytając moją poprzednią i obecną wypowiedź.
http://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych-2016


mylisz sie bardzo , większośc pasuje do kawawaningu w 200%

 

Światowy Dzień Kaca,

 

zobacz rano po kempingu - 50% populacji obchodzi go bardzo sumiennie 

 

, Dzień Pozdrawiania Blondynek,

 

niekoniecznie blondynek , ale wszystkiego co sie rusza , niektórzy pozdrawiają się i innych wielkorotnie bez przemyślenia że już się rano witaliśmy przy myciu zębów albo sikaniu 

 

Dzień Czosnku,    

 

widać, że słowackie iwęgierskie kempingi sa ci obce (ze wskazaniem na Słowacką Wielką Narodową Tradycję gotowania Zupy Czesnakowej )

 

Dzień Mycia Samochodów,

 

jakże często praktykowany na kempingach wieczorem przed wyjazdem , pod osłoną   nocy , po cichaczu ściereczką, żeby zaoszczędzić 10 zł na pobliskiej myjni , a przecież pojechać do domu trzeba czystym autem 

 

Dzień bez Ręcznika, Dzień bez Prezerwatywy, Dzień bez Stanika, Światowy Dzień Bez Majtek, Dzień bez Bielizny,

 

rzuć okiem na towarzyszy wypoczynku z nakklekami krajowymi D i NL - brak staników i majtów to narodowy sport , jakże wyluzowane są to nacje skoro Dzień świętują przez cały pobyt falując obwisłemi biusty wszem i wobec 

 

 Dzień Kultu Masy Mięśniowej, Dzień Dużego Rozmiaru,

 

to brylują kochani krajanie - rozciągnięte majty przykrywające jakże potężne przyrodzenia dyskretnie ukryte pod kolosalną masą (niekoniecznie mieśniową) zwaną bojlerem bądź mięśniem piwnym

 

 Dzień Orgazmu

 

to nie tylko dzień , z tego wybuchła już cała doba o ile nie tydzień , stękania i pojękiwania z rozhuśtanych przyczep i kamperów rozchodzą się o każdej porze dnia i nocy  :]

 

:hehe::jump:        :ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.