Skocz do zawartości

Do szczególnie nowszych forumowiczów :)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

A może w ogóle wszyscy się wypowiedzą w jaki sposób znaleźli to forum. :przyczepa:

Ja po prostu planując zakup przyczepki szukałem jakiś porad w sieci. Znalazłem kilka for, ale tylko to jedno było aktywne i panowała taka fajna atmosfera :hej:

No i jestem do dzisiaj i jeszcze będę jeszcze długo a nawet o 2 dni więcej :hop1: (o 2 bo o 1 dzień dłużej to będzie grała Orkiestra Swiątecznej Pomocy) :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Polski Caravaning znalazłem Karawaning.pl a potem już mały krok do naszego forum.

J też się przyznam ,że przez jakiś czas byłem jako gość zanim się zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw kupiłem sobie przyczepę - zupełnie przypadkiem, następnie wpisałem w wyszukiwarce niewiadówka i znalazłem ,akurat jest to pierwsze forum na którym cokolwiek sie udzielam :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również szukając wszelakich informacji na necie, po przez

 

wyszukiwarke trafiłem na tę stronę i po zapoznaniu się z

 

''zawartością'' FORUM stwierdziłem że to jest TO i pora się

 

ujawnić czyli zarejestrować. :-] Moja żonka twierdzi :hop1:

 

że dostałem pierdolca, :hej: ale jak ją znam, to jak z naszym

 

BZDĄCEM znajdziemy się na łonie przyrody, to pewnie powie CZEMU

 

tak pózno się zdecydowałem !!! ??? No bo w końcu SIĘ :przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprzedaniu Adrii szukałem możliwości zakupu większej przyczepy. W necie szukałem różnych wiadomości co do zakupów jak i do wykorzystania tej którą miałem kupić. Wcześniej przeglądałem wiadomości na stronce karawaningu, aż doszedłem do forum. Tu znalazłem informacje jak również pomoc od kolegów :ok: w doborze i szukaniu przyczepy. :ok:

post-45549-imported-09ccd430-ef6f-4521-8564-04fc76b92a35_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to jest mój pierwszy post :ok: , ale od czegoś trza zacząć. Moja przygoda z karawaningiem sięga już ładnych paru lat. Moi rodzice, jak to się mówi w wieku poprodukcyjnym :) , zechcieli zakupić cycepke. Noi zakupili "zapiekanke" ku mojej radości bo mogłem z niej korzystać :ok: , co nie przekładało się na zainteresowania typowo karawaningowe :) , po prostu za miast namiotu "mydelnica" i tyle. Ale rodzina mi się powiększyła tzn. córkę drugą ustrzeliłem, a w n-ce niestety miejsca na giry śmierdzące zabrakło :ok: to we wrześniu 2007 z połowicą kredycik śmy wzięłli i se HOBBY prestige 495 zakupili, a co, hulaj dusza... Nawet brak miejsca do trzymania nas nie zraził, doszliśmy do wniosku, że jak kupimy to jakoś się ułorzy.

Ale pociągłem, a chodziło skąd się wziąłem na forum, a no właśnie z tąd, że jak swoją budkę kupiłem to zachciało mi się przy niej grzebać i potrza mi było fachowej rady, a że w temacie swieżyj jestem to dopiero pierwszyj mój pościk nabazgroliłem.

Pozdrawiam wsjech karawaningowców, a wszcególe tych co te forum spłodzili :ok: , niech wam bozia (jestem niepraktykujący) w dziaciach wynagrodzi. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok: moja też dziwnie na mnie patrzała widząc mnie coraz częściej na forum.Ale też się zarejestrowała :) i teraz będzie :ok: o dostęp do kompa :ok:
Naprawdę tak dziwnie patrzałam??? :ok: A tak naprawdę w głębi duszy cieszyłam się, że wiele wątpliwości dzięki temu forum zostało rozwianych :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś widziałem naklejeczkę, forum przeglądałem jako gość.

Jednak dopiero teraz się zarejestrowałem, bo kupiłem własną przyczepę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.