Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

Ferie wzdłuż Bałtyku na parcelach i dziko w bezpiecznych miejscach

Ja bez przyczepki ale... właśnie wróciłem po 2 tygodniach z Pomorskiego.

Zimą Bałtyk jest cudowny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co taki zastój? :hmm:

Od miesiąca nikt nic nie pisze :hmm:

Lucek 26 przepisz się na nasz termin :)

 

 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04 :

 1. Kajetan
 2. BartoszK
 3 .Kiełek
 4. wersowa+wersal :)
 5. Malwa89
 6. Misio
 7. Bodi
 8. Marko 6
 9. belmondo
10. TOM3653

11.Robal

12 .Jożin 2 + 1

13.
 

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taki zastój? :hmm:

Od miesiąca nikt nic nie pisze :hmm:

Lucek 26 przepisz się na nasz termin :)

 

 

 

Lista chętnych na weekend 01-03.04 :

 

 1. Kajetan

 2. BartoszK

 3 .Kiełek

 4. wersowa+wersal :)

 5. Malwa89

 6. Misio

 7. Bodi

 8. Marko 6

 9. belmondo

10. TOM3653

11.Robal

12 .Jożin 2 + 1

13.

 

Witaj Belmondo , z wielką przyjemnością zapisałbym się na ten termin tylko do 31 marca będę na Węgrzech i nie jestem pewien jak będzie z powrotem. Dlatego zapisałem się na termin marcowy.

Gdybym nie przyjechał z budką to na jeden dzień przyjadę autem. Dobre towarzystwo zawsze kusi . :gitara::winner: :winner: :banan:

Pozdrawiam Lucek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Belmondo , z wielką przyjemnością zapisałbym się na ten termin tylko do 31 marca będę na Węgrzech i nie jestem pewien jak będzie z powrotem. Dlatego zapisałem się na termin marcowy.

Gdybym nie przyjechał z budką to na jeden dzień przyjadę autem. Dobre towarzystwo zawsze kusi . :gitara::winner: :winner: :banan:

Pozdrawiam Lucek.

Jak będziesz grzeczny to i nocleg się znajdzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Belmondo , z wielką przyjemnością zapisałbym się na ten termin tylko do 31 marca będę na Węgrzech i nie jestem pewien jak będzie z powrotem. Dlatego zapisałem się na termin marcowy.

Gdybym nie przyjechał z budką to na jeden dzień przyjadę autem. Dobre towarzystwo zawsze kusi . :gitara::winner: :winner: :banan:

Pozdrawiam Lucek.

Mam nadzieję,że się wyrobisz.Do zobaczenia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałby za dużo mieszać ale w pobliskim Jarnołtówku 2 - 3 km do Pokrzywnej. jest bardzo dobry camping "Pod Lipami". Byłem na obydwu i zdecydowanie ładniej położony i więcej miejsca (nie w błocie) jest Pod Lipami. Do WC dużo bliżej. Miejsce na ognisko. Właściwie z Pokrzywnej wynieśliśmy się po zobaczenia tego w Jarnołtówku.  Tak na szybko znalazłem stronkę na której jest o nich informacja. Propozycja spotkania zachęcająca i nie mówimy nie i jeszcze w tak zacnym towarzystwie

 

http://www.eholiday.pl/noclegi-pn3073.html

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałby za dużo mieszać ale w pobliskim Jarnołtówku 2 - 3 km do Pokrzywnej. jest bardzo dobry camping "Pod Lipami". Byłem na obydwu i zdecydowanie ładniej położony i więcej miejsca (nie w błocie) jest Pod Lipami. Do WC dużo bliżej. Miejsce na ognisko. Właściwie z Pokrzywnej wynieśliśmy się po zobaczenia tego w Jarnołtówku.  Tak na szybko znalazłem stronkę na której jest o nich informacja. Propozycja spotkania zachęcająca i nie mówimy nie i jeszcze w tak zacnym towarzystwie

 

http://www.eholiday.pl/noclegi-pn3073.html

Malwa jak pojedziesz ustalać szczegóły to zajrzyj do Pokrzywnej i na ten drugi kemping i wtedy je porównamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Do WC dużo bliżej

 

No tak. To istotny argument  :]  :-]  :P

Malwa jak pojedziesz ustalać szczegóły to zajrzyj do Pokrzywnej i na ten drugi kemping i wtedy je porównamy :)

 

Malwina :nono:  Rzeka ma być. Kąpiel obiecana i nie ma to tamto  :nono:  :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie się szykuje a tu tylko jedna lista ...... :ee: :ee: :ee: :ee: :ee:

Na tą chwilę,to wiemy ,że gdzieś w kierunku na Dolny Śląsk trzeba 1.04.2016 wyruszać.Szczegóły dopiero będą.

Z tego co wiem,to DJ się zgłosił na ochotnika  :]

 

 

Lista na DJ:

1.Kajetan

2.

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę,to wiemy ,że gdzieś w kierunku na Dolny Śląsk trzeba 1.04.2016 wyruszać.Szczegóły dopiero będą.

Z tego co wiem,to DJ się zgłosił na ochotnika  :]

 

 

Lista na DJ:

1.Kajetan

2.

dj jak najbardziej ale czy mamy sprzęt grający :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.