Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

(...) wybierając miejsce (...) pomyślałem

 

Belmondziu mój najsłodszy  :>  Czy możesz mi wskazać post, w którym to TY wybrałeś miejsce ????  :-]

 

Nie słodź tu Robaczkowi. On i bez tego WIE, że ma przyjechać  :nono:  :tuk: Tak jak wersowa. Oni też z WRO i się nie ociągali tylko wpisali  :bravo:  Czyli będą nocne Polaków rozmowy, o motoryzacji  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Belmondziu mój najsłodszy  :>  Czy możesz mi wskazać post, w którym to TY wybrałeś miejsce ????  :-]

 

Nie słodź tu Robaczkowi. On i bez tego WIE, że ma przyjechać  :nono:  :tuk: Tak jak wersowa. Oni też z WRO i się nie ociągali tylko wpisali  :bravo:  Czyli będą nocne Polaków rozmowy, o motoryzacji  :yay:

Jeszcze jak Gazirek się dopisze

 

Kajtek, dałam ultimatum Krzyśkowi. Do zlotu auto musi być gotowe :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlocie dobra dzeeeeemka nie jest zła... ;-)  najlepsza jest ta zaraz po śniadaniu od 13 do 15...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belmondziu mój najsłodszy  :>  Czy możesz mi wskazać post, w którym to TY wybrałeś miejsce ????  :-]

 

 

Napisałem w tamtym wątku,że spotykamy się w połowie drogi pomiędzy Górnym Śląskiem,a Dolnym Śląskiem,żeby każdy miał w miarę równy odcinek drogi do pokonania i tak prawdopodobnie będzie-jakie to ma znaczenie czy to jest Pokrzywna,Januszkowice,Bąków czy inny kemping i kto go wybrał .Przecież tam nic dogranego nie macie jeszcze.

Wrzuciliście jako propozycję  Pokrzywną- to piszemy o niej.Jak trzeba mogę zaproponować za moment inne miejsce i inny termin,co to jest za problem ?

Tak konkretnie to co masz tam  Kajetan dograne i dogadane na miejscu?

Sali zamykanej tam nie ma,jest tylko wiata bez grilla,minimalna ilość skrzynek prądowych,a każdy farelką się będzie chciał dogrzewać ,cena nie ustalona,pojemność ośrodka nie ustalona,ilość ciepłej wody nie ustalona.

Ja np. już wiem ile sobie tam życzą za 1 dzień pobytu, ile za dwa dni pobytu,czy dostaniemy tam drewno w cenie itd. i to nie ja tam dzwoniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w tamtym wątku,że spotykamy się w połowie drogi pomiędzy Górnym Śląskiem,a Dolnym Śląskiem,żeby każdy miał w miarę równy odcinek drogi do pokonania i tak prawdopodobnie będzie-jakie to ma znaczenie czy to jest Pokrzywna,Januszkowice,Bąków czy inny kemping i kto go wybrał .Przecież tam nic dogranego nie macie jeszcze.

Wrzuciliście jako propozycję  Pokrzywną- to piszemy o niej.Jak trzeba mogę zaproponować za moment inne miejsce i inny termin,co to jest za problem ?

Tak konkretnie to co masz tam  Kajetan dograne i dogadane na miejscu?

Sali zamykanej tam nie ma,jest tylko wiata bez grilla,minimalna ilość skrzynek prądowych,a każdy farelką się będzie chciał dogrzewać ,cena nie ustalona,pojemność ośrodka nie ustalona,ilość ciepłej wody nie ustalona.

Ja np. już wiem ile sobie tam życzą za 1 dzień pobytu, ile za dwa dni pobytu,czy dostaniemy tam drewno w cenie itd. i to nie ja tam dzwoniłem.

 

Daj już spokój. Ja też dam.  :(  Coś kiepsko u Ciebie z poczuciem humoru. Bierzesz wszytko za poważnie.  :nono:  Napijemy się w Pokrzywnej i będzie git  :piwo:

 

 

A organizatorką jest Malwinka i jak gdzieś tam już wcześniej pisała, wybiera się dograć szczegóły. Ja też miałem swoja propozycję ale odpuściłem bo rzeczywiście punkt w połowie między Górnym a Dolnym Śląskiem pozwala na większą integrację  :pub: No i miejsce fajne, dobry punkt do wypadów w rożne ciekawe miejsca w tym CZ  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w tamtym wątku,że spotykamy się w połowie drogi pomiędzy Górnym Śląskiem,a Dolnym Śląskiem,żeby każdy miał w miarę równy odcinek drogi do pokonania i tak prawdopodobnie będzie-jakie to ma znaczenie czy to jest Pokrzywna,Januszkowice,Bąków czy inny kemping i kto go wybrał .Przecież tam nic dogranego nie macie jeszcze.

Wrzuciliście jako propozycję Pokrzywną- to piszemy o niej.Jak trzeba mogę zaproponować za moment inne miejsce i inny termin,co to jest za problem ?

Tak konkretnie to co masz tam Kajetan dograne i dogadane na miejscu?

Sali zamykanej tam nie ma,jest tylko wiata bez grilla,minimalna ilość skrzynek prądowych,a każdy farelką się będzie chciał dogrzewać ,cena nie ustalona,pojemność ośrodka nie ustalona,ilość ciepłej wody nie ustalona.

Ja np. już wiem ile sobie tam życzą za 1 dzień pobytu, ile za dwa dni pobytu,czy dostaniemy tam drewno w cenie itd. i to nie ja tam dzwoniłem.

Proszę się mnie tu nie denerwować :D

Wszystko będzie podane w przyszłym tygodniu jak wrócę bo za telefon to bym się nie wypłaciła :)

 

Ciepła woda jest pod dostatkiem, fakt, że skrzynek z prądem nie ma co w Januszkowicach (zlot można tam powtorzyc), drewno z tego co wiem zawsze tam było i można się z szefem dogadać, cena jest do negocjacji to na pewno, sala zamykana jest ale to jest mały bar wiec nas nie pomieści ale jest sympatyczna wiata, którą można osłonić.

 

Faktycznie Porzywna jest brana pod uwagę co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś ma ciekawsze miejsce to śmiało możemy je zmienić. Wszystko jest dla ludzi, dlatego też Kajtek ruszył nowy wątek przed czasem żeby coś ustalić a jeżeli się okaże, że będzie tylko 16 załóg to czemu nie Pokrzywna? Zawsze można ryzykować wjazdem przed rzeczke i liczyć, że woda się nie podniesie i wyjedziemy w niedziele :D chociaż to zawsze jakaś forma atrakcji :>

 

Ja jestem otwarta na propozycje, zmianę organizatora i miejsca spotkania wiosennego (datę 1-3.04 bym zostawila) bo mi zależy aby spotkać się z ludźmi i fajnie się bawić :D

 

A jak nie to zawsze zostają inne terminy spotkań :D

Co prawda wymagania na pewno były, są i będą. Pamiętam jak zorganizował Belmondo spot i naprawdę długo będę go wspominać. Nie powiem, że nic nie robie tu gdzie jestem ale ile internet mi pozwala na szajsfonie to zapisuje, notuje żeby w domu usiąść i tylko wrzucić konkrety dla Was.

 

A jeżeli komuś coś nie pasuje, nie obrażam się, przyjmę na klatę wszelkie zarzuty

 

A klatę mam sporą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj już spokój. Ja też dam.  :(  Coś kiepsko u Ciebie z poczuciem humoru. Bierzesz wszytko za poważnie.  :nono:  Napijemy się w Pokrzywnej i będzie git  :piwo:

 

 

A organizatorką jest Malwinka i jak gdzieś tam już wcześniej pisała, wybiera się dograć szczegóły. Ja też miałem swoja propozycję ale odpuściłem bo rzeczywiście punkt w połowie między Górnym a Dolnym Śląskiem pozwala na większą integrację  :pub: No i miejsce fajne, dobry punkt do wypadów w rożne ciekawe miejsca w tym CZ  :ok:

No i jest :gitara:  i od tego należało rozpocząć konwersację  :yes:

Pogratulowałem Ci wcześniej  udanego remontu przyczepy,więc okazja będzie  :pub:

Pozdrawiam :)

 

Malwa odpisałem Kajetanowi,nie dotyczyło to Ciebie.Spotykamy się w Pokrzywnej i załatwiaj dalej temat jak wrócisz  do kraju.Pozdrawiam :)

Edytowane przez belmondo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulowałem Ci wcześniej  udanego remontu przyczepy,więc okazja będzie  :pub:

 

Podejrzewam, że ogólne oblewanie odbędzie się własnie wtedy  :]

 

 

 

Spotykamy się w Pokrzywnej i załatwiaj dalej temat jak wrócisz  do kraju.Pozdrawiam :)

 

I tego się trzymamy  :nono:  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się organizator podoba  :przytul:

Wszystko mi się podoba. 

 

W razie co to Bartek mnie wyciągnie.

Andrzej popilnuje skrzynki z prądem.

Michaś zrobi nam wszystkim doskonałe foty

Kajtek obleje remont przyczepy., Nie wspomnę o naleśnikach Kiełka.

No i przepłucze gardła ze wszystkimi chętnymi . 

Nastawiam się na balangę , taką jak zawsze. to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarta na propozycje,

A klatę mam sporą 

 

Tiiaaaa. Nie ma to jak wyrwać coś z kontekstu......  :-]  :lol:

 

 

 (datę 1-3.04 bym zostawila) 

 

I chyba tego się będziemy trzymać.... :hmm:

 

 

Zawsze można ryzykować wjazdem przed rzeczke i liczyć, że woda się nie podniesie i wyjedziemy w niedziele :D chociaż to zawsze jakaś forma atrakcji :>

 

Ja się zobowiązuję do przeciągania (nie mylić z ciągnięciem  :nono:  :ee: ) przez ową Amazonkę przyczep  :przyczepa:

Wszystko mi się podoba. 

 

Marek. Jesteś bezbłędny  :ok:  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez żadną rzeczkę nie jadę . Mam przyczepę a nie ponton  :foch:

 

Ej no! Miało Ci się wszystko podobać  :nono:  A w rzeczce jest kąpanie z Malwiną . Ale tylko dla tych co przejadą  :ee:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się organizator podoba  :przytul:

Wszystko mi się podoba. 

 

W razie co to Bartek mnie wyciągnie.

Andrzej popilnuje skrzynki z prądem.

Michaś zrobi nam wszystkim doskonałe foty

Kajtek obleje remont przyczepy., Nie wspomnę o naleśnikach Kiełka.

No i przepłucze gardła ze wszystkimi chętnymi . 

Nastawiam się na balangę , taką jak zawsze. to tyle.

Mareczku i właśnie za takie podejście do tematu Cię lubię. Nie szukajmy wrogów tylko przyjaciół. Malwina jest GIT i wszystko załatwi najlepiej jak umie. Jeżeli komuś coś nie pasuje to niech poczyta ostatnie zdanie postu Marka. Pomagajmy a nie przeszkadzajmy a tak zawsze się dzieje gdy są jakieś niedomówienia (niedopisania) Malwina wierzę w Ciebie i wiem że nawet jak nic nie będzie to impreza będzie super - dlaczego ? - DLATEGO ŻE WY BĘDZIECIE :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.