Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ludziki wy moje kochane :* :* :*

 

Będzie będzie zabawa będzie się działo i nocy będzie mało...

 

Będzie wszystko rozpisane, wycieczki, atrakcje, konkursy, zapisy na kielbasy i inne cuda cudawianki, regulamin spotu :lol: oczywiście przewiduje taki dla nas :> hahahaha

 

Jak będą już konkrety obiecuje w przyszłym tygodniu, no może najdalej do 9.02 wszystko rozpisać opisać :)

Ludziki wy moje kochane :* :* :*

 

Będzie będzie zabawa będzie się działo i nocy będzie mało...

 

Będzie wszystko rozpisane, wycieczki, atrakcje, konkursy, zapisy na kielbasy i inne cuda cudawianki, regulamin spotu :lol: oczywiście przewiduje taki dla nas :> hahahaha

 

Jak będą już konkrety obiecuje w przyszłym tygodniu, no może najdalej do 9.02 wszystko rozpisać opisać :)

A nie możemy tego przesunąć na Walentynki? Po co tyle czekać?

Na Walentynki pakuj się z Magda i Karolkiem do nas :D

Rozbijemy się na Marinie w Krapkowicach i później zdamy relacje :>

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek rzeki miało nie być, to i chyba nie będzie.

 

 

Chociaż, szczerze mówiąc, nie wiem o co taki ajwaj ? :hmm:  Zwykłą osobówką się przejedzie, spokojnie, bez robienia spektakularnych, rajdowych fontann. I nie ma mowy o żadnym robieniu pontonu z przyczepy  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż, szczerze mówiąc, nie wiem o co taki ajwaj ? :hmm: Zwykłą osobówką się przejedzie, spokojnie, bez robienia spektakularnych, rajdowych fontann. I nie ma mowy o żadnym robieniu pontonu z przyczepy :hmm:

No to jest wersja lekko ekstremalna :D

Normalnie to woda sięga do kostki :D

Ale właśnie tego nie chcemy ryzykować :>

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to woda sięga do kostki :D

Ale właśnie tego nie chcemy ryzykować :>

 

Rozumiem, że nie chcemy ryzykować niskiego stanu wody....  :hmm:  Istotnie, mógłby być problem z planowaną kąpielą  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj już zaliczyłem wizytę w hali z przyczepką, posprzątałem, umyłem, zapakowałem przedsionek letni (zimowy tez został) i w piątek w drogę już po raz drugi w tym roku ...


 


Przy okazji znalazłem identyfikator i naklejkę z Januszkowic ;-)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,szerokiej drogi, dobrej pogody.

Przywitaj morze w moim imieniu i ostrożnie z opalaniem. Weź koniecznie krem z dużym filtrem.

No i wróć na czas, bo w razie potrzeby to ktoś będzie musiał mnie wyciągnąć z pola.  :hej:  :hej:  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek,szerokiej drogi, dobrej pogody.

Przywitaj morze w moim imieniu i ostrożnie z opalaniem. Weź koniecznie krem z dużym filtrem.

No i wróć na czas, bo w razie potrzeby to ktoś będzie musiał mnie wyciągnąć z pola.  :hej:  :hej:  :hej:

heheh dobre - wezmę Twoje słowa pod uwagę...

 

Zaraz zapodam wątek na k.pl bo poczta pantoflowa donosi że są chętni aby poszwendać się z nami wzdłuż Bałtyku ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założone....

 

Ferie wzdłuż Bałtyku na parcelach i dziko w bezpiecznych miejscach

 

http://forum.karawaning.pl/topic/20937-ferie-wzd%C5%82u%C5%BC-ba%C5%82tyku-na-parcelach-i-dziko-w-bezpiecznych-miejscach/

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.