Skocz do zawartości

"Wiosna z Malwiną " - wstępne pogaduchy i ustalenia wiosennego spotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mareczku, Twoje wyroby są zdecydowanie wystarczającą zachętą. Ale, jak to w życiu bywa, czasem się może coś nie udać, więc póki jeszcze jesteśmy na etapie wahania - zapis wstrzymuję. Założenia są takie, że jedziemy, ale jeszcze musimy mieć potwierdzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Założenia są takie, że jedziemy, 

 

Ja Cie dzisiaj zachęcę .....  :boks:  :-]

"Nie wiem czy Kielek planuje naleśniki robić i czy my będziemy frytki smażyć ale to da się załatwić bez obciążania prądu z przyczep :D"

 

Naleśnik oczywiście będą ale to tylko ok 3 godziny prądu w dzień. Chyba że chętnych będzie więcej no to zrobimy na raty pomiędzy suszarkami, wibratorami i innymi ustrojstwami które ktoś będzie potrzebował załączyć 

 

My dokładamy do tego świeże fryteczki i talarki. jak koś był w Podlesicach, to pamięta. Prądu do tego nie potrzebujemy  :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu na wiosnę powoli robi się coraz bardziej klarowne :D

Ja jeszcze oprócz wora kartofli przywiozę dzban smalcu z wkładka na bogato :]

Mam nadzieje, ze Bartosz może potwierdzić wyjatkowosc jego smaku :>

Ja Cie dzisiaj zachęcę ..... :boks::-]

 

My dokładamy do tego świeże fryteczki i talarki. jak koś był w Podlesicach, to pamięta. Prądu do tego nie potrzebujemy :biwak:

Ooo konkurencja we frytkach :>

Ale oczywiście nie odmowie Ci tej przyjemności wykonania jakże tego zacnego posiłku jakim są frytki i talarki :]

 

Oczywiście najpierw kąpiel :lol:

Andrzej , to może zapisz się w końcu na listę. To przynajmniej

będę wiedział czy zabrać z pół świni więcej :jesc::jesc:

Mareczku nie krępuj sie i weź te pół świni więcej ja tam nie pogardze :jesc: :jesc: :jesc: :jesc: Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu na wiosnę powoli robi się coraz bardziej klarowne :D

Ja jeszcze oprócz wora kartofli przywiozę dzban smalcu z wkładka na bogato :]

Mam nadzieje, ze Bartosz może potwierdzić wyjatkowosc jego smaku :>

Ooo konkurencja we frytkach :>

Ale oczywiście nie odmowie Ci tej przyjemności wykonania jakże tego zacnego posiłku jakim są frytki i talarki :]

 

Oczywiście najpierw kąpiel :lol:

Mareczku nie krępuj sie i weź te pół świni więcej ja tam nie pogardze :jesc: :jesc: :jesc: :jesc:

Marek -to wychodzi na to,że teraz już całą świnię musisz przywieźć,bo widzę,że już pierwsi chętni do mojej połóweczki się przybijają :)

Malwa -spokojnie frytki możesz smażyć jako druga załoga-do tego chętni bankowo  się znajdą :)

 Belmondo ja się tylko dopisałem na termin marcowy ,argumentując dlaczego wg. mnie ten termin jest lepszy.

 

:przyczepa:  :gitara:  :przyczepa: :przyczepa: :gitara::przyczepa: :przyczepa: :przyczepa:  :gitara:  :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :przyczepa: :gitara::przyczepa: :przyczepa:

 

Duży chłop ale wrażliwy, żeby nie powiedzieć jak Kajetan. Czasami warto poczytać wszystkie posty .

Spokojnie,jaja sobie robię :):yay: :yay: :yay:

Ej no. Taki duży chłop i od razu się obrażać.....  :ee:

 

:]  :]  :]  :]  :-]  :-]  :-]  :-]

Przecież to żarty-a temat się kręci dalej  :ee: :ee: :ee:

No przecież Belmondo tylko się drażni z Wami :P

I to jest prawidłowa odpowiedź :yes:  ,pozdrawiam :] :] :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Duży chłop ale wrażliwy, żeby nie powiedzieć jak Kajetan. 

 

A dowalić Ci ????  :boks:  :krzykacz:  :czacha:

 

:-]  :-]  ;)  ;)  :P  :P  :>  :>

Przecież to żarty-a temat się kręci dalej  :ee: :ee: :ee:

 

A Ty tez nie łapiesz kiedy ja żartuję ???  :ee:  :ee:  :ee:  Chyba jeszcze nie do końca się obudziłeś z zimowego snu :sleep:   :hmm:   :-]  :-]  :P  :P  :jump:  :hehe:  :hehe:

Marek -to wychodzi na to,że teraz już całą świnię musisz przywieźć,

 

 

 Świnia !! Świnia !! Świnia !!  :slina:  :jesc:  Ukręciłoby się w całości na rożnie ???  :hmm: Ktoś by to potrafił ???  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek -to wychodzi na to,że teraz już całą świnię musisz przywieźć,bo widzę,że już pierwsi chętni do mojej połóweczki się przybijają :)

 

 

Malwa -spokojnie frytki możesz smażyć jako druga załoga-do tego chętni bankowo się znajdą :)

 

 

I to jest prawidłowa odpowiedź :yes: ,pozdrawiam :] :] :]

Oj tam.. całej połóweczki pewnie nie opracuje wiec pozwolę sobie najwyżej skubnac jakiejś goloneczki :jesc:

 

Na dobre frytki zawsze się chętny znajdzie :D

 

:D

Świnia !! Świnia !! Świnia !! :slina::jesc: Ukręciłoby się w całości na rożnie ??? :hmm: Ktoś by to potrafił ??? :look:

Podejrzewam, że jakbyś dostał sprzęt to byś dał radę ukrecic :>

Żeby apetyt zaostrzyć na obiecane frykasy..... :slina:

 

 

 

Bedzie dużo frytek :yay:

Oj tam apetyt. Trochę bhp trzeba zachować :lol:

 

Będzie baaardzo dużo frytek i na ognisko tez się znajdzie coś :yay:

Edytowane przez malwa89 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że jakbyś dostał sprzęt to byś dał radę ukrecic :>

 

Nic nie będę kręcił  :nono:  Ja podobno mam grac 0dj.gif a to trudno połączyć z kręceniem czegokolwiek.  :]  :]  :-]  :-]

 

 

 Trochę bhp trzeba zachować :lol:

 

A no fakt. Higiena to podstawa  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic nie będę kręcił :nono: Ja podobno mam grac 0dj.gif a to trudno połączyć z kręceniem czegokolwiek. :]:]:-]:-]

 

 

Spokojnie do granie nie jeden się znajdzie a do tak ambitnego zadania kto lepiej by się nadawał jak nie ty :lol:

Kobietom się nie odmawia :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :)

Propozycje zachęcające, a i towarzystwo zacne, ale ja się boję zapisywać, bo ostatnią razą zapisywałem się na różne listy ze trzy razy i za każdym razem wychodziłem na wała :) Zrobię wszystko aby się pojawić, jak nie będzie dla mnie miejsca to stanę pod płotem, a jak wystawię kieliszeczek przez płotek to chyba się jakiś litościwy znajdzie, żeby coś tam nalać?

 

Poprzedniej wiosny wywaliło mi piecyk, więc może przyda się teraz czyszczenie komina ? :)

Robak -nie pękaj  tylko się zapisuj-tu opłaty wstępnej nie ma :miga:

Myślisz,że wybierając miejsce niedaleko Wrocławia ,to o kim pomyślałem,żeby nie miał daleko  :hmm:  :ee:  :foch:  :look: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.