Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najlepsze jest to, że sporo tych "niedociągnięć" Ci z sokolim wzrokiem mogli wytknąć dużo wcześniej. Zdjęcia były publikowane na bieżąco. Zarówno boku z naklejkami, nieszczęsną listwą itp. Dlaczego nikt nie zwrócił na to uwagi w trakcie prac tylko dopiero po fakcie? Czyli po tym jak Kajtek przyczepę odebrał i zaczął cieszyć się z niej jak dziecko z nowej zabawki? Dlaczego teraz jest to wytykane, a nie wtedy jest dla mnie oczywiste. Ale mogę się oczywiście mylić.

Owszem - mogli. Tylko po co :-) Hołduję zasadzie - doradzam przed zakupem, wskazuję usterki. Jeżeli komuś budka się podoba, to zawsze ma argument na zbicie ceny Jeżeli ktoś chciał dopytać po zakupie, albo coś pokazać - chętnie obejrzałem, doradziłem. Wiele razy tak było. Ale, od momentu, kiedy nie było odwrotu (po zakupie) - swoje uwagi na forum - zachowywałem dla siebie. Zgodnie z zasadą, która podobała się Michalc3-owi. Część osób pamięta, że budek na fotkach obejrzałem ... sporo. ;-)

 

Kajtek - napisz do Modów prośbę o zamknięcie tematu. W końcu - to Twój wątek.

Edytowane przez gfizyk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem - mogli. Tylko po co :-) Hołduję zasadzie - doradzam przed zakupem, wskazuję usterki. Jeżeli komuś budka się podoba, to zawsze ma argument na zbicie ceny Jeżeli ktoś chciał dopytać po zakupie, albo coś pokazać - chętnie obejrzałem, doradziłem. Wiele razy tak było. Ale, od momentu, kiedy nie było odwrotu (po zakupie) - swoje uwagi na forum - zachowywałem dla siebie. Zgodnie z zasadą, która podobała się Michalc3-owi. Część osób pamięta, że budek na fotkach obejrzałem ... sporo. ;-)

 

 

Grzesiek obie moje budki Ty widziałeś na zdjęciach jako pierwszy :) i chociaz na żywo się jeszcze nie mieliśmy okazji spotkać to ich zakup w dużej części zawdzięczam Tobie :)

 

Malkontenci są wszędzie ... ludzie czy aż tak bardzo potrzeba tematów do pokazania swojej wyższości a ja znalazłem kropkę tutaj a ja znalazłem tutaj itd

 

może to by pomogło?

http://allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html

 

Aż się boję bo na wiosnę jestem umówiony z Andrzejem na wstawienie dodatkowej klapy bagażowej do przyczepy ...

przyczepa całkiem nowa rocznikowo ... ciekaw jestem ile osób znajdzie w niej zgniłka/rozbitka skoro zmierzam tylko dorobić sobie dodatkowe drzwi bagaznika.

 

Tematu ze zdjęciami jak tylko Andrzej pozwoli nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

he he, dobre...  :]

 

Tematu ze zdjęciami jak tylko Andrzej pozwoli nie zabraknie :)

 

Ja czekam z niecierpliwością  :slina:  na pewno będę wytykał wszelkie niedociągnięcia  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek - uważaj, bo spalonej budki, nawet Andrzej nie odbuduje ;-)

 

ee tam opowiadasz :) ja myślę, że pochyliłby się nad takim przypadkiem :) pewnie powstałby jakiś autorski projekt... kwestia tylko poświęconego czasu i pieniędzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie i ja przychylam się tego zdania. Prośba do Adminów - ZAMYKAMY !!!  :mellow:  Pewien etap sie zakończył. Nie ma co dalej bić piany.....  :niewiem:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej posprzątajcie go trochę przed zamknięciem. Zostanie fajna pamiątka, teraz trudno się dogrzebać do "mięska" - tyle niewnoszącego nic spamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucę kilka fot..

 

Wisienka na torcie - dzisiaj zaparkowała pod wiatą. Czyli już całkiem w domu  :skromny:  :przytul:

 

post-9355-0-46593500-1454774862_thumb.jpgpost-9355-0-02796700-1454774868_thumb.jpgpost-9355-0-58022600-1454774877_thumb.jpgpost-9355-0-62128000-1454774883_thumb.jpg

 

I jeszcze foto przedmiotu sporu - nie wiem gdzie tu niektórzy krzywiznę widzieli  :hmm:

 

post-9355-0-53360700-1454774889_thumb.jpg

 

 

Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.