Skocz do zawartości

[Relacja] - Naprawa zestawu po wypadku, w wyniku wężykowania na autostradzie


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Kajtek troszeczkę za mały masz domek dla przyczepki, nosek jej wystaje :]

 

Oj tam, oj tam  :]  To jeszcze domek poprzedniej :]  Nie ma kiedy dachu powiększyć  :oslabiony:  Ale lepsze to niż stanie "pod chmurką"  :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie jeszcze niepokoi ta krzywa antena, tak jakoś skierowana ku ziemi, będziesz miał Kajetan słabszy sygnał w TV :yay:  

Mam nadzieję że na noc zamykasz to okno dachowe - wilgoć na dworze, ale koledzy jesteście - nikt nie zwrócił na to uwagi, mogą być z tego same problemy.

Aha, miałem już nic nie pisać, ale nie mogę się powstrzymać  :]

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan ja tam widzę krzywo zamontowany bagażnik na rowery, no chyba że to tylko złudzenie. Jak z czymś takim masz zamiar jeździć lepiej powiedz ;-)

 

Bagażnik jest krzywo przykręcony do budki od początku. jakiś holenderski partacz to robił. Dolna część nie jest w linii. Przy mocowaniu to może ze 2-3 mm a na całości.... :oslabiony:  Teraz to się na to zwraca uwagę, bo remoncie  :]  Muszę nad tym pomyśleć.  :hmm:

 

attachicon.gifpost-9355-0-58022600-1454774877.jpg

Ja tam nie wiem. Może tutaj ? :niewiem:

 

 

Fajnie wyszło :ok:

 

Naprawdę oglądałem i fotografia jakoś to zniekształca.  :look:  Ale skoro jest, to widocznie jest i trzeba z tym żyć  :hmm:   :]

A mnie jeszcze niepokoi ta krzywa antena, tak jakoś skierowana ku ziemi, będziesz miał Kajetan słabszy sygnał w TV :yay:  

 

To rzeczywiście skutek wypadku  :oslabiony:  Muszę nad tym popracować  :hmm:  A tak przy okazji, to odbiór jest (był) całkiem niezły. Warunek - 100% sprawna instalacja  :nono:  Tuner do laptopa i w Januszkowicach nawet Czechy odbierał. W HU też nieźle mu szło tylko dziwnie nie rozumiałem co mówią  :look:  :lol:

 

 

 

Mam nadzieję że na noc zamykasz to okno dachowe - wilgoć na dworze, ale koledzy jesteście - nikt nie zwrócił na to uwagi, mogą być z tego same problemy.

 

 

Zamknąłem  :P  I dobrze, bo w nocy przyszedł halny. Porywy ponad 100 km/h . Raczej maiłbym po oknie....  :o  :blink:

 

 

Zazdroszczę przyczepy... ;)

 

 

Zapraszam na oględziny  :thank:  Będziesz pierwszy  :bravo:  Może rozwiejesz wątpliwości lub utwierdzisz niektórych w ich ocenie  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.