Skocz do zawartości

Karawaningowe (i nie tylko) artykuły i ciekawostki znalezione w sieci


BJoe

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Celowe doprowadzenie do wypadku, przepisy powinny radykalnie być zaostrzone, a ubezpieczalnie powinny podwyższać z automatu stawki takim typom. Tu nie chodzi o wiek czy staż, tylko o mentalność. Ostatnio miałem bardzo podobny przypadek z jakimś 40-letnim ciołkiem, na szczęście nic się nie stało, ale ja kupiłem kamerkę, bo już mam dość imbecylstwa na drodze i filmiki będą lecieć od razu na policję.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

przepisy powinny radykalnie być zaostrzone

Intencją tego gno.. było zabicie rowerzystów. A więc powinien być oskarżony o próbę zabójstwa, czyli 8 lat minimum.

I oczywiście dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym w wiadomościach wczoraj, gość chciał zaimponować trzem lalką jakie miał na pokładzie, myślę że utrata prawa jazdy już się odbyła, teraz sprawa w sądzie odszkodowanie plus pokrycie leczenia poszkodowanym, i ogłoszenie tego w telewizji dla przestrogi. Myślę że odebranie prawa jazdy powinno być oczywiście dożywotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, chris_66 napisał:

Powinno być potraktowane jako próba zabójstwa. I 20 lat w kamieniołomach


Wysłane z telefonu emoji12.png

Jest coś takiego w polskich przepisach kodeksu karnego jak próba zabójstwa z zamiarem ewentualnym - i taki zarzut gościowi powinien być postawiony. 

15 minut temu, Cezarr napisał:

a, teraz sprawa w sądzie odszkodowanie plus pokrycie leczenia poszkodowanym,. 

W tym wypadku na szczęście ubezpieczyciel będzie mógł dokonać regresu od ubezpieczonego. Akurat mamy ewidentnie szkodę wyrządzoną umyślnie, a taki przypadek przewiduje możliwość regresu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cezarr napisał:

I tak to się powinno odbywać z ubezpieczeniem, gówniarz do końca życia powinien jeździć najwyższej dupą po nieheblowanej desce, oczywiście po obowiązkowej odsiadce w pierdlu. Bo jak takie zachowania nie będą karane to porządku nie będzie nigdy.

Zgadzam się. Dla mnie coś takiego = obowiązkowo pierdl na kilka lat i oczywiście zakaz prowadzenia pojazdów tak na 10-15 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jacek00 napisał:

Zgadzam się. Dla mnie coś takiego = obowiązkowo pierdl na kilka lat i oczywiście zakaz prowadzenia pojazdów tak na 10-15 lat

Plus odszkodowanie z powództwa cywilnego powiedzmy po 500 tysi na głowę rowerzysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.