Skocz do zawartości

kemping sopot


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja "Przy Plaży" zwiedziłem w czerwcu będąc w Trójmieście. Dla mnie ten kemping to klepisko z kiepską infrastrukturą sanitarną. Połowa terenu była pusta. Może się mylę, ale na tej połowie nie zauważyłem przyłączy elektrycznych. Miejsce zaniedbane. No i napis na bramie w kilku językach, informujący o kradzieżach rowerów na kempingu. Wymiękłem. Ostatnie trzy tygodnie spędziłem na Węgrzech, gdzie zostawialiśmy rowery na noc na parceli koło przyczepy, bez stresu czy będzie na czym pojechać rano po chleb. Ale tam każdy był sprawdzany przy wejściu i brama zamykana na noc. Nie wiem... takie to trudne usprawnić ochronę zamiast straszyć gości?

Nie jest do końca jak piszesz. Od połowy do konca czerwca funkcjonuje połówka kampingu. Głębiej toalety sa zamknięte. Tak jest co roku.

Przyłącza są tez dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ok, tego nie wiedziałem. Ja tam zajrzałem na chwilę, obszedłem całość i nie przypadł mi do gustu ten kemping. Aczkolwiek lokalizację ma świetną. Gdyby standard był wyższy to byłby moim zdaniem bardzo ciekawy obiekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicik

ja nie mam żalu poprostu chcę ostrzec że zarządca nie jest  w stanie uruchomić dodatkowego sprzątania w okresach szczytu

i raczej nie planował bym tam nadchodzącego wekendu.

Strasznie wygląda instalacja elektryczna na słupie listwa rozdzielcza domowa zupełnie nie osłonięta przed deszczem.

ok. :)

ps.

ja po tych wakacjach w części nadmorskiej PL juz wiem ze moja noga (i noga cepy) nie postanie tam przez najbliższe lata

ale to na temat po okresie wakacyjnym zeby zbytnio sie nie narazic kolegom/koleżankom którzy jeszcze wypoczywaja albo dopiero bedą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem od wczoraj w Sopocie na kempingu "Przy Plaży".

 

Cały kemping można skwitować określeniem "jeden wielki syf z malarią". Jedyny plus tego kempingu to jego położenie i niestety nic więcej.

 

Począwszy od przyjazdu gdzie przeganiają ludzi z parkingu, przez idiotyczny sposób wpuszczania gości. Czy przez podpinanie elektryczności.

 

Ale do rzeczy. Brak parceli co powoduje, że jest wolna amerykanka. Każdy staje byle jak i zajmuje przeważnie zbyt dużo miejsca. Do tego zaparkowane auta skutecznie utrudniają zajęcie odpowiedniego miejsca.

 

Słabe przyłącza elektryczne - jest ich za mało. W dodatku ich jakość to późny PRL. W związku z tym że ich jest za mało to elektryk podpina stosując różne złodziejki i przedłużacze. Dziś przyszedł podpinać sąsiada to wyłączył mnie, bo musiał przypiąć kolejną złodziejkę - a że akurat pracowałem to wyłączył mi wszystko - po co ostrzec.

 

No i najgorsza rzecz to sanitariaty. Takiego syfu jeszcze w życiu nie widziałem. Smród i brud to mało powiedziane. Nawet rano nie jest posprzątane. Wchodząc do sanitariatu najlepiej iść na bezdechu. W toaletach oczywiście brak papieru. Standard generalnie jak w ToiToi po imprezie. Krany pourywane, wszystko cieknie, na podłodze błoto i pewnie coś jeszcze. Do toalety lepiej iść w gumiakach jak do chlewu.

 

Brak możliwości płacenia kartą no Ale to już szczegół.

 

Jeśli ktoś szuka w Sopocie miejsca to zdecydowanie lepszym wyborem będzie Metropolis - tam przynajmniej odnosi się wrażenie, że komuś zależy, bo "Przy plaży" czas się zatrzymał i nikogo to nie interesuje. Z wielką szkoda oczywiście bo to miejsce ma ogromny potencjał do tego aby być jednym z lepszych kempingów w PL. Ludzie nawet zapłaciliby więcej za europejski standard.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem z żoną do tego nowego kempingu, który powstał na miejscu starego OW Relax. Pogadaliśmy trochę z właścicielami i powiem wam, że to przepaść i w myśleniu i w podejściu.

 

Sam kemping ruszył dopiero niedawno. Wszystko po OW Relax poszło w odstawkę

Teren szykują pod naprawdę porządny kemping i będę bardzo im kibicować.

 

Sanitariat żeński jest już postawiony. Znajduje się w budynku recepcji. Wszystko czyste i schludne. Dla mężczyzn jest na razie tymczasowy pawilon/ kontener ale też czysto i wszystko wygląda bardzo dobrze.

 

Przyłącza elektryczne normalne i bezpieczne. Woda przy parcelach w zasadzie wszędzie dostępna.

 

Oczywiście trwają tam jeszcze prace. Ponoć działają dopiero od 20 dni

Ale jeśli z takim zapałem będą pracować to w przyszłym roku będą kempingiem nr 1 w Sopocie.

 

Jutro rano się tam przenosimy i żegnamy syf "Przy plaży" :-D

 

No i kilka informacji użytecznych.

Kemping się nazywa Active Park. Strony jeszcze nie mają ale są na Facebooku https://m.facebook.com/profile.php?id=1582395355346077

 

Można tam też zobaczyć jak kemping wyglądał kiedy go przejęli.

 

Jak będziemy już na miejscu to postaram się porobić kilka fotek i wrzucę tutaj.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek00 a jak tam cenowo wygląda? Bo chcemy w przyszłym tygodniu na kilka dni zawitać do Sopotu i zastanawiam się gdzie zakotwiczyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu płaciliśmy za zestaw 2+2+przyczepa+auto+prąd+klimatyczne równe 80 złotych.

 

To że WC/prysznic w kontenerze, to nic nie przeszkadza, bo jest on dużo przyjemniejszy niż sanitariaty w Metropolis i sprzątany praktycznie na bieżąco przez bardzo miłą panią sprzątaczkę. Jak dla mnie najlepszy camping na wschód od Łeby.

 

Z Przy Plaży uciekaliśmy po wizji lokalnej tak szybko, że aż zapomniałem zabrać  Dowód Osobisty z recepcji.....

Może za rok Active Camp wykupi Przy Plaży.... i będą 2 fajne campingi, czego właścicielowi i nam życzę :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie bawię na campingu "ACTIVE PARK" w Sopocie. Miejsce bardzo fajne, cisza i spokój, do morza bardzo blisko.Pytałem się o jakieś rabaty ale powiedzieli mi że troszkę za wcześnie o tym mówić ponieważ funkcjonują od niedawna. Podałem adres naszego forum więc może w przyszłości uda się coś utargować.Poniżej parę fotek jeśli ktoś byłby zainteresowany.

post-19269-0-17403300-1439914743_thumb.jpg

post-19269-0-98749100-1439914749_thumb.jpg

post-19269-0-61058500-1439914769_thumb.jpg

post-19269-0-79189700-1439914782_thumb.jpg

post-19269-0-24911500-1439915622_thumb.jpg

post-19269-0-49478100-1439915800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie jak wygląda zejście do plaży z tego campingu "active park" - jest przejście takie jak w "przy plazy" czy trzeba iść na około ?

 

my właśnie wróciliśmy z "przy plaży" 

już drugi rok z rzędu tam jeździmy i cały czas jest to samo co wszyscy opisują, z infrastruktury, poza wodą donoszoną do przyczepy nie korzystamy, bo trochę strach... 

dlatego bardzo ciekawi mnie ten nowy camping :] za rok na pewno przetestujemy :]

Edytowane przez shorty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest "PRZY PLAŻY" bo tam nie byłem. A na " ACTIVE PARK" masz od tyłu furtkę a zaraz za nią jest wejście na plażę. Na placu jest kilka ujść wody więc obojętnie jak staniesz to jest dostęp.

Edytowane przez MKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam opinię przedmówców i stwierdzam ,że taki kurort jak Sopot w dzisiejszych czasach posiada takie syficzne kempingi, nie do pomyślenia, może ten nowy o którym wspominanie ,jest nadziejąna początku sierpnia byliśmy w Metropolis, z plusów to ciepła wodą na 24 h i wi fi a reszta szału nie robi, jeszcze parę lat potrwa bo naradzie daleko do kurortu ☺ pozdr wszystkich kamperowiczów Małgosia i Wiesław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.