Skocz do zawartości

kemping sopot


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To był kemping obok . Tu jego strona http://osrodekprzywydmach.pl/galeria-camper-park/. Powstał też jeszcze jeden kemping w Sopocie . Jadąc od Hestii w stronę Mola za rondem po prawej stronie .

 

Masz na myśli kemping w Ośrodku Wypoczynkowym Relax? On tam jest już od dawna, ale ten ośrodek chyba już nie działa.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na "Przy plaży", jak dla mnie super. Do plaży płasko 50m, obok ścieżka rowerowa Gdańsk - Sopot - Gdynia, do mola 2km. Camping cały czas pełny, musiałem pogadać z Niemcami, aby przestawili auto bym mógł zmieścić przyczepę, na bramie cały czas widzę oczekujące na wjazd przyczepy, czekają aż się miejscówki zwolnią. 2 duże łazienki, po 3 x prysznice (w męskim i damskim), 4 punkty mycia naczyń, wszędzie ciepła woda od 7 rano do 23, w nocy chłodniejsza. Mnóstwo dzieci, są place zabaw, jest sklep na miejscu z marżą 100%. Jest kultura, nie ma męczącej muzyki, dużo Niemców, Holendrów, Francuzów, Norwegów, w ten week musiał być zlot Cytryn 2CV bo mijałem sporo na autostradzie i na campie widzę z 5szt. Napewno będę tu wracał co roku. Narazie siedzę tu 3 doby, ale zapewne przedłużę do tygodnia. Jak coś to zapraszam, cepka jeszcze nieoklejona, 89A z zielonym Mondkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Międzynarodowy Zlot 2CV jest obecnie w Toruniu.

 

Powiedz czy na kempingu jest luźniej w tygodniu? Jak przyjadę w środę to powinienem znaleźć sobie wolne miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację co do zlotu, już się wywiedziałem, nadciągnęły właśnie kolejne 2CVki.

 

39ed67bf950a093am.jpg

 

Co do tygodnia to nie wiem, jestem tu od wczoraj. Za chwilę odjeżdża mój sąsiad, miejsce znajdziesz, jest rotacja, ewentualnie trzeba tylko poprosić o przestawienie aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli kemping w Ośrodku Wypoczynkowym Relax? On tam jest już od dawna, ale ten ośrodek chyba już nie działa.

 

Nowy właściciel działa od 2-ch tygodni. Trafiliśmy tam w poniedziałek w zasadzie przypadkiem. Planowaliśmy kilkudniowy pobyt "Przy Plaży" nr 67, którego jedynym atautem jest to, że jest przy plaży. Niestety, nie przypadł nam do gustu z bliska i tym razem......

 

Ruszyliśmy do Metropolis po drugiej stronie Sopotu (niestety nie jest przy plaży....), a tu nagle powiewają flagi, stoją sobie kampery, przyczepy i 2CVki....!

My też! Zestaw 2+2 wyszedł z prądem 80 PLN za dobę.

Atmosfera zupełnie inna, niż u sąsiadów. trawka, luźno i jakoś tak milej. Furtka na plażę, Free WiFi, ukrop bez ograniczeń w prysznicach, co rusz woda i prąd.

Miło było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy właściciel działa od 2-ch tygodni. Trafiliśmy tam w poniedziałek w zasadzie przypadkiem. Planowaliśmy kilkudniowy pobyt "Przy Plaży" nr 67, którego jedynym atautem jest to, że jest przy plaży. Niestety, nie przypadł nam do gustu z bliska i tym razem......

 

Ruszyliśmy do Metropolis po drugiej stronie Sopotu (niestety nie jest przy plaży....), a tu nagle powiewają flagi, stoją sobie kampery, przyczepy i 2CVki....!

My też! Zestaw 2+2 wyszedł z prądem 80 PLN za dobę.

Atmosfera zupełnie inna, niż u sąsiadów. trawka, luźno i jakoś tak milej. Furtka na plażę, Free WiFi, ukrop bez ograniczeń w prysznicach, co rusz woda i prąd.

Miło było :)

 

 

Masz może jakieś fotki? Albo namiary na ten kemping online? Czy właściciel jeszcze się nie dorobił żadnej stronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.