Skocz do zawartości

kemping sopot


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

"Przy plaży" jest już full. Nie ma gdzie się rozstawić. Relax jest zapełniony w 30%. MInusem jest brak normalnych łazienek, były 2 toyki i 2 prysznice w kontenerze, ceny jak pamiętam: przyczepa 11, auto też 11, osoby po 12 i 14 prąd. Mieli dowieźć jeszcze 2 toyki i 2 prysznice. W Metropolis był luz, mijałem go we wtorek na wycieczce rowerowej, camp jest przy trasie Gdańsk - Gdynia, al. Zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Przy plaży" jest już full. Nie ma gdzie się rozstawić. Relax jest zapełniony w 30%. MInusem jest brak normalnych łazienek, były 2 toyki i 2 prysznice w kontenerze, ceny jak pamiętam: przyczepa 11, auto też 11, osoby po 12 i 14 prąd. Mieli dowieźć jeszcze 2 toyki i 2 prysznice. W Metropolis był luz, mijałem go we wtorek na wycieczce rowerowej, camp jest przy trasie Gdańsk - Gdynia, al. Zwycięstwa.

Gdzie brak łazienek? W Przy Plaży czy w Relaxie?

 

Ciekawe czy na weekend Metropolis też ma wolne miejsca? No ciekawe jak to będzie w środę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przy plaży" jest już full. Nie ma gdzie się rozstawić. Relax jest zapełniony w 30%. MInusem jest brak normalnych łazienek, były 2 toyki i 2 prysznice w kontenerze, ceny jak pamiętam: przyczepa 11, auto też 11, osoby po 12 i 14 prąd. Mieli dowieźć jeszcze 2 toyki i 2 prysznice. W Metropolis był luz, mijałem go we wtorek na wycieczce rowerowej, camp jest przy trasie Gdańsk - Gdynia, al. Zwycięstwa.

 

Przy Plaży sprawia jak dla mnie dziwne wrażenie, totany bałagan, tłum i nikt nad niczym nie panuje. Przy nas kręcili się jacyś goście co grzebali w śmietnikach i wywracali ich zawartość. Nic przeciwko nim nie mam, ale skoro oni weszli to wejdą też inni....

 

W Relaxie, tzn. Active Campie są:

2 pysznice męskie

2 toalety męskie

umywalki męskie

2 prysznice damskie

2 toalety damskie

umywalki damskie

3 (4?) zlewozmywaki

 

Męskie w kontenerze, damskie w budynku recepcji. Wszystko świeże i sprzątane na bieżąco. Przyjemnie było się myć tudzież korzystać z innej infrastuktury. W toaletach miękki biały paier, na umywalkach mydło w płynie i ręczniki papierowe.

 

Nam się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że w Relaksie nie ma porządnej sanitarki. Kamp "Przy plaży" opisywałem wcześniej, cofnij się w postach. Nowy właściciel Relaxa rozpoczął biznes 2 tygodnie temu. Chodzi plotka, że "Przy plaży" jest ostatni już sezon. Plotka powtarza się od 3 lat, nie wiem ile w tym prawdy, Jeśli jednak zamkną, a Relax rozbuduje infrastrukturę to przejmą część klientów. Jeśli Relax pozostanie przy toykach to będzie zawsze u nich pusto. W Metropolis w tygodniu jest luz, tydzień temu połowę klienteli stanowili francuzi w 2CVkach, zwiedzający Polskę po zlocie. U nas naliczyłem ok 25 załóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem co ludzie widzą w Przy Plaży..... Nam się w Relxie podobało, toalety nawet lepsze niż w Metropolis.

 

W Metrolpolis byłem w sumie 3 razy i zawsze byłem zadowolony. Camping jest super. :yes: :yes: :yes:

 

Plusem dodatnim Relaxu jest położnie przy plaży, nie mylić z "Przy Plaży" :yay:

 

Ja byłem potencjalnym klientem Przy Plaży, i takim pozostanę.

 

Wolę Relax.

 

Pamiętam, jak 2 lata temu w ostatnim tygodniu sierpnia chciałem się zatrzymać Przy Plaży. Była czynna tylko połowa terenu bo koniec sezonu. Panował tam wtedy niezły ścisk. Dla mnie Przy Plaży to wehikuł czasu, miejsce super, ale prosi się o zmianę zarządcy.

Lepiej niech się nie zamyka, bo jeszcze w Relaxie zrobi się tłoczno... :yay:

Edytowane przez MichalKJ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem w "przy plaży". Wszystkie kempingi trójmiejskie i sporo innej bazy znam po prostu stąd, że w Gdańsku się urodziłem i wychowywałem i mieszkałem kupę lat :-D Kemping "przy plaży" był tam zawsze :-)

 

Byłem już w Metropolis - zmienił się mocno na przestrzeni lat - kiedyś to był tylko kemping a teraz poszli w domki i to będzie ich główny kierunek a kemping to tylko dodatek - ale swoje za uszami metropolis jednak ma. Drugi kemping na tyłach tego NZOZ to jest pozostałość po kempingu Metropolis bo metropolis kiedyś był po postu większy.

 

Tak więc chciałem spróbować teraz innego kempingu dlatego szukam innego miejsca. Stąd chęć "przy plaży" bądź byłego relaxu - bardzo mnie cieszy, że ktoś to przejął :-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domu. Jesteśmy w 100% zadowoleni z urlopu, kamping oceniamy bardzo dobrze, jeśli ktoś nie lubi tłumów to faktycznie "Przy plaży" nie jest dla niego. Nie mieliśmy zastrzeżeń do nikogo ani do niczego. Pogoda dopisała, towarzystwo również, lecimy ponownie na ten sam camp w przyszłym roku. Pozdrawiam kolegę GregorY i jego córkę, wraz z żoną dziękujemy za odwiedziny. Było nam bardzo miło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja "Przy Plaży" zwiedziłem w czerwcu będąc w Trójmieście. Dla mnie ten kemping to klepisko z kiepską infrastrukturą sanitarną. Połowa terenu była pusta. Może się mylę, ale na tej połowie nie zauważyłem przyłączy elektrycznych. Miejsce zaniedbane. No i napis na bramie w kilku językach, informujący o kradzieżach rowerów na kempingu. Wymiękłem. Ostatnie trzy tygodnie spędziłem na Węgrzech, gdzie zostawialiśmy rowery na noc na parceli koło przyczepy, bez stresu czy będzie na czym pojechać rano po chleb. Ale tam każdy był sprawdzany przy wejściu i brama zamykana na noc. Nie wiem... takie to trudne usprawnić ochronę zamiast straszyć gości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mogę potwierdzić opinii o kempingu z pierwszego postu. Warunki sanitarne raczej kiepskie. 

W wekend masakra -chcieli mi się rozbić na dachu przyczepy.W poniedzialek przed wyjazdem pojawiło się starsze małrzeństwo z anglii

zapłacili za jeden nocleg jak zabaczyli łazienki to przyszli do nas po radę.

Pokazałem im Metropolis za płotem i już ich nie było.

 

pozdrawiam roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mogę potwierdzić opinii o kempingu z pierwszego postu. Warunki sanitarne raczej kiepskie. 

W wekend masakra -chcieli mi się rozbić na dachu przyczepy.

 

pozdrawiam roman

 

wiesz ... opisałem to co widziałem na miejscu a i fotkę zrobiłem i zamieściłem (chyba z niedzieli rano) i raczej tłumów tam nie było ...

z sanitariatów korzystałem tylko w budynku głównym (z prysznica  w tym "domku" raz i to w południe po "Bałtyku" - dramatu nie było.)

pozdr

wojtek

 

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie mogę potwierdzić opinii o kempingu z pierwszego postu. Warunki sanitarne raczej kiepskie. 

W wekend masakra -chcieli mi się rozbić na dachu przyczepy.W poniedzialek przed wyjazdem pojawiło się starsze małrzeństwo z anglii

zapłacili za jeden nocleg jak zabaczyli łazienki to przyszli do nas po radę.

Pokazałem im Metropolis za płotem i już ich nie było.

 

pozdrawiam roman

cicik

ja nie mam żalu poprostu chcę ostrzec że zarządca nie jest  w stanie uruchomić dodatkowego sprzątania w okresach szczytu

i raczej nie planował bym tam nadchodzącego wekendu.

Strasznie wygląda instalacja elektryczna na słupie listwa rozdzielcza domowa zupełnie nie osłonięta przed deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.