Skocz do zawartości

kemping sopot


cicik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na szybko podzielę się z Wami fajnym miejscem w Sopocie. Przyjechałem na 2 -3 dni odwiedzić przyjaciela i przypadkowo wjechałem na malutkie pole kampingowe na terenie jakiejś wyższej szkoły europejskiej - jakies 20 m od Aquapark Sopot. Pole jest prawie puste jak na trójmiejskie warunki. Za 3 doby wyszlo 180 zl ( z prądem i reszta)

I fotki

post-14520-0-93734700-1437459370_thumb.jpg

post-14520-0-34739500-1437459392_thumb.jpg

Edytowane przez cicik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak pole fajne i w miarę puste i w większości obcokrajowcy stoją- tydzień temu tam byłem :], zaraz za nim na dole kemping Metropolis 

Brakuje zrzutki wody szarej no i z kibelkiem do toalety trzeba chodzić...

70 zł doba kamper, prąd + dwie osoby.

Edytowane przez Focus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastaw GPS na aquapark Sopot i dojedziesz.

dokładnie tam. pole jest za budynkiem.

faktycznie 80% to obcokrajowcy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pole fajne i w miarę puste i w większości obcokrajowcy stoją- tydzień temu tam byłem :], zaraz za nim na dole kemping Metropolis 

Brakuje zrzutki wody szarej no i z kibelkiem do toalety trzeba chodzić...

70 zł doba kamper, prąd + dwie osoby.

Czy jest jakaś ściezka nad morze? bo na googlach nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingi są po prostu na skarpie. Czy Metropolis czy ten drugi. Żeby się dostać czy na deptak czy na plażę trzeba zejść niżej. Schodów trochę jest. Samemu z wózkiem będzie ciężko, ale że tymi schodami zawsze idą tabuny ludzi, bo to jedyna droga z pobliskiej stacji kolejki SKM to zawsze znajdzie się pewnie jakaś pomocna dłoń i pomoże znieść wózek.

 

Innym rozwiązaniem jest może trzeci kemping w Sopocie, tuż na granicy z Gdańskiem, który zwie się "Przy plaży ". Tam już zupełnie płasko a do plaży 10 metrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Innym rozwiązaniem jest może trzeci kemping w Sopocie, tuż na granicy z Gdańskiem, który zwie się "Przy plaży ". Tam już zupełnie płasko a do plaży 10 metrów.

 

ul. Bitwy pod Płowcami / ul. Hestii.

Wjazd w porze dziennej od. ul. Hestii, w porze nocnej od ul. Bitwy ... (zaraz koło ronda uchylona połowa bramy i słupek gumowy).

Tłumy głównie w week, w tygodniu luźniej. Rotacja spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ceny "Przy plaży", czy wszystkie są tak drogie w Trójmieście? Za 2 os wychodzi mi 79zł. Czytałem zimą na forum o klimatycznym campie w Gdańsku, camp charakterystyczny bo na betonowych płytach ażurowych, zlocik tam był, nie mogę teraz znaleźć tego tematu, a chyba był sporo tańszy. Mi zależy na Trójmieście, mam tam kilka spraw w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.