Skocz do zawartości

Mandat za ciągnięcia Przyczepy


KaZuYa

Rekomendowane odpowiedzi

Może tu nie poszło o DMC zestawu tylko zapisy w dow rej.

Dajmy na to powyższa Fabia ma dopuszczalne holowanie 900kg z najazdem i jakby zapięła Chateau, to nie może - bo chateteauu ma 1000 DMC.(a zestaw nie będzie miał ani 2,5 tony.

Takie same auto - może mieć u nas różne parametry w dowodzie...był czas przywyknąć przecie...

 

Dlatego też pisałem, aby dokładnie opisać masy auta i przyczepy. Bo dokładnie nie wiemy o co chodzi tak naprawdę.

 

Co do policjantów to nie darzę ich za bardzo szacunkiem, ale tez współczuje tej roboty. Sam jestem mundurowym ale pracuję w straży pożarnej i za żadne skarby nie chciał bym pracować w policji. Niestety tak już jest że to oni wsadzają mandaty, a że nasz rząd potrzebuje kasy to ktoś musi ją wyciągnąć od podatników poza podatkami.

Mam wielu znajomych policjantów i widzę jak się chłopy pozmieniali po przejściu do tej formacji. W śród policjantów jest wiele rozwodów, samobójstw i depresji. 

Ale gorsi od policji sa strażnicy miejscy. Tym to nie poszło podczas przyjęcia do policji więc wyżywają się jako strażnicy miejscy. Ostatnio widziałem interwencję takich krawężników w Białymstoku... jak pijaczka leżącego dopadli to go skuli jakby miał im zaraz zwiać... a on nawet nie dał rady wstać :)

 

niech ktoś wrzuci dane auta i przyczepy - wtedy będziemy wiedzieli czy słusznie poleciały epitety na policje w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam bardzo , ale już się pogubiłem Masa całkowita Rocky 2100kg  ... Przyczepy 900kg razem 3000kg  czyli , może śmiało ciągać ? .

To ja już wpiszę jak się kolegom całego tematu przeczytać nie chce...

 

Wszystkie dane potwierdzają ewidentny błąd policjanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo nie było mnie kilka dni co do miejscowości Lubuskie dokładnie Powiat Żarski .

 

Mandatu żadnego nie dostaliśmy tylko kolega musiał przyjechać po przyczepę

 

To ja już wpiszę jak się kolegom całego tematu przeczytać nie chce...

 

Wszystkie dane potwierdzają ewidentny błąd policjanta.

PW Commander dziękuję za krótką , ale konkretną odpowiedz gdzie po przeczytaniu  6 stron już się pogubiłem .

 

Fakt jest taki , że możemy śmiało ciągać przyczepę  na kategorie B powyżej 750kg jeżeli masa całkowita zestawu nie przekracza 3.5 T i  to mnie cieszy Dziękuję .

Edytowane przez KaZuYa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem co masz wpisane w pozycji F1 i F2 w swoim dowodzie rej... może o to chodziło?

No i pewnie się nie dowiemy a to jest kwestią podstawową , a może pani w komunikacji się walnęła i wpisała coś nie tak jak to miało miejsce w moim przypadku kilka lat temu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.