Skocz do zawartości

Telewizja a karawaning


szymon79

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgodzę się z Wami w/s telewizora, a właściwie bajek dla dzieci- dlaczego pozbawiać ich tej przyjemności :]

 

 

zgadzam sie z tym a dwa to ja jakos nie umie zyc bez telewizora ( i nie chodzi tu o filmy ale wiadomosci itp rzeczy z checia obejrze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To jest tylko kwestia indywidualnego podejścia do wypoczynku , i zwracanie uwagi jest bez sensowne ,na razie nie mam telewizora w przyczepie ,a jak mnie najdzie to telewizor wstawię i nie koniecznie będę oglądał ,jedni lubią grillować inni stołować się w restauracji ,każdy robi co lubi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

affa - niedaj się zbałamucić, bo jakby nie sprzęt to byśmy widzieli ściany a nie Twoją tęcze. A tak mamy łączność zWami. po ognisku czeba dzieci czymś zająć, a potem i samemu się odprężyć. Bo jak tu przespać tak wspaniały wyjazd? Można i na drzewie ale poco?Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima nie była ani zimowa ani bardzo deszczowa. Pogoda była na tyle poprawna, że spędziliśmy 2 wyjazdy po 1 tygodniu każdy i było SUPER. Karawaning nie łączy się mi zupełnie z telewizorem. Po co marnować krótki czas wakacji na siedzenie przed tym gadającym pudłem? Wystarczy, że mam je w domu. W czasie wyjazdu można tak dać sobie w kość/zająć czas że nie ma się nawet ochoty pomyśleć o telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nieraz mialabym ochote na taki nudno-leniwy urlop, tak leniwy zeby wlasnie go zmarnowac na nudzenie sie :jump: Obudzic sie o 10-tej, nie wstajac z lozka wlaczyc patrzalke i leniwie przerzucac kanaly, napic sie kawy, przysnac troche, znowu poprzerzucac kanaly, wstac polozyc sie na kanapce przerzucajac kanaly... zrobic cos papu pojsc na spacer i znowu zalegnac na kanapce przed tv :bzik: ech dlaczego nas tak ciagle gdzies gna..... moze kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli radzice nei kupowac TV...????

Serku trudno tu coś radzić.Każdy ma swoje upodobania.My założyliśmy sobie ,że jak urlop to i odpoczynek od telewizorni. Ale jak ktoś lubi...

 

mi sie bardziej rozchodzi o wieści ze świata....lubie byc na bierząco z wiadomościami...a radio to nie to ...brak wizji... :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, najlepiej laptopa mieć

wiadomości z netu

filmy można oglądać

telewizję też można oglądać jak masz kartę tv

 

wieczorna bajka dla naszych córek to rytuał, którego nie zrywamy dla własnego widzimisię

o 19 bajki i o 20 dziewczyny w łóżkach, mimo że inne dzieci potrafią drzeć się puszczane w samopas do 23

 

generalnie telewizja jest dla ludzi, a szkodzi w nadmiarze

ja generalnie wolę nie korzystać z tego co mam, niż nie móc skorzystać z czegoś czego sam się pozbawiłem :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, najlepiej laptopa mieć

wiadomości z netu

filmy można oglądać

telewizję też można oglądać jak masz kartę tv

 

wieczorna bajka dla naszych córek to rytuał, którego nie zrywamy dla własnego widzimisię

o 19 bajki i o 20 dziewczyny w łóżkach, mimo że inne dzieci potrafią drzeć się puszczane w samopas do 23

 

generalnie telewizja jest dla ludzi, a szkodzi w nadmiarze

ja generalnie wolę nie korzystać z tego co mam, niż nie móc skorzystać z czegoś czego sam się pozbawiłem :jump:

 

bardzo mądrze powiedziane drogi kolego affa :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, najlepiej laptopa mieć

wiadomości z netu

filmy można oglądać

telewizję też można oglądać jak masz kartę tv

Czy da się podłączyć tuner satelitarny z wyjściem HDMI pod laptopa, by odbierać TV z satelity. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak , potwierdze slowa kilku forumowiczow nt. braku TV.

 

Zalety:

- nie zaskakuja cie zadne afery polityczne

- nie musisz patrzec na polityczne geby

- wiecej czasu spedzasz na spacerach, zabawach dziecmi, wspolnych biesiad ze znajomymi

- dzieciaki na bajke o 19.00 zawsze mozesz puscic do sasiadow :-]

- generalnie karawaning to beztroska, odizolowujesz sie od swiata rzeczywistego, to wlasnie o to chodzi, zeby tez odpoczac psychcznie

 

Minus:

- no wlasnie w zeszlym roku zaskoczylo mnie oderwanie od swiata... wyjechalem na wakacje jak GPW byla na szczycie, a wrocilem jak byla na totalnym dnie. :jump:

 

A swoja droga tez zastanawiam sie nad kupnem karty TV do lapka, wtedy mialbym 'all-in-one' :jump: Ale tylko dla tych romantycznych kawalkow... to to dobre jest i chyba na to zone przekonam :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.