Skocz do zawartości

Telewizja a karawaning


szymon79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie dojrzałem do TV w przyczepie. Nawet radfio mam takie, które odbiera tylko PR I, no w samochodzie mogą posłuchać. Preferuję całkowite odizolowanie od cywilizacji :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tez juz nie wozimy, jak Karol mały byl, to woziłem bo 4 Pancerni szli rano i Kloss czasem.

Reszta jest w radiu i gazetach, uwielbiam szczegolnie lokalne gazety czytać.

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli idzie o telewizję to w zasadzie mimo, iż posiadam tv- jak większość, nie płacę abonamentu- jak większość, to właściwie nie oglądam.

bajki z dziećmi czasami owszem- nie dość że bywają naprawdę dobre, to rodzic ma obowiązek oglądać z dzieckiem, podpowiadać, komentować gdy dziecko potrzebuje.

z bajek nawet dorosły może się dużo nauczyć, większość z nas dawno zapomniała o najprostszych wartościach. warto sobie przypominać co jest dobre, a co nie, co właściwe, co nie. uwielbiam np. muminki, a z pełnometrażowych drogę do eldorado.

 

posiadanie telewizora nie oznacza tłuczenia pilotem po kanałach.

kolega nie ma tv, ale ma internet i ściąga programy tv z youtube i innych serwerów i zawsze jest lepiej poinformowany ode mnie. obawiam się więc, że same hasła przeciwko telewizji to puste słowa, a wielu na urlopie od telewizora odreagowuje resztę roku spędzaną przed odbiornikiem. nie generalizuje, nie twierdzę, że ktokolwiek z piszących tutaj się podciąga pod powyższe- nie znam Was przecież.

 

moje przesłanie: niechże wakacje będą odskocznią, ale od szkodliwych bodźców, a nie od bodźców w ogóle :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA będąc z żoną 3 miesiące nad jeziorem nie oglądam telewizji a w radiu szukam muzyki i TYLKO muzyki gdyż chce odpocząć od tych bredni które opowiadają nasi politycy chociaż trudno będzie bez telewizji gdyż tego lata będą mistrzostwa europy w pilce nożnej oraz olimpiada w pekinie ale myślę że radio Mi wystarczy chociaż w Carrefurze są telewizory stereo13 cali na akumulator za 700 zł. :jump::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łódzkim Cerrfurze na Przybyszewskiego ale numeru nie pamiętam,wczoraj stałem przed nim i go oglądałem gdyż do domu już tej wielkości może być.Sprzedawca mowił że pobór prądu od 10 do 40 wat ale dlaczego od do to nie wytłumaczył, wygląda całkiem fajnie jest z tyłu płaski i wygląda jak mniejszy monitor a głośniki po bokach tyle żę nie posiada wlasnej anteny tylko wejście jak na normalną. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łódzkim Cerrfurze na Przybyszewskiego ale numeru nie pamiętam,wczoraj stałem przed nim i go oglądałem gdyż do domu już tej wielkości może być.Sprzedawca mowił że pobór prądu od 10 do 40 wat ale dlaczego od do to nie wytłumaczył, wygląda całkiem fajnie jest z tyłu płaski i wygląda jak mniejszy monitor a głośniki po bokach tyle żę nie posiada wlasnej anteny tylko wejście jak na normalną. :bzik:

 

jak nie posiada własnej anteny , to nawet dobrze ...podpinasz antene na maszciei bedzie nawet lepszy odbiór...ja nie jestem przekonany do wbudowanych anten... :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyjazdy zabieramy telefony,latarki, kuchenki elektryczne, gazowe,krzesła,stoliki itp. i nikt nie robi larum jak z TV. Moglibyśmy się bez tych przedmiotów obejść ale poco? dlatego zabierajcie telewizory choćby poto aby zobaczyć nakręcone fotki swoje lub kolegów. Nie musimy patrzeć na wiadomości, dzieciom niemusimy odbierać bajek. Można by więcej za i przeciw ale poco? :bzik: nie :jump: tak. pozdrawiam. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co BOGUS napisał ale może tak musi być, uważam że każdy robi co uważa za sluszne, ważne aby obok wypoczywającym nie utrudniał życia i to się najbardziej powinno liczyć.POZDRAWIAM i szykujcie przyczepy bo pogoda coraz lepsza aby myśleć o wyjazdach. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mysle ze wyjazd z przyczepa to relaks wiec kazdy sie relaksuje jak chce jeden na spacerze drugi przy telewizorze trzeci przy :jump: itp itp .....

 

nie robmy problemu z niczego...

 

ODPOCZYWAJMY TAK JAK CHCEMY

wszystkiego najlepszego w sezonie 2008 :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa, do którego po wejsciu pcmcia podłączam karte TV, do tego malutki tuner Polsatowski ,mała antenka na dach i działa . Jeżeli chodzi o to co kto lubi to jak od dawna wiadomo -o gustach się nie dyskutuje .Chcesz ogladasz a jak ci to przeszkadza to słuchaj radia, śpiewu ptaków ogłądaj zachody , wschody , pełnie itp itd....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam laptopa' date=' do którego po wejsciu pcmcia podłączam karte TV, do tego malutki tuner Polsatowski ,mała antenka na dach i działa . Jeżeli chodzi o to co kto lubi to jak od dawna wiadomo -o gustach się nie dyskutuje .Chcesz ogladasz a jak ci to przeszkadza to słuchaj radia, śpiewu ptaków ogłądaj zachody , wschody , pełnie itp itd....Pozdrawiam[/

 

quote'] nic dodać,

 

nic ująć, rubta co chceta za słowami p.Owsiaka.

Pozdrawiam wszystkich za i przeciw i tych co się zastanawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.