Skocz do zawartości

Nowe miejsce III Zlotu - Sandomierz


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; od strony Opatowa wjazd jest z drogi77, Od innych miejscowości ,Stalowa Wola , Nisko , Kraków ,to trzeba "wywinąć" na ślimaku i wjeżdżać od stromy ul.Browarnej. Lub podjechać 300 m. dalej i na najbliższym skrzyżowaniu zawrócić. Ja to znam , bo jak pisałem wcześniej jestem częstym "gościem" w Sandomierzu,ale niech mnie poprawi jeśli się myle Darsan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Czy skręcając z drogi 77 skręcamy na ulicę Browarną i dopiero jadąc kawałek nią podjeżdżamy pod bramę, czy też z drogi 77 wjeżdżamy wprost pod bramę kempingu ?

Czy ulicą Browarną należy przejechać kawałek i brama jest od strony trasy 77, czy też z drugiej strony (od centrum) ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wjeżdżałem od strony drogi 77 jest brama przy samej drodze ale trzeba jechać z "góry"

rysunku, czyli jakby od Waawy.

Druga brama jest od ul Browarnej ale dosyć ciasna, to lepiej myslę od głównej drogi.

Jak od Kraka to lepiej przejechać główną obok i dalej zawrócic na światłach tak myślę.

 

Pozdro, chory J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem od właściciela opis dojazdu do campingu od strony Krakowa.

 

Dzień dobry Panu!

Wjazd na camping znajduje się z ulicy Żwirki i Wigury. Jest przygotowany drugi wjazd z ulicy Browarnej lecz zostanie on uruchomiony najprawdopodobniej w roku następnym i wówczas jadąc od strony Krakowa przed mostem będzie trzeba zjechać z ulicy Jana Pawła II w lewo (ale to przyszłość). Natomiast obecnie (zgodnie z organizacją ruchu podyktowaną przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach) należy dostosować się do drogowskazów umieszczonych przez nas a prowadących na camping. Tak więc jadąc od strony Krakowa należy z ulicy Krakowskiej skręcić w lewo w ulicę Zamkową, następnie przejechać ulicą Podwale Górne (na jej końcu jest obowiązkowy kierunek w prawo), wjechać w ulicę Mickiewicza, objechać wysepkę i skręcić w lewo w ulicę Zawichojską a następnie w prawo w ulicę Żwirki i Wigury. Nie dostosowując się do tych drogowskazów można dojechać do ulicu Jana Pawła II a przed mostem jest ślimak i tam należy kierować się na Warszawę. Wówczas wjedziemy na ulicę Żwirki i Wigury, która jest ulicą dwupasmową, oddzieloną wysepką o jednym kierunku. W takim przypadku mijamy camping po lewej stronie i należy dojechać do skrzyzowania z sygnalizacją świetlną i tam nawracać. Ciągnąc przyczepę nie jest to bezpieczny manewr i na takie oznakowanie dojazdu GDDKiA nie wyraziła zgody. Jadąc wg drogowskazów objeżdża się całe wgórze starego miasta ale tylko na to wyrżono zgodę. Za te niedogodności z góry przeprazam ale zapewniam, że dojazd jest prawidłowo oznakowany. Serdecznie pozdrawiam i łączę wyrazy szacunku. Wojciech Majsak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko od razu Wam piszę, że wjazd od strony Krakowa i Katowic wg. tego co napisal pan Majsak i co FAKTYCZNIE jest pokazane na strzałkach oznacza wjazd do centrum Sandomierza i w dodatku na Stare Miasto, to znaczy po waskich uliczkach i pod/z góry, mialem lekki problem samym autem sie tam łamać a z przyczepą zdecydowanie nie polecam tego wariantu. :ok:

 

Polecam za to spokojne minięcie tabliczek z kierunkiem na kemping, jazdę na kierunek Warszawa, minięcie samego kempingu, który zobaczycie NA PEWNO z lewej strony i spokojne zawrócenie nieco dalej, NIEKONIECZNIE na najblizszych swiatłach, ale NAWET TROCHĘ DALEJ a za to spokojnie i BEZPIECZNIE :)

 

Pozdro, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie nam poradził p. Majsak, muszę przyznać , że ten przejazd przez miasto od razu nie zachwycił mnie. Będziemy wszyscy z południa robić nawrotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to mój pierwszy post

Odnośnie dojazdu do kempingu radzę zastosować się do rad właściciela P Majsaka

W sobotę na dwupasmówce dojazdowej jest duży ruch ze względu na gięłdę smochodową po drugiej stronie dojazd od strony Krakowa nie jest taki straszny przez obrzeża starego miasta zobaczycie namiastkę Sandomierza nie wysiadająć z samochodu przed dotarciem na kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Bim, przeciez to nie bedzie sobota, a jak sie z przyczepa na starówce żle wjedzie, to juz potem z wycofania nici, szczegolnie w tym miejscu na górce przy zamku.

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kempingu wifi chodzi więc będąc na miejscu (29 kwietnia) sprawdzę wszystko i dam znaka na forum. Oczywiście pod moim numerem i Rysiaczka będzie infolinia 24 h :ok::) więc można dzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjazd jest prosty pod górkę koło zamku lekki skręt w lewo na skrzyżowaniu przy wjeździe do zamku na górce i omijacie starówkę jediecie poza murami starego miasta przy dojeździe do głownej drogi obowiązujący nakaz jazdy w prawo i potem skręt w lewo w dól i odjazd z górki starego miasta dalej już droga poprowadzi na dwupasmówkę czyli na dole w prawo przed cpn za przystankiem należy skręcić na kempig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.