Skocz do zawartości

Jak zabespieczyć się przed kradzieżami


Wałęsa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Poleciał ostrym nożem po całej uszczelce to nie dość że szybko to i cicho wyjął :niewiem:.

 

no tak , ale miał spieprzoną uszczelkę ..a taka uszczelka tez kosztuje pare złociszków

 

jemu tylko "szyby" brakowalo, uszczelke mial nie uszkodzona :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na wakacjach ktoś w ten sposób usiłował ukraść mi przednią szybę z samochodu. Nad ranem obudziło mnie jakieś szuranie, brzmiało to tak jakby jakiś duży pies wąchał koło namiotu. Gdybym się nie obudził to pewnie straciłbym szybę, a byłoby to mocno nieciekawe, bo działo się to w czsach kryzysu, gdy raczej o jakiekolwiek częsci zamienno było trudno i tak po nową uszczelkę musiałem przejechać około 100 km. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mojej koleżance lekarce podczas nocnego dyżuru w szpitalu zdjęli przednia klapę z auta

a nakrętki zostawili na dachu, ani jednej rysy, drzwi zamknięte.

Profesjonaliści, dla takich to nawet szacunek mam.

 

Troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonaliści
Pewnie wyjątkowo płynnie byś wyrwał nogi z d... jakbyś złapał

No wiesz... Fachowsów trzeba cenić. W każdej dziedzinie. :niewiem: Ale pomyśl jaki to był szacunek dla cudzego mienia, nawet ryski na lakierze nie zrobili, a mogli jeszcze gwoździem po lakierze przejechać. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego że zabezpieczysz drzwi jak mogą wejść oknem tak zrobili mojemu koledze i wynieśli co potrzebowali a doszedł koszt nowego okna. :)

 

no to jest nie do przewidzenia poprostu ... koszt okna, skradzionych rzeczy to może :):) ,

 

cos o tym wiem tylko ze i weszli do auta przez szybę... ;);)

 

wandale pieprz.... ;)

 

na sama mysl aż mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to nic cennego w przyczepie nie trzymać. Tak szczerze to jakby mi ktoś do przyczepy się włąmał to mógłby chyba tylko jakię garnki ukraść, no chyba żeby mu się skarpetki jeszcze przydały. To co cennego to raczej w samochodzie trzymam. Gotówki też tylko tyle ile na piewrwsze potrzeby. No oczywiście złodziej o tym nie wie, ale tym bardziej nie ma co się specjalnie zabezpieczaś, bo nawet jak super zamek założę to albo oknem wejdzie, albo drzwi zniszczy i jeszcze większe koszty będą. Poza tym tak psychologicznie trzeba podejść. Im lepsze zabezpieczenia tym złodziejowi wydawać się bedzie, że wiele cennych rzeczy jest w środku, a jak nie ma zabezpieczeń to i nie ma po co się włamywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to nic cennego w przyczepie nie trzymać. Tak szczerze to jakby mi ktoś do przyczepy się włąmał to mógłby chyba tylko jakię garnki ukraść, no chyba żeby mu się skarpetki jeszcze przydały. To co cennego to raczej w samochodzie trzymam. Gotówki też tylko tyle ile na piewrwsze potrzeby. No oczywiście złodziej o tym nie wie, ale tym bardziej nie ma co się specjalnie zabezpieczaś, bo nawet jak super zamek założę to albo oknem wejdzie, albo drzwi zniszczy i jeszcze większe koszty będą. Poza tym tak psychologicznie trzeba podejść. Im lepsze zabezpieczenia tym złodziejowi wydawać się bedzie, że wiele cennych rzeczy jest w środku, a jak nie ma zabezpieczeń to i nie ma po co się włamywać :)

 

:):);););););) w pełni sie zgadza z Tobą,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tak psychologicznie trzeba podejść. Im lepsze zabezpieczenia tym złodziejowi wydawać się bedzie, że wiele cennych rzeczy jest w środku, a jak nie ma zabezpieczeń to i nie ma po co się włamywać

NIe do końca - często gęsto złodziej wybiera łatwiejszy łup. Poza tym obserwuje, więc skoro nic nie masz w przyczepie to nie bedzie sie włamywał, a taki przypadkowy to wejdzie to tej do której będzie najłatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej na cenne rzeczy, paszporty, gotówkę itp. zamontowałem kasetę metalową. Jest przykręcona na stałe do podłogi śrubami na wylot. Śruby są zabezpieczone przed odkręceniem i zalane silikonem żeby woda się nie dostała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.