Skocz do zawartości

Otwieramy nowy Kemping nad zalewem Przeczyckim koło Siewierza


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tomku kibicuję Twojemu pomysłowi. A może na wiosnę zjedziemy w kilka przyczepek i popracujemy nad tym już praktycznie?  Każdy ma jakieś narzędzia i trochę siły i pomysłów. Co Wy na to?

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku kibicuję Twojemu pomysłowi. A może na wiosnę zjedziemy w kilka przyczepek i popracujemy nad tym już praktycznie?  Każdy ma jakieś narzędzia i trochę siły i pomysłów. Co Wy na to?

 

Ja już proponowałem spot wiosenny u Tomka i pomoc w budowie infrastruktury :yay:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja WAS zaskoczę:

 

1. GregorY (wyżynarka, zakrętarka, udar, strug elektryczny, diaxa - to mam) ponadto: spawam, kopię, niweluję (igłę szlag trafił w niwelatorze...) i przyjmuję piwo w każdej postaci i ilości - ale po zakończonej robocie.... :D

2..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja WAS zaskoczę:

 

1. GregorY (wyżynarka, zakrętarka, udar, strug elektryczny, diaxa - to mam) ponadto: spawam, kopię, niweluję (igłę szlag trafił w niwelatorze...) i przyjmuję piwo w każdej postaci i ilości - ale po zakończonej robocie.... :D

2..... 

2..... Gwałcę, palę, rabuję, sine ryby na piersiach pokazuję  :lol2:  :lol2: pamiętacie ten program w radiowej Trójce  ???   :ok:  :ok:  :ok:

 

Ale na poważnie

 

2. Kajetan - obsługa ręcznego przenośnika towarów sypkich i półpłynnych, wyrzynarka, wkrętarka, młotek, elektryczny młot udarowy(mogę pożyczyć), wiertło do wiercenia dziur w ziemi pod fundament słupów (mam), pewne doświadczenie w budowaniu różnych rzeczy z drewna ( z racji posiadanej chaty w górach). Ponadto służę samochodem terenowym w celu transportu materiałów, w miejsca trudno dostępne. Piwo, również raczej po pracy, zwłaszcza w doborowym towarzystwie przedstawicieli klasy robotniczo-karawanigowej  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś tam wcześniej już wspominałem ;)

 

3. Misio - też jakieś narzędzia posiadam oraz jakąś tam wiedzę i umiejętności budowlane ;) budy pewnie przed połowa kwietnia nie będę miał - ale mogę podjechać... i wrócić po robocie o własnych siłach (gdyż piwa ni grama nie przyjmę ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Przyczepa towarowa 1100 kg ładowności ale wejdzie więcej bo wzmacniana :P , narzędzi dużo w ramach działalności gospodarczej i budownictwa drewnianego wszystko co do drewna to mam :) tylko podajcie termin i jedziemy :)

Edytowane przez Kurus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wrócić po robocie o własnych siłach (gdyż piwa ni grama nie przyjmę ;) ).

 

Zatem mam nadzieję, że masz 7 miejsc,bo będziesz musiał rozwozić po domach klasę robotniczo-karawaningową  :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam za tak wiele ciepłych słów i tyle rąk do pomocy ,ale zobaczymy kiedy wiosna nas przywita.Choć za oknem ów klimat wiosenny to i zima nadejdzie. Narazie tone tutaj w papierkach bo co do pola biwakowego które określało by minimum pozwoleń i odbiorów ,to jest kupe chaczyków . Mam nadzieje ,ze plan wypali i wszystko się uda załatwić do wiosny .Jeszcze raz dziękujemy za Wasze wsparcie co daje nam chęć do działa. :przytul: :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam uprawnienia do 1 kV, sporo narzędzi i wiedzy, i praktyki w robotach instalacyjnych, a piwa lub wyższych % również nie odmówię. No i mam blisko.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.