Skocz do zawartości

Otwieramy nowy Kemping nad zalewem Przeczyckim koło Siewierza


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Tego też się boje ,jak pisałem na razie czekamy na oficjalne odbycie się przetragu ale to już po nowym roku . Licząc i zliczając wydatki trochę mnie  to przerast, zobaczymy jaka cena dzierżawy ,jak też wysoka to chyba odpuszczę raz już tyłek zmoczyłem na własnej DG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W miejscach, gdzie nie wolno budować lub nie opłaca się budować, lepiej postawić kontenery budowlane. Przywożą na miejsce, ustawiają, a po sezonie zabiorą (no chyba, że nie dzierżawa, a zakup).

Jest kilkadziesiąt firm wynajmujących i sprzedających takowe.

Np TOUAX, CONTAINEX, BUDOSPRZĘT i wiele innych. Koszt wynajmu to około 1000 zł/miesiąc za kontener sanitarny 6 x 2,5 m. Biurowe np. z aneksem kuchennym między 300 - 500 zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba, też o tym  myślałem bo to jedyna możliwość . Kontenery mamy na forum u Mirka w topmirex w Wawie . Teraz przewagą na tak lub nie będzie cenna najmu terenu.

Jeżeli byś się decydował na kontenery - to mogę pomóc w projektowaniu oraz ustawianiu, bo "niejakie" doświadczenie w tym posiadam.

 

Co do TOPMIREX, to ich nie znam i nie miałem z nimi do czynienia. Musisz wziąć pod uwagę jednak kilka kwestii, a zwłaszcza transport stamtąd - to około 270 km w jedną stronę x 2 i razy 4,5 zł/km (taką cenę oferowali mi za transport z HDS-em) to wychodzi około 2,5 tysiąca za transport (2 kontenery). Oczywiście ceny można znacząco negocjować w zależności od ilości kontenerów i długości najmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byś się decydował na kontenery - to mogę pomóc w projektowaniu oraz ustawianiu, bo "niejakie" doświadczenie w tym posiadam.

 

Co do TOPMIREX, to ich nie znam i nie miałem z nimi do czynienia. Musisz wziąć pod uwagę jednak kilka kwestii, a zwłaszcza transport stamtąd - to około 270 km w jedną stronę x 2 i razy 4,5 zł/km (taką cenę oferowali mi za transport z HDS-em) to wychodzi około 2,5 tysiąca za transport (2 kontenery). Oczywiście ceny można znacząco negocjować w zależności od ilości kontenerów i długości najmu. 

 

TOPMIREX - to miłośnik karawaningu :), jeśli będzie potrzeba na pewno się dogadacie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam po dłuszej przerwie, niestety nie przystapiłem do przetargu . Po  podliczeniu wszelkich kosztów dzierzawy i reszty ,przerosło Mnie to z  wielokrotnoscią. Robienie na samym poczatku byle czego nie ma sensu. Brak czasu zabranego przez prace ,nie pozwoli nam uzyskac celu planowanego. Dziekuje wszystkim za wsparcie  i oferowaną pomoc. Teren jest dalej do dyspozycji jak by ktoś bardziej odwazniejszy chciał jakieś info odnośnie terenu i zabudowan pośiadam część dokumentacj więc prosze na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuszej przerwie, niestety nie przystapiłem do przetargu . Po  podliczeniu wszelkich kosztów dzierzawy i reszty ,przerosło Mnie to z  wielokrotnoscią. Robienie na samym poczatku byle czego nie ma sensu.

 

Popieram. Lepiej spokojnie żyć dalej, niż brać zbyt ciężkiego garba na plecy :nono: Daleko byś z nim nie zaszedł, a mogło by się skonczyć jakąś katastofą. A po co.... :look:

 

Pomysł jest, na pewno gdześ jest teren, który czeka własnie na Ciebie :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.