Skocz do zawartości

Otwieramy nowy Kemping nad zalewem Przeczyckim koło Siewierza


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie podpuszczaj Misia bo się zdziwisz.....

Dobre, dobre ;)

 

Mam uprawnienia do 1 kV, sporo narzędzi i wiedzy, i praktyki w robotach instalacyjnych.

Z racji tego że zazwyczaj potrzeba dwóch instalatorów z uprawnieniami mogę robić za tego "pomocnika", papierek jest, ale na pewno nie aż tak duża wiedza i doświadczenie zawodowe jak u Eda :)

 

Możemy nawet zrobić klimatyzowany namiot :D

Jedyny kemping z klimatyzowanym namiotem - dobre :D

 

Tomek - damy radę !! a papiery, no cóż, bolą i trzeba się nachodzić ale jaka później satysfakcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spot wiosenny szykuje sie wyborny  :hmm:  :slina:  Jeszcze tylko Organizatora brakuje. Takiego przez duże "O" . Ja proponuję kandydaturę Belmondo. :ok: Kto jest za ???? 

Kajetan to ,że Tomkowi trzeba pomóc jest oczywiste :yes:

Po pierwsze musi mieć zamknięty temat pozwoleń i dokumentacji,a wtedy możemy cokolwiek planować :hmm:

Wydaje mi się ,że osoby chętne do pomocy ustalą z Tomkiem konkretny termin w marcu przyszłego roku,bo raczej wcześniej to tego nie widzę,chyba ,że zimy nie będzie.Ja tez przyjadę pomóc jak tylko wolne będę miał.Tylko,że tutaj trzeba będzie skupić się na pracy a nie zabawie.

Decyzję o spocie,zlocie wiosennym podejmiemy wspólnie na początku marca 2015r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz, trzymam kciuki i kibicuję. Wiesz że jest tam już kilka zorganizowanych miejscówek. Największą konkurencją będzie chyba nowo powstała "przystań Siewierz". Też mają plany na ucywilizowanie warunków pobytowych. Rozmawiałem z nimi i planują porządne sanitariaty, boksy z przyłączami na miejsca postojowe, wypożyczalnię sprzętu pływającego i jakąś knajpkę/sklepik. Cen jeszcze nie określili.

Tuliszów to ulubione miejsce nas i naszych znajomych na weekendy blisko domu. Jeździmy tam systematycznie kilkanaście razy w roku. Jak nie będziesz miał odpowiedniej koniunktury to chętnie wypełnimy wolne miejsca ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was po dłuszej nie obecności narazie mamy tylko pod górkę jednak w naszym wspaniałym państwie nie tak łatwo się rozwijać narazie czekamy na pozwolenie na budowe szamba i zaczyna nas to przerastac finasowo ,bo teren zbyt blisko wody wię najlepiej żeby każdy zabrał swoje brudy do domu ,walczymy dalej .Narazie to widzę marnie mimo zapału i waszego sparcia niewem ile i komu trzeba dać aby muc uczćwie zarabiac. Polska kocham ten kraj ;-( Nrazie się nie podajemy ale czeka nas wesoła droga do zwycięstwa pozdrawiamy Was waszystkch i trzymajcie kciuki :-) za dalszymi sukcesam. Darol konkurencja jest zawsze tylko trzeba jej dotrzymać tępa  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i niestety Dupa wielka dzisiaj po bardzo nie przyjemnej rozmowie okazało sie ,że wszystkie ewentualne rozbudowy na terenie zarządzanym przez RZGW są nie możliwe ,zabudowa stała lub altana .Co muszę zmartwić osoby odwiedzające to miejsce ,że nikt raczej -"chyba że z dużym zasobem argumentów" nie postawi na terenie RZGW nawet stacjoniarnie przyczepy a co dopiero sanitariatów ,oczywście kto załapał sie z umowami 09/2014 to pociągnie tylko 3 lata. Wszystkie przetargi są PRZENIESIONE NA STYCZEŃ 2015 . Teraz będzie odbywał sie konkurs na pozyskiwanie wikliny na terenie interesującego mnie obiektu. O  8 rano zadzwonili do mne ,że ewentualnie tylko taka działalnośc gospodarcza umożliwia mi możliwośc dzierżawy działki na 3 lata . Szkoda tylko ,że nikt nie powiadomił nas wczśnej o jakim kolwiek konkusie ,tłumaczenie nagła zmiana polityki firmy . szkoda tylko czasu na jeźdzenie w te i spowotem . Ja narazie poczekam co się urodzi w styczniu ale raczej nie widze tu przyszłości . Jeszcze raz dziękujemy Wam za space dla Nas .

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ! Pamiętaj . Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło .

Przyjdzie jeszcze czas na realizację marzeń . Tymczasem naciesz się nami a my Tobą na spotkaniach , zlotach i ogólnie własnymi wyprawami .

:ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda. Po cichu liczyłem na to, że się uda i będzie miejscówka na weekend wyskoczyć. 

Niestety w naszym ukochanym kraju, jak nie masz czegoś na piśmie podstemplowanego przez "wszystkich świętych" z proboszczem na czele, to nie masz tak na prawdę nic :(

Co więcej, nawet mając to co napisałem wyżej, jedna decyzja "urzędasa" sprawi, że i tak nic nie masz. Nie ma u nas stałości prawa i tak na prawdę jest wolna amerykanka urzędnicza.

 

PS. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - będziesz miał więcej czasu wolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.