Skocz do zawartości

Otwieramy nowy Kemping nad zalewem Przeczyckim koło Siewierza


TomaszOlkusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  brać karwaningową jesteśmy z Wami na forum prawie 2 lata . Narodził się pomysł otwarcia dla Nas pola biwakowego nad zalewem przeczycki koło Siewierza . Dojazd drogą szurową pow. około  20 arów usytułowany nad pękną plaża zalewu. W tym momenci teren nie ogrodzony dostęp do prądu i wody brek spustu na szarą wode.

 Myślimy z Madzią nad zakupem narazie duzego namiotu wojskowegoe do biesiadowania zrobieniem idużego molo na rowerki wodne, których jesteśmy w posiadaniu .. liczymy na każdą Waszą porade w celu budowy pola i na waszą pomoc . Każdy z Nas liczy na super zabawe w weekend wolny od pracy  więc to pole mialo być typową odskocznią na weekend. Myślę ,że cena za pobyt tylko za osobę i pąd żadnych opłat za auto itp. Mamy zamiar zakupić kontenr sanitany z prysznicami i wc  ciepła woda . Narazie raczkuje w temaci i liczymy na waszą pomoc . wiem że najważnieśi są ludzie a wtedy każdy kemping i zabawa na nim to już sukces . Dalsze info na Bieząco kupe pracy Nas czeka i niewiem czy wszystko się uda .

post-13559-0-41100700-1415739316_thumb.jpg

post-13559-0-63194100-1415739353_thumb.jpg

post-13559-0-00022800-1415739376_thumb.jpg

post-13559-0-55512500-1415739387_thumb.jpg

post-13559-0-05552900-1415739402_thumb.jpg

Edytowane przez TomaszOlkusz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja postaram się parę razy w roku być , wiem że te złotówki ode mnie to kropla w morzu , ale jeśli większość z nas tak zadeklaruje to wy będziecie mieć dla kogo to prowadzić , a my miejsce na weekend. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

O ! Widzisz, fajny pomysł. Co do wiaty to raczej potrzeba pozwolenie na coś co jest trwale związane z gruntem, a tak w namiocie jest jest też miło. Ja też patrzyłem na woskowe namioty, ale cena mnie odstrawszyła - w granicach 1100 - 1300 zł, no chyba, że masz dostęp do czegoś znacznie tańszego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do namiotu od dawna należe do Hufca w Olkusz więc namiot się załatwi ,a zawsze to schronienie przed niepogodą .Teren położony przy lasach to  grzybki są kuszące . Jak psałem narazie wszystko w powijakach ,narazie jestem w trkcie załatwiania dzierżawy . Ale to już prawie za Nami teraz tylko sanitarity na teenie zalewu są kempingi i tam jeżdziliśmy ale brak sanitariatów       to ich zmora. Dlatego chcemy to troche rozruszać mimo małej powierzchn pola :-)


Kto nas poznał to wie , dlatego myślałem o nazwie "pole U Boczka" na terenie kempingu myślałem zrobić prostą wędzarnie dla gosći i dzewo w sprzedaży na kosze w rozsądnej cenie. Dobry dojazd około 1 km od tak zwanej gierkówki w strone Tanoskich Gór dojaz asfaltowy jakies 200 m szutru do smego kempingu.


:-)

post-13559-0-18434900-1415743834_thumb.jpg

post-13559-0-72427800-1415743845_thumb.jpg

post-13559-0-65298600-1415743859_thumb.jpg

post-13559-0-08519300-1415743877_thumb.jpg

post-13559-0-71223100-1415743894_thumb.jpg

post-13559-0-99075800-1415743908_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł ! Mógłbym mieć kolejną miejscówkę, z której mogę dojeżdżać do pracy :)

 

Czy z wodą w Przeczycach jest ok ? Kiedyś jak szukałem tam miejscówki na brzegu leżały śnięte ryby, w wodzie były jakieś glony, które dusiły te ryby. Już nie ma tego problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, miejscówka też wygląda atrakcyjnie pomimo stosunkowo małej powierzchni. Byliśmy tego lata nad zalewem Przeczyckim i faktycznie brak zaplecza sanitarnego to zmora. Super, że pojawił się ktoś kto będzie miał "świeże" podejście do organizacji kempingu. Mam nadzieję, że już w przyszłym sezonie będziemy mogli WAS odwiedzić! Pozdrawiamy

 

 

 

W tym roku woda miała brunatny kolor, na kempingu na którym byliśmy było mnóstwo wędkarzy (właściwie to wglądało to tak jakby mieszkali zamiast w przyczepkach to przy brzegu z kijem w ręku :-)))więc podejrzewam że woda ok, zwłaszcza że po kąpieli w zalewie wszyscy żyją...

Edytowane przez Plozoff (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dobry dojazd około 1 km od tak zwanej gierkówki w strone Tanoskich Gór dojaz asfaltowy jakies 200 m szutru do smego kempingu.

:-)

 

Ponowię pytanie z innego wątku - czy hałas z "gierkówki" nie będzie dochodził do kempingu? Zalew widać z drogi, więc może się nieść po wodzie....  :hmm:

 

A poza tym, jestem za  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś potrzeba (poza kasą ;) ) to pisz - na pewno pomożemy :)

Proste prysznice, umywalki i zlewy można zrobić w jakiś kontenerach lub samemu zbić z płyt osb.

Ale na pewno jesteśmy z Tobą, pomożemy a potem wykorzystamy :D

 

Ja pewnie też z miłą chęcią zabawię u Ciebie  - a może nawet na część wakacji się będę pisał :)

Co nie co umiem zrobić, jakieś tam narzędzia mam, a i kasa za pobyt oczywiście też by była ;)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowię pytanie z innego wątku - czy hałas z "gierkówki" nie będzie dochodził do kempingu? Zalew widać z drogi, więc może się nieść po wodzie....  :hmm:

 

A poza tym, jestem za  :yay:

Kajetan sprawa jest prosta .Są dwa wyjścia-trzeba zamknąć drogę jak coś albo przesunąć zalew :)

Wyjście trzecie-niekończąca się impreza z muzyką na tym kempingu zakłóci wszystko dookoła i tej wersji się trzymamy :yay:

Jeszcze można wodę wypompować żeby nie niosło, a ponoć po dnie tak mocno nie niesie :lol2: :lol2: :lol2:

Kajetan,żeby jasność była napisałem to w formie żartu,bo trzeba wszystkie za i przeciw  przy budowie kempingu brać pod uwagę .

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolega wrzuciłby jakieś zdjęcie z google mapy w której części zalewu ten kemping miałby być...

Dodatkową "atrakcją" zwłaszcza dla fanów lotnictwa, są startujące i lądujące samoloty z Pyrzowic tuż nad głową...W nocy naprawdę efektownie oświetlone, a co najdziwniejsze w cale nie tak bardzo hałasujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

Narodził się pomysł otwarcia dla Nas pola biwakowego

...

Kurde Tomuś, Madzia...

Jak ja jestem pod wrażeniem takich pomysłów!!!!

Róbcie i niech Wam to się uda!

 

Miejsce jest bardzo zbliżone do tych, które ja lubię i w dziczu odwiedzam, dlatego mi się podoba.

Oby tylko atrakcyjność tego miejsca i Waszej pracy nie ściągnęła co weekendowej szkodliwej "grupy osób" żeby nie określić hołoty.

 

Rozumiem że ceny chcecie ustalić na najatrakcyjniejszym poziomie, ale jak się władze dopatrzą że tam się przelewają pieniążki to zaczną się patrzeć na każdą Waszą złotówkę i nałożą haracz. 

Nawet jeśli teren jest własnością, to jest to jakaś DG prawda?

Tradycyjnie wielkie POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nas poznał to wie , dlatego myślałem o nazwie "pole U Boczka" ...

Miałem przyjemność poznać osobiście i powiem szczerze , że nazwa trafiona w 100 procentach . :)

 

Jedna rzecz mnie martwi . Praca na własnym kempingu bardzo absorbuje i niejako skazuje na stały dozór a co za tym idzie wyłącza z wojaży karawaningowych , spotkań , zlotów .

Wiem , wiem . Można się spotkać u Was ale przecież nie zawsze .

Hmmm ... , a może się mylę ??? Faktem jest , że w terenie Was i Waszych uśmiechniętych mordek będzie brakować ale skoro spełniacie swoje marzenia to pozostaje mi tylko kibicować .

:ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.