Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę niedokładnie się wyraziłem z Gibami. Chodziło mi o http://www.olx.pl/oferta/agroturystyka-pole-campingowe-ulanny-rog-w-zelwie-CID3-ID3rmbD.html

 

Ale w Gibach trzeba skręcić ;)

Mam kumpla ktory mieszka w gibach. Wypytam go jutro moze coś bedzie wiedział

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

BIGL, ja pewnie w październiku wyskoczę nad morze... chcę dokończyć łazienkę, położyć panele i zamówić schody. Wtedy z czystym sumieniem wyskoczę na 3-4 dni odpocząć od wszystkich i wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIGL, ja pewnie w październiku wyskoczę nad morze... chcę dokończyć łazienkę, położyć panele i zamówić schody. Wtedy z czystym sumieniem wyskoczę na 3-4 dni odpocząć od wszystkich i wszystkiego.

Fronty kuchni leżą w salonie, trzeba by jeszcze coś wylać pod wiatą, położyć strukturę na ściany , może jakiś podjazd. zrobić poddasze, postawić garaż...... -- z czystym sumieniem jadę nad morze. Kocham pracować i sprawia mi to ogromną przyjemność - te najlepsze odkładam na potem...

Przez cały czas październik trzymam dla Bieszczad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻNA????...................-MOŻNA :skromny:  :jump:

Wyjechaliśmy o 16 w piątek i wieczorem byliśmy na miejscu, wieczór to tak umownie bo było coś po 22. Dzieciaki legły po drodze więc na miejscu tylko z Justyną polazłem na plażę - księżyc w pełni więc jaśniutko jak w dzień. Noc też była cieplutka.

Od rana siedzieliśmy na plaży i dopieszczaliśmy opaleniznę, kąpielom nie było końca- zwłaszcza że fale były powalające

DSCN0734J_aharxwh.jpg

Wypływałem się na następny sezon - bajka. Zachód słońca też piękny:

DSCN0809J_aharxss.jpg

Dzisiaj poranna kąpiel, i zwiedzanie latarni w Krynicy Morskiej.

IMG201609_aharnph.jpg

IMG201609_aharnpe.jpg

IMG201609_aharnnh.jpg

Kolejne 850km odhaczone  - kocham naszego Dziadka bo pozwala nam na takie przygody i szaleństwa że aż głowa boli...

Na wlocie do Krynicy po prawej jest taka mała budka - "Świat ryb" itp. - polecam wszystkim  -PYCHOTA.

Edytowane przez BIGL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :yes: ... ja pewnie się nie wykąpię ale jodu łyknę :)

 

Po sezonie pewnie nie ma problemu z parkingami i korkami. Można teraz bez problemu stanąć na noc?

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staliśmy na leśnym polu przy samej plaży - całkowicie za darmo (po sezonie). Miejscówka piękna i zacna, ale bez żadnych wygód typu prąd, wc, prysznice - w naszym przypadku bez znaczenia.

DSCN0746J_ahaxenx.jpg

 

Nad morze jechałem :Łomża-Łyse-Szczytno-Olsztynek-Elbląg   - oczywiście 7 jest w remoncie więc przy większym natężeniu może się przykorkować.

Wracałem Elbląg-Pasłęk- Dobre Miasto-Mrągowo- Ruciane Nida-Grajewo     te same km i czas. Obawiałem się 7 z racji niedzielnych powrotów itp.

Edytowane przez BIGL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny wypad Radek :ok: 

 

Zbliża się weekend... jakby nie padało to można gdzieś wyskoczyć... powoli coś w głowie układam... ale jeszcze mało konkretnie. A coś, ktoś, ten teges? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.