Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to może Siemianówka:)

Jakoś mi ta Siemianówka "nie leży" ;).

Do Danowskich jednak pojedziemy. Na grzyby mieliśmy plan pojechać, a tam mam kuchnię do "przerobienia" grzybów na przetwory. No i jest prawdopodobieństwo, że rozpocznie się rykowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jutro mamy wesele u znajomych więc żaden wyjazd nie wchodzi w grę.

Dobrej zabawy życzę.

Pogoda na wyjazd wymarzona - najwyrazniej nadrabia za wakacje :)

Na pewno spotkamy się innym razem.

 

 

red@tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zobaczenia na miejscu. My startujemy dzisiaj ok. 15 więc z Michałem chyba miniemy się w trasie :(

 

Po 13 wyjechaliśmy z Danowskich i ok. 15 byliśmy już w domu. Wypatrywałem Was, ale niestety...  :swieca:  :foch:;)

 

We czwartek udało nam (z Bartkiem, bez mamy) wyruszyć do Danowskich :) Spędziliśmy ciekawe i emocjonujące chwile. Wieczorem padłem niewiele później po małym... nie zdążyłem z Maćkiem zakończyć konwersacji smsowej ;) Ma ten dzieciak energię i zapał ;) 

 

Rykowisko już się zaczęło, ok. 21 jak chwilę się ogarniałem pod budką było słychać :) 

 

Na kempingu było pusto, 3 auta pod willą i jedna para w przyczepach. Więc plaża była nasza :D Z małym się wypluskaliśmy w wodzie, popływaliśmy pontonem (nawet bąbel sterował elektrykiem), w Monkinii pograliśmy w nogę, kosza i siatę na boisku, jeździliśmy rowerem, paliliśmy ognisko, trampolina i plac zabaw to już na deser. Ogólnie niezapomniane chwile rodzica  :serce:

 

A oceniając zmiany w Danowskich - nowe łazienki ładne (Maciek, wrzuć fotki w wolnej chwili, sam nie robiłem), zadaszenie pod "stodołą" spoko :ok: Cena 20zł / dorosły wg mnie jeszcze jest adekwatna. Dzieci zależnie od wieku taniej - mój jeszcze w gratisie się łapie ;) 

 

A jak Wasze spostrzeżenia po wypadzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż. Przyjechaliśmy, rozstawiliśmy przedsionek i...zaczęliśmy ewakuację. Niestety Danowskie jest dla nas chyba spalone. Weekendowe towarzystwo dało popis siły. A że prawdopodobnie podczytują forum to mogliśmy usłyszeć kilka kpiących tekstów na temat tego forum i uwag kierowanych w ich stronę. Było nieprzyjemnie i zmuszeni zostaliśmy do przestawienia przyczepy :( Nie mieliśmy widoku na jezioro, ale mieliśmy ciszę!!!! No i rykowisko bo grzybów brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak nic się nie zmieniło..... Pole dalej u nas na czerwonym - jak mam płacić 100 i chować się po krzakach to wolę jechac do tańszej konkurencji której zresztą nie brakuje.

Z ciekawości - czy możecie wkleić zdjęcie plaży głównej. Z wcześniejszych postów wywnioskowałem że jest jakaś nowa - inna niż pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.