Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i ze spontanicznego spotkania wyszło, że przewinęło się nas 9 załóg :) Super!

 

Rodzinka w drodze powrotnej powiedziała mi, że to był najmilszy weekend ze wszystkich. Potwierdzam. Dziękujemy za towarzystwo :) 

 

Bąbel pod domem kazał mi wracać na kemping, nie chciał do domu ;) W sumie to bym go posłuchał jakby do pracy nie było trzeba... :niewiem:

 

Bardzo miło było poznać nowych Forumowiczów  :jump:

 

Jesień jeszcze długa, więc pewnie jeszcze coś wymyślimy na jakiś weekend. Prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo gadać, było odjazdowo  :yes:

 

Fajnie poznać "nowych" dla nas i pogadać ze znanymi załogami. Pogoda, miejsce  - luks. Tylko już nie mogę patrzeć na naszą budkę. Ibuster - wiesz, jak masz kłopoty z tą przyczepą że nawet samochód daje Ci znać że coś jest nie tak - chętnie pomogę Ci pozbyć się problemu  :]

 

Michał, Ania, Bartek - wielkie dzięki za użyczanie sprzętu "rozrywkowego" dla najmłodszego w naszej załodze i wszystkim pozostałym za płyny rozweselające dla najstarszego. Jak zwykle dostałem i opiertol od Żony że przyjechałem jak zwykle na krzywy ryj (i miała racje niestety). Obiecuje uroczyście że to ostatni raz. Zawsze sobie obiecuje że nie będę korzystał z otaczających dobrodziejstw ale nigdy nie mogę się upilnować. Od dziś dobra zmiana, obiecuje  :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh szkoda że nie mieliśmy możliwości. Po dziecko z wakacji pojechaliśmy odebrać. Mam nadzieje że bedzie jeszcze okazja w tym sezonie. Co do Siemianowki to jak tam ostatnio byliśmy 2 tyg temu to Sebastian sie rozbił na sarnie i potrzaskany kręgosłup wiec cos bylo widac ze jego dziewczyna zwijała sprzet ale nie wiem jak obecnie wyglada. Daniela -administratora ośrodka juz nie ma podobno bo go za dragi zwineli ale nie wiem ile w tym prawdy. Pozdrawiam. Opiszcie jakie miejscowka sprawiala wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ibuster - wiesz, jak masz kłopoty z tą przyczepą że nawet samochód daje Ci znać że coś jest nie tak - chętnie pomogę Ci pozbyć się problemu  :]

 

 

Dzięki za wsparcie. Wiedziałem, że mogę na Ciebie liczyć :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh szkoda że nie mieliśmy możliwości. Po dziecko z wakacji pojechaliśmy odebrać. Mam nadzieje że bedzie jeszcze okazja w tym sezonie. Co do Siemianowki to jak tam ostatnio byliśmy 2 tyg temu to Sebastian sie rozbił na sarnie i potrzaskany kręgosłup wiec cos bylo widac ze jego dziewczyna zwijała sprzet ale nie wiem jak obecnie wyglada. Daniela -administratora ośrodka juz nie ma podobno bo go za dragi zwineli ale nie wiem ile w tym prawdy. Pozdrawiam. Opiszcie jakie miejscowka sprawiala wrażenie.

Ta cała Siemianówka zawsze mi śmierdziała :]

Co do miejsca: urokliwe, mimo ogromnej ilości przyczep i ludzi jest bardzo cicho, do najbliższego sklepu i jakiejkolwiek cywilizacji ok. 5 km (to akurat atut), fajne miejsce wypadowe do Augustowa, Przewięzi czy na grzyby :] .Gospodarze nie biegną za Tobą od bramy, abyś uiścił opłatę (w zasadzie w ogóle ich nie widać dopóki sam nie poszukasz), jeziorko nie duże, ale dupkę jest gdzie pomoczyć, miejsc ogniskowych sporo (drzewo musisz sobie załatwić). Dostęp do wody jest, więc naczynia można umyć w misce, zlewie w przyczepie, lub pojechać na obiad do Augustowa/Przewięzi. 

Ju5tyna88 jeśli masz taką możliwość to zorientuj się czy w okolicach Augustowa są inne tego typu miejsca. Nie wszyscy ogłaszają się w necie, a Suwalszczyzna na pewno obfituje w prywatne pola namiotowe.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.