Skocz do zawartości

Na Podlasiu o Podlasiu (i nie tylko)...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

my 10.04 ruszamy do Częstochowy. A dalej to już jak pogoda pozwoli.

urlop planujemy od początku lipca. ale termi bardzo ruchomy. Planujemy bardzo powaznie Węgry i Chorwację. Dlatego też chcemy jechać na początku lipca póki nie ma jeszcze niemców i włochów, no i nie jest tak gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... nie wiem co mam przeskrobać, by żona mnie wygoniła ;)

Pod domem masz?, moge przyjechac, to na pewno wylecimy... :tuptup:

W razie czego to moge z Jola przyjechac, to tez wylecimy, tylko dziewczynom tak mniej przykro bedzie samym... :mlot:

Edytowane przez jacek l (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że pod domem :) Nigdzie indziej nie mogła by być. W tygodniu, jak pogoda pozwoli, montaż solara. Poza tym ostatnie dopieszczenia i doposażenia. 

 

W kwietniu jeden wyjazd w planie, maj 2-3, czerwiec jeden... ale za to jaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magic, w granicach 800zl +\-, tj. panel 95W, regulator mppt, kable, złącza, łatwa alu, klemy, bezpiecznik, klej. Na sikaflexie deko przyoszczedzimy, bo z Dubosiami na spółkę działały. Oni też bliźniaczy zestaw mają i z Krzychem się wspomagamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał co ty chcesz oszczędzać. Jedź na Jana Pawła i tam masz sklep sika hydroizolacje - super ceny, a sprzedawca wie co mówi. 

Nie ma co oszczędzać na tańszych zamiennikach !!

Ja poczekam może za rok tez sobie zasilanie zrobię. 

Póki co prawie wylizaliśmy kamperka. Uruchomiłem dziś wodę. Bojler gazowy super działa. Musze tylko wymienić słuchawkę prysznicową bo w tej co mam to strasznie ciężko chodzi zawór. Ja daje rade ale Aga czy Piotrek to nie mają szans. Dedykowane do przyczep/kamperów są strasznie drogie, dlatego kombinuje coś zamiennego. Gwint jest taki sam jak w zwykłej słuchawce prysznicowej, muszę tylko znaleźć taka która ma w sobie zawór z możliwością płynnej regulacji strumienia wody i oczywiście zamknięcia tej wody.

Lechu dawaj do CRO z cepką !! nasza prędkość przelotowa w kamperze to 80km/h - sprawdziliśmy podczas niedzielnej wycieczki. Tak więc spokojnie sobie polecimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stef, oszczędność jest taka, że koszt sika idzie na dwóch. Nie zamierzam kombinować z innymi klejami.

Dobrze, ze mówisz o tym sklepie. Zajade zamiast zamawiać. Primer210 muszę dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jana Pawła - nie pamiętam numeru. Jak jedziesz z miasta to zaraz za pomnikiem jest łąka, a potem zakład mechaniczny i sklep.

Ja kupowałem sikalex 221 to za tubkę zapłaciłem 20 zł - w necie dużo drożej.

Kurcze szukałem dziś tej słuchawki prysznicowej z regulacją natężenia przepływu... lipa... coś tam znalazłem ale tylko start - stop, czyli 1 lub 0, leci lub nie... hmm coś muszę poszukać chyba w necie albo wybrać się na wizytę do Michała lub Leszka... że przyrznic pooglądać  ;)

Wczoraj zapomniałem piecyk wyłączyć... i jak wieczorem poszedłem do kamperka żeby pozamykać to wiecie jak było miło wejść do cieplutkiego sprzętu, do tego jeszcze wodę odkręcić, a tam też gorąca leci... hmm takiej ameryki to jeszcze nie miałem... wiem teraz czego mi w przyczepie brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, solary kupione u Bartka. Mam nadzieję, że się ociepli i po świętach zamontuję. A nadzieję mam podwójną, bo w końcu budę trzeba wypróbować. Jak będzie pogoda - jedziemy kompletem. A jak taka sobie to może sam na noc wyskoczę. A jak u Was sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha to może coś się wymysli.Michał a ile ten solarek cie wyniesie,bo ja też  o tym myślę.

Stef mnie moja też buntuje na Chorwacje ale chyba bez przyczepy pojedziemy albo z.

 

Do CRO sugeruje jechać bez przyczepy jeśli bierzecie pod uwagę koszty. Nie mówię że się nie da znaleźć taniego i przyzwoitego kempingu ale większość to… koszt parceli przewyższa koszt fajnego apartamentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. My jesteśmy w czestochowie, jesteś super. Kamperek w trasie t super sprawa. Co prawda brakuje nam mobilności na miejscu, ale trasa wynagradza

Do cro jedziemy kamerem. Wiem że ceny ... ale po drodze węgry, tremy, budapeszt... bez domku, jaki on nie jest, to tego nie zwiedzisz. Pozdrawiamy !!!

Przepraszam za błędy. Pisze na telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.