Skocz do zawartości

Wydzielono z kubków - tylko bez dymu bo będą bany


RapallaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na forum ale proszę mi doradzić jak pogodzić te terminy :

Spotkanie sympatyków Karawaningu w Sławie w dniach 30.04.2008 - 04.05.2008

oraz zlot w miejscowości , której nazwa w altasie pojawia się :hehe: 2 razy :-] z bliżej nie określoną pozycją na mapie ?????????? Co jest w Sławie to wiem :ok: ale jakie atrakcje są w tej drugiej miejscowości ( oczywiście poza wyśmienitym towarzystwem ) ??? :ok:

Jak to zrobić aby w tym samym terminie być w dwóch miejscach oraz ile kubków zamówić aby się ewentualnie nie pomylić w pisaniu następnego postu . :-]

No cóż trudny wybór gdzie pojechać na takie spotkanie - muszę poddać to pod dyskusję :hmm: i oczekuję porady . :ok:

Za każdą pomoc będę wdzięczny a interesuje mnie 6 sztuk kubków i to takich , które poproszę o przesłanie pocztą ze wskazaną formną płatności .

Pozdrawiam Wszystkich w, którzy wykazali cierpliwość w związku z opublikowaniem nieocenzurowanej wersji tych rozważań :-]:ok:

 


 

 

Mój kot również nie kuma !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RapallaPL:

1. Masz Zlot w Nieborowie koło Łowicza :hmm: - zlot sympatyków i użytkowników forum Karawaning.pl

2. Jeśli masz za daleko do Nieborowa (tak tego koło Łowicza :ok: - który to jest na mojej mapie) lub jeśli jesteś fanem ciuchci (tak tego programu telewizyjnego), lub bardziej odpowiada Ci towarzystwo które będzie w Sławie (towarzystwo również z tego forum), bądź masz kaprys jechać do Sławy to jedziesz tam a nie w dwa miejsca na raz.

3. Ładne wejście, ale powiedzmy że mam dobry humor i Twój post uważam za dobry żart chociaż mało kulturalny i troszkę nie przestrzega regulaminu.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, ubiegłeś mnie :hmm: Już też miałem odpowiedź, ale jak zniknął mi post Rapalli to i swój skasowałem :ok: Ale wszystko już powiedziane...

 

Ewentualnie polecam lekturę "zlotów". Do maja powinno dać się przeczytać i wtedy będzie wszystko jasne dlaczego tak. Szybka decyzja i... w drogę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum ale proszę mi doradzić jak pogodzić te brednie typu :

Spotkanie sympatyków Karawaningu w Sławie w dniach 30.04.2008 - 04.05.2008

oraz zlot w miejscowości bliżej nie określonej pozycją na mapie poza nazwą w tym samym terminie ??????????

Jeżeli to są brednie to znajdż sobie trzecie miejsce i tam rozwijaj swoje zainteresowanie karawaningiem.

w miejscowości bliżej nie określonej pozycją na mapie poza nazwą

Pozycja jest określona bardzo dokładnie. Masz nawet współrzędne do GPS.

ile kubków zamówić aby się ewentualnie walnąć w łewb i pomóc sobie w zrozumieniu tej nowoczesnej i twórczej ery karawaningu ?????

To już zależy tylko od Ciebie, ale zapewniam Cię, że kubki nie służą do walenia się w łeb.

Ale jak je odbiorę i w jakim terminie oraz gdzie ????????

POMOCY !!!!!!!!!!!!

Zawsze możesz zamówić z dostawą do domu przez Pocztę Polską. Wystarczyło poczytać posty ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana rozmiaruKOX2.JPG

Mój kot również nie kuma !!

oto chyba chodzi...

 

kolego jak byc w 2 miejscach?? jedziesz do nieborowa.. walisz browary .. rano trzezwiejesz... i wieczorem do slawy... walisz browary trzezwiejesz ogladasz ciuchcie . walisz browary trzezwiejesz i wracasz do domu... ot i cala filozofia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.