Skocz do zawartości

Mała-DMC1000kg pod Auris


carlito

Rekomendowane odpowiedzi

da się...da się :)

http://przyczepycampingowepoznan.pl/pl/oferta?pid=46&sid=430:BEYERLAND

 Taki styl zabudowy podoba mi się. W tym przypadku jest 1 łóżko, a to jest jak powiedział Commander mało praktyczne dla naszej trójki.

ja mam ten sam typ zabudowy ,jest nas 2+1 3 latek łóżka i tak nie składamy bo większość rzeczy robimy w przedsionku

a co do holownika hmm mam astre 105 km dmc 1200 przyczepa też takie ma i co ciągnąłem juz dwa razy po górach i dała rady 

i tak więcej niż 90 z tym nie polecisz ,a poza tym cepka nie służy do wyścigów  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie łam się ja mam taką jak ta http://otomoto.pl/inny-przyczepa-kempingowa-adria-optima-lekka-T4490344.html  z tym że w tej z linku nie ma kibla a u mnie jest  i dmc mojej to 1000 a nie 750 jak w w/w ogłoszeniu . A co do miejsca to w budkach o takim tonażu z ilością miejsca w środku szału nie ma ale funkcjonować się da .

Edytowane przez sosek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze,szukam dalej az moze uceluje w moj egzemplaz

Na wiosnę zakpiliśmy taka cepkę http://forum.karawaning.pl/topic/16686-sterckeman-fjord-420d-rocznik-1992/ . Wakacje objechane w 4 osoby (dzieciaki 15 i 9 ).  Posiada to czego szukaliśmy:wc,kuchnia, ogrzewanie, waga 1000 DMC, spanie 4-5 osób. Tak więc spojnie coś znajdziesz dla rodziny.

Niekoniecznie, hak możesz zamontować już teraz, zresztą aby Cie pocieszyć powiem Ci że byłem niedawno

na spotkaniu gdzie znajomy holował budkę1000kg fiatem punto benzyna 75koni czy jakoś tak  i to po górach , jechał całkiem sprawnie. :ok:

punto na gazie sobie jechało :]

tak byłem tego świadkiem punto już leciwe ale jakoś dawało radę. Ciężko to ciężko ale szło. Ja mam Xsara Picasso. 1.6 Udinese opon i moja cepka ma 1050kg i daje spokojnie radę. Więc bądź dobrej myśli kolego

Jarobaro jakie leciwe, jeszcze nie pełnoletnie. Ciężko szło to za punciakiem solówką, która zwalniała i przyspiesza. I jak tu jechać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ko klasyczny uszczelniacz i rozumiem że to on był miękki a nie ściana :look:

tak..on był miękki. Druga budka też była uszczelniona...standard? Zaniepokoił mnie ten odświeżacz w łazience i przednia szyba była pomalowana na szerokości (brzeg)...właściciel powiedział,że lekko pęknięta i dlatego pomalowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelniacz może wyłazić - nie przejmuj się tym. Co do odświeżacza w łazience - to smród może być z kasety ale powinieneś to zweryfikować.

Szyba pęknięta - to już różnie - jak jest dobrze naprawiona to nie jest wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to tylko te trzy rzeczy mnie zastanawiają....budka czysta...nie zagłębiałem się w szczegóły bo się nie znam....


Jeszcze jedna sprawa...otóż moja małżonka coś kręciła nosem o powierzchnię...jaka budka do DMC 1000kg. będzie większa od Delty? Hylander byłby OK-odpowiadała powierzchnia, ale to salonka :/ ...obejrzeliście Panowie pewnie dziesiątki przyczepek i macie jakiś tam przegląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlito, nie da się tego określić markami.

Delta to delta, Hylander to Hylander a Hobby to Hobby itd.

To jest jak z autami. Fiat to Fiat i można by zadać pytanie co będzie większe od Fiata, :hmm: a wszystko i nic. bo od Fiata Pandy znajdziemy większe i to Nawet Fiaty ale już od Freemont`a będzie ciężko w tej samej stajni jak i w innych.

 

Salonka była większa bo nie miała jednego łóżka. To sa takie różnice. 

W sumie to można napisać że większa będzie większa Delta jak i każda inna marka tylko większa ;)

Ciężkie pytania zadajesz bo są to pytania na które nie da się znaleść jednoznacznej odpowiedzi. 

Trzeba posiedzieć i popatrzyć po wymiarach budek które się tobie po prostu podobają a nie rozmyślać o innych markach. Bo sama marka nic tu nie da. 

 

Napisałem to bo wiedzę, że próbujesz cały czas kombinować i rzucasz wiele propozycji a potem pytania które w zasadzie powinny pozostać bez odpowiedzi :)

Bez urazy, ale jeżeli buda pasuje to się po prostu kupuje bo zawsze znajdziesz coś co w inne będzie lepsze a w kolejnej gorsze i tak minie pewnie z 5 lat na poszukiwaniach. 

 

A może aby być pewnym tego co może Was spotkać to warto pomyśleć o wypożyczeniu jakiejś sztuki na weekend. Takiej zgodnej z waszymi parametrami *waga, wielkość, roczniki - zbliżone) i sprawdzić tak w realu a nie tylko na fotach :hmm: ? Pomyśl o tym, teraz dobry sezon aby jeszcze gdzieś wyskoczyć a i  w wypożyczalniach nie mają teraz jakiegoś szczególnego obłożenia.

Może np w ten weekend będzie Spęd Ogólnopolski pod Wawą. Popatrz po wypożyczalniach i pojedz na spęd. Zobaczysz jak to jest w realu a i wiele się dowiesz z rozmów face to face z ludźmi a nie tylko z czytania, zawsze to "inna wiedza" ;)

Piszę Ci o spędzie, żebyś np. nie wybrał się na opustoszały kemp gdzie nie uzyskasz wtedy żadnej porady/opinii.

 

Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlito, nie da się tego określić markami.

Delta to delta, Hylander to Hylander a Hobby to Hobby itd.

To jest jak z autami. Fiat to Fiat i można by zadać pytanie co będzie większe od Fiata, :hmm: a wszystko i nic. bo od Fiata Pandy znajdziemy większe i to Nawet Fiaty ale już od Freemont`a będzie ciężko w tej samej stajni jak i w innych.

 

Salonka była większa bo nie miała jednego łóżka. To sa takie różnice. 

W sumie to można napisać że większa będzie większa Delta jak i każda inna marka tylko większa ;)

Ciężkie pytania zadajesz bo są to pytania na które nie da się znaleść jednoznacznej odpowiedzi. 

Trzeba posiedzieć i popatrzyć po wymiarach budek które się tobie po prostu podobają a nie rozmyślać o innych markach. Bo sama marka nic tu nie da. 

 

Napisałem to bo wiedzę, że próbujesz cały czas kombinować i rzucasz wiele propozycji a potem pytania które w zasadzie powinny pozostać bez odpowiedzi :)

Bez urazy, ale jeżeli buda pasuje to się po prostu kupuje bo zawsze znajdziesz coś co w inne będzie lepsze a w kolejnej gorsze i tak minie pewnie z 5 lat na poszukiwaniach. 

 

A może aby być pewnym tego co może Was spotkać to warto pomyśleć o wypożyczeniu jakiejś sztuki na weekend. Takiej zgodnej z waszymi parametrami *waga, wielkość, roczniki - zbliżone) i sprawdzić tak w realu a nie tylko na fotach :hmm: ? Pomyśl o tym, teraz dobry sezon aby jeszcze gdzieś wyskoczyć a i  w wypożyczalniach nie mają teraz jakiegoś szczególnego obłożenia.

Może np w ten weekend będzie Spęd Ogólnopolski pod Wawą. Popatrz po wypożyczalniach i pojedz na spęd. Zobaczysz jak to jest w realu a i wiele się dowiesz z rozmów face to face z ludźmi a nie tylko z czytania, zawsze to "inna wiedza" ;)

Piszę Ci o spędzie, żebyś np. nie wybrał się na opustoszały kemp gdzie nie uzyskasz wtedy żadnej porady/opinii.

 

Co Ty na to?

hmmm...po Twojej wypowiedzi to nawet nie wiem co napisać....może masz rację...muszę to przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.