Skocz do zawartości

Mała-DMC1000kg pod Auris


carlito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

starałem Ci się jakoś zobrazować te różnice w cepkach. 

Po to jest forum, aby pisać i dostać jakieś odpowiedzi ;)

Co do tej się nie wypowiem, ale dopytaj o DMC bo jest podana tylko MW i o realną MW. Bo coś mi się wydaje, że ona do 1000kkg chyba nie podejdzie z jakimś bagażem. Z drugiej strony to Adria a one bywają lekkie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlito, jeśli ktoś podjedzie i "obaczy" to bomba, ale jeśli sam też nie pojeździsz to raczej "ktoś" za Ciebie tej roboty nie wykona.

Podoba się układ, pasuje cenowo, zdjęcia nie straszą - to jadę... (po swoją pojechałem w ciemno 520 km w jedną stronę).

Zasypując nas raz po raz zdjęciami pokazujesz tylko swoje niezdecydowanie, bo chyba wszystkie aspekty zostały już omówione.

Jeśli brakuje Ci czasu to polecam jedno słuszne rozwiazanie moim skromnym zadaniem... Wyprawę weekendową do Bierunia. Znajdziesz tam 3 komisy, które mają kilkadziesiąt jak nie więcej cacek z dyszlem...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma problemu żeby jechac tyle czy tyle,ale chcialbym wiedziec,źe buda do ktorej jade jest bez defektow-zaznacze ze ja nie posiadam jeszcze wiedzy ktora pozwolilaby kupic samodzielnie przyczepke.Czy Bieruniu kupujac budke moge byc pewny?Spokojnie...jakos sobie poradze....dzieki pomoc jaka dostalem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieruń ma chyba najmniejszą w Polsce ilość roszczen ze strony kupujacych do jakości nabytego towaru. Spora liczba forumowiczów tam się zaopatrzyła i sobie chwali... Byłem tam dwa razy za częściami i ilośc sprzęu robi wrażenie. Nic tam też nie straszyło. I zawsze to komis, więc jakaś rękojmia jest i jak sądzę chęc zachowania dobrej opinii również.

Chodziło mi tylko Carlito o to, że może Ci uciec jakaś okazja tylko dlatego, że nikogo z naszych akurat nie było w pobliżu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Corolle E12 silnik 1.4 d4d, przyczepa DMC 1000kg, MW 750kg. Jedyny "problem" to ruszanie pod gore, ale to nie tak, ze spac przez to nie moge :)

Autko swietnie daje sobie rade, na pewno nie jestem zawalidroga.

Masz Aurisa to moment obrotowy jest wiekszy o 15Nm niz u mnie. Wnioskuje ze auto od poczatku u Ciebie, chyba nie warto zmieniac. 

My jezdzimy w ukladzie 2+2, przyczepa ma pietrowe lozko z tylu. Bardzo polecam taki uklad. Zastanow sie, czy nie warto wybrac sie do Holandii na kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

algan..niestety nie mam czasu na wyjazdy...muszę się ograniczyć maksymalnie do jednodniowego wyjazdu...popatrzę na ten Bieruń, będę obserwował Odrowążek i coś się może znajdzie...Dzięki Tom3653 za chęć pomocy  i jak coś to zawołam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.