Skocz do zawartości

Mała-DMC1000kg pod Auris


carlito

Rekomendowane odpowiedzi

bylo to juz poruszane tu, albo obok:

 

Szukaj przyczepy z przedsionkiem lub od razu zarezerwuj kwote na takowy. Wiekszosc czasu spedzane jest poza przyczepa i solidny, kompletny przedsionek to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak czytam opis tej przyczepy, pisany jakby to była nówka, ideał i mega okazja, dodatkowo jeździła tylko do kościoła... to stwierdzam, że sprzedający w nazwie użytkownika ma jedną literkę za dużo - konkretnie "k"..

 

 

typowy handlarz, który podniecony, że tym razem pisał opis przyczepy a nie samochodu trochę zagalopował zapominając dodać do tekstu :

 

KUPUJĄC KEMPING ZWRACA CI SIĘ W SEZON GÓRA DWA ,JEDZIESZ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE NA POLU KEMPINGOWYM LUB DZIKIM TERENIE ,

 

że z WC korzystasz też gdzie chcesz i jak chcesz.... zawsze jak znajdzie się jakieś miejsce...

 

Już wielu "importerów" odkryło, że jak wiozą auto z zagranicy to można by coś jeszcze na hak zapiąć, nie ważne co, ważne żeby dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam opis tej przyczepy, pisany jakby to była nówka, ideał i mega okazja, dodatkowo jeździła tylko do kościoła... to stwierdzam, że sprzedający w nazwie użytkownika ma jedną literkę za dużo - konkretnie "k"..

 

 

typowy handlarz, który podniecony, że tym razem pisał opis przyczepy a nie samochodu trochę zagalopował zapominając dodać do tekstu :

 

KUPUJĄC KEMPING ZWRACA CI SIĘ W SEZON GÓRA DWA ,JEDZIESZ GDZIE CHCESZ I KIEDY CHCESZ ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE NA POLU KEMPINGOWYM LUB DZIKIM TERENIE ,

 

że z WC korzystasz też gdzie chcesz i jak chcesz.... zawsze jak znajdzie się jakieś miejsce...

 

Już wielu "importerów" odkryło, że jak wiozą auto z zagranicy to można by coś jeszcze na hak zapiąć, nie ważne co, ważne żeby dorobić.

Dobre dobre...a z tą litrką "k" to Ci się udało... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam...mam pytanie natury techniczno-użytkowej...lepiej salonkę z WC i kabiną czy zadowolić się dodatkowym łóżkiem a bez WC http://olx.pl/oferta/burstner-CID5-ID661Xt.html ? Przed nami (2+1) pierwsze wyjazdy i nie chcę mieć głowy urwanej przez moją Panią  ;/

Edytowane przez carlito (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia - jeśli jedziesz 2+ 1 to bierz salonkę z WC. Przy dziecku to bardzo duża wygoda... już przebrany do spania a tu nagle... siku... no i ubieraj i wyskakuj z dzieciaczkiem... pomieszczenie z wc to naprawdę super wygoda.

Jeśli 2+2 to już trzeba mocno przemyśleć ale ja bym wtedy brał jednak to dodatkowe łóżko, a przenośne wc do przedsionka.

 

Nie wiem jak duże masz dziecko ale do 5 lat spokojnie w salonce dacie radę. A jeśli jeszcze pomieszczenie łazienki ma brodzik to w ogóle super. Mi teraz tylko brodzika brakuje... nie po to by się samemu tam kompać ale po to by dziecko opłukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia - jeśli jedziesz 2+ 1 to bierz salonkę z WC. Przy dziecku to bardzo duża wygoda... już przebrany do spania a tu nagle... siku... no i ubieraj i wyskakuj z dzieciaczkiem... pomieszczenie z wc to naprawdę super wygoda.

Jeśli 2+2 to już trzeba mocno przemyśleć ale ja bym wtedy brał jednak to dodatkowe łóżko, a przenośne wc do przedsionka.

 

Nie wiem jak duże masz dziecko ale do 5 lat spokojnie w salonce dacie radę. A jeśli jeszcze pomieszczenie łazienki ma brodzik to w ogóle super. Mi teraz tylko brodzika brakuje... nie po to by się samemu tam kompać ale po to by dziecko opłukać.

W chwili obecnej synek ma 2 latka więc może spać z nami. Układ w Twojej KIP budce jest super. W pierwszym etapie szukania odrzuciełem zupełnie salonki ale teraz po zapoznaniu się z rynkiem zauważyłem, że chyba szybciej znajdę salonkę w moim kręgu możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej synek ma 2 latka więc może spać z nami. Układ w Twojej KIP budce jest super. W pierwszym etapie szukania odrzuciełem zupełnie salonki ale teraz po zapoznaniu się z rynkiem zauważyłem, że chyba szybciej znajdę salonkę w moim kręgu możliwości.

O zbliżonej wielkości i DMC do 1000 kg znajdziesz cepkę z jednym spaniem podwójnym i przynajmniej jednym pojedynczym oczywiście razem z WC. Ja przy długości cepki 416 cm i DMC 900 kg. mam dwa podwójne spania i WC, czyli są takie, szukaj.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlito, według mnie tylko z układem spań 2+1 + pomieszczenie WC (minimum). Nie mówię tutaj o łazience z prysznicem, sauną itp. Tylko zwykłe pomieszczenie z umywalką i muszlą. 

Taki układ gwarantuje, że się wyśpicie na spokojnie a i w nocy/deszczu/warynki sanitarne w węźle będą Was w mniejszym stopniu dotyczyć posiadając własne WC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dethleffsa to fajny model :), sam taki mam jednak ten egzemplarz ma dziwną kratkę na klapie bakisty więc jakaś "modyfikacja". Dziwię się że jeszcze nie oglądałeś tej Delty z trzeciego linka którą podesłałem już Tobie kilka dni temu. Ja bym się nie sugerował tak do końca tym że ktoś tam kupił i żałuje, też tam swoją kupiłem - oj było przy niej pracy ale jak brałem drugą dla siostry to trafiliśmy na igłę. Więc tylko jechać, oglądać i być czujnym. Według mnie to najlepsza buda do Twojego auta i rodziny ze wszystkich które tu oglądaliśmy.

Edytowane przez terrino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym miał typować to:

1. Dethleffs

2. Beyerland

3. Delta

 

Dlaczego tak:

- w Dethleffsie najbardziej odpowiada mi układ drugiego spania i to w pozycji złożonej. Wygodniej się będzie jadło śniadanka itd.

- pozostałe dwie są takie same (inna kolorystyka) tylko jeżeli już to brałbym markę bardziej znaną aby ewentualnie w przyszłości mieć mniej problemu gdyby trzeba było coś kupić. Niby siostra ale coś w niej musi być innego skoro firmują inną nazwą. 

 

Nie wiem jak to będzie w Dethleffsie ale liczę, że po rozłożeniu będzie troszkę więcej miejsca aby z przedniego łóżka przejść do ubikacji i drzwi jak tylne będzie rozłożone. Być może tak nie będzie ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.