Skocz do zawartości

I Majówka Karawaningowa - Sława 2008


Rekomendowane odpowiedzi

ufff... znalazłem wreszcie czas żeby stać się nowym użytkownikiem Forum... Pod nickiem doubleseven ukrywa się Przemo (syn 100pa) , moja żona Gosia i syn Patyk ;) . Chciałbym bardzo gorąco podziękować WSZYSTKIM, których poznaliśmy w Sławie. Zlot był naprawde bajeczny!!! bajeczny do tego stopnia, że już w miejsce namiotu szukam przyczepy :)

Jeszcze raz pozdrawiam i ciesze się ze mogliśmy wraz z żona i synem uczestniczyć w tej wspanialej imprezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 708
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam; przepraszam,że tak na raty ale część zdjęć przegrywam z kamery.

Tylko dla nas konferansjerkę prowadził Irek Bieleninik.

6830cd23bebba27cm.jpg

Tylko dla nas śpiewała Ania Wyszkoni i zespół Video.

2230dfb348587c65m.jpg

No i moja skromna osoba z gwiazdą Majówki.

579a65621af19847m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nas nie ma na żadnym grupowym ... :):)

 

no ale 490km do domu trzeba było wcześnie zacząć pokonywać...

Naszym zdaniem impreza udana i z tego czytam chyba nie ma nikt nie ma odmiennego zdania. Minusy? chyba tylko taki, że myślałem, że będziemy się bardziej integrować, a powstawały małe lokalne imprezki wieczorne, ale to mój punkt widzenia i nic mi do tego. Z racji że stacjonowaliśmy na szarym końcu nie docierały do nas wici o takowych zdarzeniach :).

 

WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla tych, którzy przyczynili się do powrotu mojego radia, Dzisiaj będzie u mnie. Nie wiem kto oprócz Filipa i Irka3 jeszcze się do tego przyczynił, ale jeszcze raz wielkie podziękowania dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Zlotowiczów ze Sławy :), tak zaraziliście mnie karawaningiem, iż znów wyjeżdzam mieszkać w cycepce :) , co prawda nie daleko od domu , zabieram laptopa , bede pracował i odpoczywał na łonie natury , no i co narobiliście hihi - to, że wyprowadzam sie z domku do przyczepki , tylko jeszcze formalności w biurze meldunkowym o zmienie adresu :) a adres jaki w biurze podam : las sosnowy nad woda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zaraziliście mnie karawaningiem, iż znów wyjeżdzam mieszkać w cycepce

 

Ta choroba jest nieuleczalna,tak mówią Ci,którzy się nią zarazili. :)

 

Pozdrawiam również Was wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zaraziliście mnie karawaningiem, iż znów wyjeżdzam mieszkać w cycepce

 

Ta choroba jest nieuleczalna,tak mówią Ci,którzy się nią zarazili. :)

 

Pozdrawiam również Was wszystkich.

 

Zgadzam się ... dobrym przykladem jestem również ja i moje poszukiwania przyczepki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam się ... dobrym przykladem jestem również ja i moje poszukiwania przyczepki;)

 

Wyobrażam sobie Twoją radość w chwili kupna przyczepy. :)

Ty już jesteś jednym z nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doubleseven zyczymy owocnych poszukiwań :) i mamy nadzieje że na następnej imprezie zobaczymy Was już w przyczepie :) W koncu trzeba zasilić grupe z PYRLANDII :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już myślę o zmianie na większą... :)))

 

Za kilka dni, jak nadgonię zaległości w firmie, puszczę całą swoją galerię... zrobiłem jakieś 700 zdjęć... trzeba będzie do posegregować i powybierać jeno co lepsze :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - chciałbym również dokonac jakiegoś podsumowania chociaż jako pomysłodawcy oraz współorganizatorowi I Majówki Karawaningowej nie wypada mi oceniac całości imprezy . Wiem jedno - spotkałem wspaniałych ludzi - z niektórymi się zaprzyjaźniłem z niektórymi tylko porozmawiałem (mało casu kruca bomba :) ) - od niektórych natomiast otrzymałem pomoc za którą chciałbym w tym miejscu podziekowac :

1.Ryś (wir57) został przeze mnie obudzony o 6.00 rano bo wysiadł mi akumulator a musiałem pilnie wyjechac (a Rysio miał zapasowy i kable) - bez szemrania wstał i uratował mnie z opresji :)

2.Ela (Noemi_s) - przywiozła dla mnie z Krakowa piękny zaczep anty przechyłowy (po super cenie) i pomimo , że jej własny po drodze zaczął nawalac nie poskąpiła i odsprzedała :)

3.Jurek (Effendii) - pięknie i fachowo zamontował mi ten zaczep (pomagał 100pek) oraz udzielił cennych porad co do użytkowania :)

Doznałem również wielu wzruszeń ale dwa utkwiły mi w pamięci :

1.Wnuczek 100pka a zarazem syn naszego nowego kolegi Przema ("77" czy cóś tam ) po małej rozgrywce w bambingtona pobiegł do sklepiku i za własne pieniądze kupił "wujkowi" loda :)

2. 100pek z Poznania jechał do Sławy z nawigacją chyba 3 godziny (100km) w tym 1,5 godziny zakopany w polu - po prostu ma "ŚWIETNĄ" nawigację :laugh: ( taki żarcik se trzepłem) :)

Na koniec chciałbym pozdrowic serdecznie wszystkich uczestników Majówki i oby do jak najszybszego - następnego spotkania - Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam słowa uznania dla organizatorów za wspaniałą zabawę :) , podziękowania dla wszystkich uczestników za super klimat :) oraz pogodzie za to że nie odstawiła żadnych nieprzewidzianych numerów :)

Moja młodsza córka zaraz po powrocie do domu pytała się kiedy znów pojedziemy na jakąś imprezę.

Jeszcze raz - WIELKIE DZIĘKI !!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Informuję, że w dniu dzisiejszym ostatni majówkowicze, czyli my :) opuścili kemping w Sławie i dotarli szczęśliwie do domu. Niniejszym I Majówkę można uznać za oficjalnie zakończoną :) . Wrażeniami i zdjęciami podzielę się z Wami jutro... Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie niedawnych sąsiadów .

Kiedy opuszczaliśmy camping byliście akurat na rowerach i nie mogliśmy pożegnać się osobiście czego bardzo żałuję beksa.gif/sick.gif'class='bbc_emoticon' alt=';(' /> ' />

Czy udało się naprawić Wasz zaczep ?

Rozmawialiśmy z Bogdanem o AKS 2004 a dziś kiedy przeglądałem Allegro wpadła mi w oko aukcja z takim zaczepem - może Was zainteresuje - jeździ sie z nim znakomicie -mijanie się z ciężarówkami czy autobusami nie robi na zestawie prawie żadnego wrażenia - poniżej wysyłam link ( mam nadzieje że bedzie działał , wysyłam po raz pierwszy)

 

http://www.allegro.pl/item358465069_zaczep_alko_aks_2004.html

 

Pozdrawiam

Przemek & female gang :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.