Skocz do zawartości

Takiego chamstwa na polskim kempingu jeszcze nie widziałem..


Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie powiedziałem. Choc przeszło mi przez myśl.

Moim zamiarem było zwrócenie uwagi na nas samych, bo nam się przeważnie należy wszystko.

Złamania prawa nie widzę, zwłaszcza, że oceniacie kemping po stronie w necie, a nie wiadomo do końca, czy na miejscu nie ma pięknej tablicy "Witamy serdecznie wszystkich". Etycznie już mniej mi sie to podoba, ale ... niech sobie własciciel robi co chce, to ja mam wybór i jesli faktycznie stwierdze, że nie jestem tam mile widziany, to sie nie zatrzymam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

"Etycznie już mniej mi sie to podoba, ale ... niech sobie własciciel robi co chce, to ja mam wybór i jesli faktycznie stwierdze, że nie jestem tam mile widziany, to sie nie zatrzymam" - wkizet masz racje.

To my decydujemy gdzie i kiedy pojedziemy. Nie pcham sie tam gdzie mnie  nie chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne właściciel pracowników traktuje również po niemiecku ,pensja nie mniej jak -1500€ netto miesięcznie ,bo chyba nie płaci po 1500 zł jak kemping niemiecki  :]

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za opis?! 2 zdania z których nic się nie dowiesz w zasadzie

@Speedy

Uniesienie opadło, nasza propozycja to Kruklanki  <  jest to dawny ośrodek f-my FAREL = PRL

Bardzo ładne miejsce, polecamy.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Po drugiej stronie Jeziora Gołdapiwo punkt A  < na mapie ... jest pole namiotowe, foto niżej.

W obu miejscach byliśmy kilka razy.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając miejscówki na długi weekend trafiłem na wysoko oceniany kemping na mazurach.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się ,że ich strona jest ....tylko po niemiecku (  http://www.masuren-campingplatz.de/index.html  ).

 

Nóż sie w kieszeni otwiera.

ja widzę stronę, na której opis jest do wyboru w 3-ch językach  :thank:    no przecież Europa jest otwarta, to w ilu ma być ?

nawet, gdyby było tylko po niemiecki, jego wola...przecież chcieli do unii, to teraz nie narzekać ? "wolność Tomku w swoim domku"

 

nie widzę problemu, zawsze można podjechać i osobiście pogadać ? mało tego,  taki kemping można też wręcz omijać szerokim łukiem skoro nie pasuje  :fuck:   akurat rejon mazurski ma wiele do zaoferowania    :ok:  

 

gdzie te całe chamstwo ? myślałem, że Cię potraktowali na miejscu z buta... :boks:  :tuk:

 

jeszcze dodam po za tematem. tylu polaków wyjechało na wyspy i do Niemiec żyć, pracować i co mają tam powiedzieć rodowici angole, albo niemczaki skoro MY obrażamy się  :klnie:  , za już opis strony www, gdzie jak napisałem w pierwszym zdaniu jest x3  :zolta: 

 

 

:hej:

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Speedy:

Zazdroszczę Ci. Ty masz cudowne i spokojne życie jeśli taki kompletnie nic nie znaczący drobiazg wyprowadza Cię z równowagi.

Z drugiej strony żal mi Twoich bliskich.

 

Nawet jeśli właścielel chce tylko niemców u siebie, to jest to jego święte prawo!

A prawdziwym chamstwem jest nazywanie rynkowej wolności chamstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.