Jump to content

CO powiecie o tym??

mateusz
 Share

Recommended Posts

• Replies 47
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mateusz

12

• jacek l

8

• mymlon

4

• noemi_s

4

Mateusz, a dla ilu ludzi ona ma być, ta przyczepa ?

J.

Ta pierwsza fajna, Avento dobra firma, Kolega nasz Szary ma i nie tylko, zadowolony jest.

Ta druga, TEC, wgnieciona chyba górą, trzeba uważać, choć sam mam prastarego Teca i jest ok.

na pewno 2 plus rodzina sie zwiększa dziecko w drodze pierwsze ale czasami znajomi to może 4?

To bym brał tą pierwszą, ona nie ma kibla, ale dziecku na razie to nocnik bedzie potrzebny,

a Wy pójdziecie do toalety na kempingu, tylko koniecznie przedsionek rozłóż przed kupnem.

Ta ostatnia, też niezła, i chyba z kibelkiem, ale widać, że te piętrowe łóżka to jakaś samoróbka, może da sie przywrocić stan oryginalny, ale watpię.

Pozdro, J .

Aha, poczytaj wszystkie watki o kupowaniu przyczepy KONIECZNIE, wyrobisz sobie obraz.

Witam !

Wygląda to na salonkę, czyli jedno duże spanie.

Pozdrawiam

A gdzie będzie w 3- ciej spało dziecko ?, za mała.

No fakt, może ten Tec nie cieknie, jak Tomekk zauważył, bo środek to ma ok.

A w razie czego po DOKŁADNYCH oględzinach może da sie uszczelnić.

Tylko kurka, czy przedsionek standartowy pasuje, bo dach taki raczej dwupoziomowy jest ?.

J.

ogólnie patrz na stan. Kibelek przydałby się, ale przy tych cenach moga juz być jakieś podgnite i najprędzej te z łazienkami.

Co do avento to polecam - proste kształty wewnątrz łatwe do utrzymania w czystości, dość solidna konstrukcja (żadnej śrubki nie dokręcałem przez 2 lata eksploatacji), opływowy kształt to napewno jej plusy. Tylko ta łazienka... by się przydała. Decyzja twoja... mi pozostałe 3 niezbyt się podobają :ok: Ale napewno warto obejrzeć wszystkie :ok:

mateusz, chcesz fajna cycepe i to w rozsadnej cenie???? wal do Irek3 z naszego forum .. wiem ze chce wymienic na nowszy model a jego jest naprawde w b.dobrym stanie.. i kibelek i dwa wyra .. i z tego co wiem bez jakichs tam ukrytych wad.. zagadaj !!! mysle ze warto

a co myslicie o 3?

Mateusz, posiadałem Dethleffsa dokładnie takiego samego jak na fotach. Wyrko jest na tyle duże, że 4 osoby (wariant 2+2) spokojnie się wyśpią. Wadą tych przyczep jest podłoga w miejscu podpór (nieumiejętne lewarowanie doprowadza do ich zapadniecia) słabe uszczelnienie brodzika(zgnitex), duża podatność na wężykowanie. Mam jeszcze foty robione na potrzeby sprzedaży można popatrzeć:

foty

film 15s

film 1 min

foty ładne ale widzę że troszkę tam poprzerabiałeś?? to łoże u góry to na stałe było?? czy tylko do spania

A gdzie będzie w 3- ciej spało dziecko ?, za mała.

Z praktyki moge powiedziec, dziecko bedzie spalo przy mamie (cycu) :serducha: wiec dodatkowe lozko dla tak malego dziecka jest zbedne.

dodatkowe lozko dla tak malego dziecka jest zbedne

taaak a za rok, dwa będzie szukał nowej przyczepy z dodatkowym łóżkiem :serducha: