Skocz do zawartości

III Podlaski "Zlot" Karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja tam kąpielówki zabieram... do kostek wejdę jak nic :D A jak będzie ostro słońce smalić to do kolan nawet  :yay:                ;)

 

Jeszcze Święta, 4 dni do pracy i urlop :)

 

Maciek, byłeś w Danowskich budkę sprawdzić? Czy już na majówce będzie oficjalne obudzenie ze snu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to się pokrecilo. Aga ze szpitapa wyszla, gabryska z ospy a za to moj starszy syn wyladowal przed chwila w szpitalu na zapalenie pluc. Wlasnie z nim siedze i zapowiada sie ze 2tyg. Tu zostaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan: Zdrówka dla rodziny !!!!!  Trzymajcie się !!!

Michał: W tym roku to będzie pierwszy raz, też zabieram kąpielówki. A co ja się przepłynę  :look: . Może by tak wykupić pozwolenie na rybki, weźmiemy od Pani Lidii łódkę ( nie, nie łódkę Bols  :nono: )  i trochę pomoczymy kija ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Piotruś szybko wraca do zdrowia. A niech to z tym dziadostwem... Niby pogoda przyzwoitą a chorobska się czepiają :(

 

Maciek, pozwolenie zamierzam wykupić. I na zębacza planuję zapolować i na białą rybkę też. Więc też kupuj zezwolenie to wyplyniemy :ok: Silniczek elektryczny też zabiore by szybciej znaleźć powiało :)

 

Tylko Piotruś niech wyzdrowieje.... Kto nam doradzi co doczepic do żyłki? On ma oko i czuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Piotruś szybko wraca do zdrowia. A niech to z tym dziadostwem... Niby pogoda przyzwoitą a chorobska się czepiają :(

 

Maciek, pozwolenie zamierzam wykupić. I na zębacza planuję zapolować i na białą rybkę też. Więc też kupuj zezwolenie to wyplyniemy :ok: Silniczek elektryczny też zabiore by szybciej znaleźć powiało :)

 

Tylko Piotruś niech wyzdrowieje.... Kto nam doradzi co doczepic do żyłki? On ma oko i czuja.

Koledzy!

Zdradzicie gdzie tak dokładnie to Danowskie? Bo od 25 do 28 bedę się kręcił w okolicy Białegostoku i Białowieży to chętnie bym Was nawiedził, o ile przyjmiecie kamperowca (ale byłego przyczepowicza).

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzicie gdzie tak dokładnie to Danowskie?

@kubryk1

Znajdż mój post #7  Danowskie < zapraszamy

 

Po otwarciu kliknij na napis [nasze ulubione miejsca/jeziora] znajdż [ J ] na mapie ... przybliż.

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Ja też bym coś połowił... w zeszłym roku zainwestowałem 30zł w zestaw z haczykiem i wszystkie ryby moje  :]  Tak łowiliśmy z kumplem że 1L JD + 1L czystej... ehhh, nie pamiętam  :miga:  Ale wędka została więc nie mogło być źle  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nadzieję, że Piotrek wydobrzeje. Na razie (odpukać) leki na niech świetnie działają i już wczoraj czuł się o niebo lepiej. ale jeszcze długa droga do pełni sił.

Co do ryb to Piotrek oczywiście już przygotował swoja wędkę zbudowana z patyka i sznurka - nie pamiętam czy to Marta czy Ania mu zrobiła wędkę. W każdym bądź razie wędka przygotowana i trafiła do przyczepy jako pierwszy element jej stałego wyposażenia :)

PS. co wy w tym łowieniu widzicie?? Chyba własnie ten 1L o którym pisze dudek_t. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan: Wstajemy wcześnie rano, bierzemy łódkę  i srrru na jezioro. Omijają nas wszystkie poranne obrządki :lol: ,  a śniadanko jest gotowe i czeka na wędkarzy.  A do tego możemy zabrać ze sobą trunki  :kawa:  i spokojnie się nimi delektować, i nikt tan nic nie powie bo kobiety zostają na brzegu :]:yay::ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.