Skocz do zawartości

III Podlaski "Zlot" Karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dorotka, z tego co pamiętam był chyba  w Nowince lub gdzieś  po drodze.

 

Mówicie wieczór a la PRL ... :hmm:  za kogo by się tu przebrać, ktoś ma już jakiś pomysł. Może MO :policja:

MO to przyjedzie jak będziemy za głośno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kto za kogo się przebierze to niech będzie niespodzianka   :bevil:

 

Poinformowałem Radka. Zapowiedział, że chętnie przyjedzie. I zapodałem temat na forum niewiadówek.

 

Jak nie poradzisz z piecykiem to mogę tylko polecić Inter kamp - przyczepy kampingowe białystok - poszukaj na googlach znajdziesz. Szwagier kiedyś tam naprawiał i był zadowolony.

Edytowane przez stef (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie. Gdzie w Białymstoku jest jakiś sklepik z tzw. badziewiem do kuchni? Chodzi mi o plastikowe talerze, kubki itp. znacie jakiś tani? Bo ja jakoś nie mogę namierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piecyk - Intercamping w Zaściankach. Alternatywy brak i nie potrzebna.

 

Po świętach będę w ikei - mogę coś komuś przywieźć. Tam też fajne rzeczy fo budki miewają. :) Zamówienia na pw.

 

No to odliczamy - jeszcze miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorota - jesteśmy poważnymi ludźmi  :yay: i zanim przyjedzie MO to Pani Lidia nas po uszach wytarga....

jak Adze powiedziałem o przebieranym wieczorze to się ucieszyła i już wymyśliła sobie przebranie :)

 

Muszę Radka i Justynę uprzedzić o pomyśle na pierwszomajowy wieczór, przecież Oni to też poważni ludzie i na pewno się razem z nami przebiorą :bevil: a i trzeba przypomnieć Radkowi aby wziął uprzędzenie do osuszania ławek i rozpalania ogniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :yes: , palnik jest na niezbędnym wyposażeniu przyczepy -leży w kuferku i czeka na akcję.

 My prawdopodobnie 02.05 (wstępny termin) będziemy obchodzić-organizować (w zasadzie pomagać dla mego taty) coroczną rocznicę Powstania Styczniowego -  kameralna uroczystość. O ile uda nam się przyjechać na zlot to właśnie tego dnia będziemy musieli zrobić okienko przynajmniej na część oficjalną. Oczywiście jeżeli ktoś jest chętny to serdecznie zapraszamy :) .

Tu są zdjęcia z zeszłorocznych uroczystości   www.borsukowina.pl/spotkania-imprezy/150-rocznica-powstania-styczniowego/

Edytowane przez BIGL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIGL - dzięki za propozycję ale znalazłem też swoją. Oczywiście dziękuję tylko za nalepę, kawka zawsze chętnie. Jak tylko będę mógł z domu wychodzić, tzn jak ospa u Gabryśki minie to chętnie odwiedzę. 

Powstanie Styczniowe - to w styczniu czy w maju??

W każdym bądź razie mam nadzieję, że będziecie 1 maja na ognisku w stylu PRL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak na marginesie - może ktoś z Was ma jedną nalepaczkę Karawaning.pl podlasie?? Bo na nową cepkę muszę nakleić.

 

 

Kurka, rurka. Pewnie że mam. Ile chcesz? 10? 20?  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.