Skocz do zawartości

III Podlaski "Zlot" Karawaningowy


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, długi weekend zbliża nieuchronnie, wiec może tak jak planowaliśmy jesienią, przewietrzmy trochę nasze budki :) Proponowany termin to dłuuuuuuuugi weekend... może będą już grzyby :hmm::] . A ja mam nadzieje że będzie piękna pogoda i załoga Cylwików stawi się komplecie :przyczepa:

Edytowane przez fish (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja planuję urlop na majówkę z pewnych :) względów więc dołączamy :ok: Miejsce standardowe? :> Tomka zaraz w naklejeczki wrobimy :D Ale tym razem będzie musiał osobiście, ze swoją rodzinką dostarczyć w przyczepie na spotkanie  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Danowskie to już tradycja ;) Dla Tomasza to już w tym roku nie odpuścimy, trzeba będzie zrobić "przelew" za nalepki :mlot: . Michał a jak twoja budka, masz coś na oku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głupie pytanie zadałem... ;) No pewnie, że Danowskie :)

 

Jeszcze jesteśmy "bezdomni". Ale jest w tym tygodniu szansa zmiany tego stanu rzeczy ;) Okaże sie za parę dni. W razie czego mam fajny namiot za całe 50PLN firmy Camper + śpiwór tej samej firmy ;) Jak nie będzie karawaningu będzie kampering ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście przyłączam się do spotkania.

Michał - jak swojej budy nie będziecie mieli to Wam pożyczymy naszą "starą" niewiadówkę. Stara to ona jest tylko z rocznika bo to 81 ale sam wiesz że wyremontowana i nie ma się czego wstydzić. Dal waszej póki co dwójeczki spokojnie wystarczy i na pewno będzie Ani wygodniej lepiej niż w namiocie.

Jeszcze je nie budziłem po zimie ale może w tym tyg. to uczynię.

 

A tak na marginesie - może ktoś z Was ma jedną nalepaczkę Karawaning.pl podlasie?? Bo na nową cepkę muszę nakleić.

 

Mi w tym roku weekendy pasują wszystkie - to jest jeden z nielicznych plusów pracy na 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki Stefan za niewiadkę :) Miło z Twojej strony :) Ale z namiotem to żartowałem, no gdzie żonę bym w takie "luksusy" wygnał ;) Pokoik pewnie wynajmiemy jeśli nowe M1 się nie znajdzie :) Nie ma tego złego. Oby tylko moja pewność 100% przyjazdu nie obróciła się przeciwko nam :swieca: Wiadomo, że może być różnie... dobra nie gdacze ;)

 

Michał, żebyś po kilku browarkach nie pomylił cepek i nie zameldował się u Stefana :)

No tak... po tylu latach z Kipami mogę się pomylić ;)

 

Spoko, przynajmniej mi dzieci w nocy popilnuje. ale gwarantuje  że po takiej nocy z moimi maluchami już drugi raz się nie pomyli   :)

Gorzej jak się przyzwyczaimy do odchowanych dzieciaków... a wiesz, że Ania za Piotrusiem przepada... :>

 

Naklejki nowe się zrobi. Tomek, liczę, że pomoże. Ja na nową budkę również nie mam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że dołączymy. Termin bliżej nieokreślony tzn. chcielibyśmy 30 kwietnia,ale...............zobaczymy co z naszych planów wyniknie.

Grzyby to raczej do tego czasu nie wyrosną, ale mam nadzieję że pogoda będzie sprzyjająca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzieki fish za maila i za zaproszenie zobaczymy jak wyjdzie. Może  na rozpoczecie sezonu chcielibyście coś nowego zobaczyć,to co mówiłem na zakonczenie sezonu jest takie miejsce nad serwami Małowiste niedaleko Danowskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.