Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

Podnoszony dach, ale wejście niskie
Tak czy siak, fajna 
Wejście to jeszcze pół biedy, ale wychodzi się z czegoś takiego tragicznie. Miałem tą nieprzyjemność na targach. Mocno trzeba się nagimnastykować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi przypomniał się taki oto widok z tamtego roku w okolicy Unieścia:

spacer.png

Ciekawe czy już ktoś wymyślił w pełni pływającą platformę dla przyczep aby się nie ograniczać z karawaningiem tylko do lądu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, norton napisał:

A mi przypomniał się taki oto widok z tamtego roku w okolicy Unieścia:

spacer.png

Ciekawe czy już ktoś wymyślił w pełni pływającą platformę dla przyczep aby się nie ograniczać z karawaningiem tylko do lądu ?

Tak. W Niemczech i Holandii są już firmy które wynajmują metalowe pontony z silnikiem, ale żegluga chyba głównie po kanałach. Jest wątek na forum ale z telefonu cienko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Tak. W Niemczech i Holandii są już firmy które wynajmują metalowe pontony z silnikiem, ale żegluga chyba głównie po kanałach. Jest wątek na forum ale z telefonu cienko...

pływać czymś co nie ma sterowności z budą która ma powierzchnię boczną wielkości żagla ?

może na jakiś jeziorze gdzie nie ma ruchu przy sprzyjających warunkach  się odważył, ale na pewno nie po kanałach, ale do odważnych świat należy :-]

dla zobrazowania wrzucę dwa filmiki z naszej podróży kanałami NL-DE-PL jak wygląda żegluga na kanałach tych mniejszych i większych ;)

https://photos.app.goo.gl/PS6LZrK4rvQhV9i76

https://photos.app.goo.gl/7PeLUo2nbkjuBKcs9

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku pod koniec sierpnia w Mielnie była ta przyczepa na jeziorze Jamno. Byłem świadkiem jak tą platformie gdzie była załadowana ta przyczepa ciągnęła mała łódeczka. Rozmawiałem chwilę z właścicielem i rozważali żeby stworzyć pole kempingowe na wodzie, właśnie testowali platformę.

Tego dnia co przyjechaliśmy była burza i wiało że hohoho, mówię do żony pójdzie na dno, ale jednak nic się nie stało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii długi weekend to i więcej załóg zjechało... Samoróbka coś w stylu naszego forumowego kolegi @Skwarek. Dach otwierany do góry ale niestety nie zdążyłem zrobić fotki bo po powrocie z roboty kemping praktycznie znowu opustoszał...

20201010_130250.thumb.jpg.a5584c1e9d770075a4537f4f62868091.jpg20201010_130300.thumb.jpg.1e09b15e54b87bcc5c5f26e966b7c226.jpg20201010_130312.thumb.jpg.77376eba6b109a4d1d2a3a687e5849ca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem troszkę...

18 minut temu, BUMERANG napisał:

Taka wysoka czy taka wąska :hmm:

Sam nie wiem.

Longhorn-Caravan-front.thumb.jpg.24b67f93cf769ee48f6d378c648375c4.jpg

Może to jakaś bida-version, bo jest klima ale kuchni ni ma. :jesc::niewiem:. Może parkują przy KFC?

Longhorn-Caravan_rear.thumb.jpg.cd996d7e015cd4938d8890ab16ce17ac.jpg

30 minut temu, jacekzoo napisał:

I ten long horn na przedniej ścianie ?

Tutaj zaś wersja dla przywódcy grupy...

Longhorn-Caravan-prestige.jpg.e281c8999ac90ed3b4ceb1ba5f4ec409.jpg

I ma nowy typ zaczepu...

UN_new_type.jpg.907a98277921c7fb79e49ffa794aadec.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.