Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Zulos napisał:

No taki idealny zestaw do podróży na południe Chorwacji - wszystkie kempingi w zasięgu:D

Może się jedynie okazać, że budka wróci krótsza... Tuż za osią urwie się zabudowa na pierwszej górce :). Idealny zestaw na przejazd przez Trogir w godzinach szczytu. Korek jeszcze za Zagrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maarec napisał:

 Idealny zestaw na przejazd przez Trogir w godzinach szczytu.

Albo żeby się wspiąć na Passo del Stelvio:D

Ale tam to z tego co pamiętam jest generalny zakaz wjazdu z cepką - nawet z N-ką byłaby bieda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, maarec napisał:

Może się jedynie okazać, że budka wróci krótsza... Tuż za osią urwie się zabudowa na pierwszej górce :).

Temu to nie grozi. Skrócił sobie przed wyjazdem.

Może teraz po Chorwacji śmiga MiniKabe-m. :lol:I na wszystkich patrzy "z góry".

Cabrio_Kabe_Camper.jpg.7803f5b894a6ceb2363635444566a8bd.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lbuster napisał:

Nie pokazuj zdjęć resoraków ?

To było do @Tofel'a

Dobrze, dobrze...Chciałem tylko pokazać znalezioną kolekcję ciekawostek.

Nie ma podziału na wersje lewo i prawo. Wchodzimy zawsze tylnymi drzwiami.:ph34r:

Smile.thumb.jpg.dbce336ecd5f2957e2399c3eafdc1f5c.jpg

A to coś dla fanów ekstremalnych wypraw bez odmawiania sobie odrobiny luksusu. Expedition Camper.

BIGa.thumb.jpg.efad49cf9ae8ade86726e91cc4d3dc02.jpg

BIGb.thumb.jpg.5a6f16c6e692a571244e46d6621ee5da.jpg

BIGc.thumb.jpg.6979d8b378e596e3ff9ce2b3f8916563.jpg

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tofel napisał:

Pojedynek w kategorii: długość zestawu ??

kabe.jpg.770e16eaf33bcd5f2e4360d0d83218cf.jpg

Ja się odnosiłem do tego zdjęcia ?

Ale żeby Ci nie było smutno, nasz Dyrektor powiedział, że nasze Panie wolą ładowanie od tyłu - nie ściemniam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

Ale żeby Ci nie było smutno,

A jakże, teraz to dopiero mi smutno ?, że nie zaskoczyłem.:mlot:

Godzinę temu, lbuster napisał:

...nasz Dyrektor powiedział, że nasze Panie wolą...

A to dla tych, dla których (Pań) długość ma znaczenie...:lol:jeśli chodzi o przestrzeń życiową w karawaningu.

Francuzi (no a jakże by ktoś inny) wiedzą jak zwiększyć rozmiar?. Tylko który koń (pociągowy) odnajdzie się w takiej sytuacji....

Caravan_long.thumb.png.250a532266ce988e0b95be84fd080736.png

Podczas przemieszczania się przyczepa ma (miała) ok.6m długości. Ale już po dotarciu do celu (!) potrafi (potrafiła) się cudownie wydłużyć do ok.16.5m.

Swoją drogą ciekaw jestem jak działa mechanizm zmiany rozmiaru: automatyczny czy może ...?

Udanego wieczoru

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejony styrodur daje podobną sztywność co "lana" piana izolacyjna.

Okna szklane można zrobić podwójne tak jak sugerowałeś - profil aluminiowy + poliwęglan - zdaje to egzamin np w vanach gdy szyba np w drzwiach bocznych jest fabryczna.

Co do oświetlenia tylnego to może coś w tym guście...

https://allegro.pl/oferta/swiatla-obrysowe-stop-laweta-tir-2x12led-kierunek-7688176524

https://allegro.pl/oferta/lampa-tylna-zespolona-led-dynamiczny-kierunek-7476631520

https://allegro.pl/oferta/lampa-led-zespolona-mala-neon-dynamiczny-kierunek-9433621702

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.