Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Może mieć, Ja w budzie miałem default_zlosnik.gif
To, że mialeś nie znaczy że wolno Przepisy nie zezwalają na indywidualną w budzie co nie znaczy, że ktoś w WK nie wyda takiej tablicy niezgodnie z przepisami.

Natomiast dochodzi potem do takich absurdów jak u mojego znajomego, że miał w przyczepie indywidualną i taką samą indywidualną miało jakieś auto, które było później zarejestrowane. Czyli były w Polsce dwa pojazdy o takich samych nr rejestracyjnych.

Finał był taki, że niedawno decyzją urzędu pojazd mojego znajomego został przerejestrowany i tablice indywidualną mu de facto odebrano. Po kilku latach od rejestracji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacek00 napisał(a):

To, że mialeś nie znaczy że wolno https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji6.png Przepisy nie zezwalają na indywidualną w budzie co nie znaczy, że ktoś w WK nie wyda takiej tablicy niezgodnie z przepisami.

Natomiast dochodzi potem do takich absurdów jak u mojego znajomego, że miał w przyczepie indywidualną i taką samą indywidualną miało jakieś auto, które było później zarejestrowane. Czyli były w Polsce dwa pojazdy o takich samych nr rejestracyjnych.

Finał był taki, że niedawno decyzją urzędu pojazd mojego znajomego został przerejestrowany i tablice indywidualną mu de facto odebrano. Po kilku latach od rejestracji https://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji2.png

Wiem wiem nie mam już tej przyczepy, ale z tego  co obiło mi się o uszy to następny właściciel miał jakieś perturbacje z rejestracją bo chciał sobie  zostawić te tablice, ale jak wyszło to już nie wiem? Twojemu koledze oddali 500zl za wyróżnik pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał(a):

Wiem wiem nie mam już tej przyczepy, ale z tego  co obiło mi się o uszy to następny właściciel miał jakieś perturbacje z rejestracją bo chciał sobie  zostawić te tablice, ale jak wyszło to już nie wiem? Twojemu koledze oddali 500zl za wyróżnik pieniądze?

Oddał leasing, bo buda była w leasingu. A jak leasing się z WK dogadał to nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak urzędnik ustalił kwotę 500zł  ?  Pewnie z czapy ! skoro dwie 1000 to jedna 500 :lol:

Logicznie myśląc to jak nie ma przepisu zezwalającego na jedną blachę do przyczepy to też nie ma ustalonego cennika. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Maras napisał(a):

Ciekawe jak urzędnik ustalił kwotę 500zł  ?  Pewnie z czapy ! skoro dwie 1000 to jedna 500 :lol:

Logicznie myśląc to jak nie ma przepisu zezwalającego na jedną blachę do przyczepy to też nie ma ustalonego cennika. 

 

Nie mam pojęcia, ja płaciłem 500zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdzasz sobie mozolnie szkolne klasówki aż tu nagle...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5f2d255a5947c_o_large.jpg.22cf32532fe3d9ba574cc1a74d004139.jpg

Edytowane przez BUMERANG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2023 o 17:51, Helmut napisał(a):

 

O żesz, to jest mocne :D  Tylko tak po prawdzie, to chyba bardziej do płaczu jest.... 

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2023 o 10:28, PanSamochodzik napisał(a):

O żesz, to jest mocne :D  Tylko tak po prawdzie, to chyba bardziej do płaczu jest.... 

Chyba jeszcze mocnego nie widziałeś

https://www.wiocha.pl/1750118,Az-wierzyc-sie-nie-chce-ze-mozna-byc-tak-glupim

:sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Helmut napisał(a):

No cóż, są ludzie głupi i poniekąd, to nie ich wina. Gorszą rzeczą, jest fakt, że są tacy, którzy ich wykorzystują w celu zarabiania kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Helmut napisał(a):

Chyba jeszcze mocnego nie widziałeś

No Jaś Fasola by tego nie wymyślił... :pad:

4 godziny temu, Commander napisał(a):

Ten kolorowy z torebeczką wygrał konkurs...

Nie dopuścili go do głosu, żeby głupio nie gadał :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do córki w odwiedziny.

Siedzimy pijemy kawę, jemy ciasteczka.

Poprosiłem córkę o gazetę.

Ale się śmiała tato jest XXI wiek, weź iphona. 

No to wziąłem ....

Nie wiem kto był bardziej zdziwiony córka czy mucha którą zabiłem tym iphonem. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.