Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.01.2023 o 09:55, BUMERANG napisał(a):

Ale czy po takiej ilości obiadów kierowca nie wydziela zbyt dużo gazów cieplarnianych? Jak to się na klimacie odbije?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z innej beczki...:

Gość na łożu śmierci, żona przy nim, dialog:
- kochana ty moja, jak połamałem się na nartach, obie nogi, ręce - byłaś przy mnie...
- a jak zawał miałem - reanimowałaś mnie.
- a jak walnęliśmy w drzewo, na szczęście tylko ja ranny, opiekowałaś się mną.
- no tak mój mężu, taka rola kochającej żony
- wiesz co moja ty kochana żono?
- ???
- to ty mi franco jedna pecha całe życie przynosiłaś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
15 godzin temu, Zulos napisał(a):

Prawdziwy Bohater! Tak mi zaimponił, że jestem jego idolem

Mam nadzieję że kiedyś stanie przed nim kobieta której pirat drogowy zabił dziecko i napluje mu w mordę.

Niestety policja jest na tyle beznadziejna że z tym bandytom sobie poradzić nie może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2023 o 10:26, Cathay napisał(a):

Mam nadzieję że kiedyś stanie przed nim kobieta której pirat drogowy zabił dziecko i napluje mu w mordę.

Niestety policja jest na tyle beznadziejna że z tym bandytom sobie poradzić nie może. 

Nie ma w tym nic złego - cel osiągnięty - ludzie zwalniają. Nie wiem co ma do rzeczy kobieta z zmarłym dzieckiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BIGL napisał(a):

Nie ma w tym nic złego - cel osiągnięty - ludzie zwalniają.

Zwalniają nie dlatego że wymagają tego przepisy, a dlatego ze wiedzą przez tego bydlaka że stoi radar. Zwalniają tylko w tym konkretnym miejscu, a nie wcześniej ani później. Więc jadą 120-50-120. Gdyby zostali zatrzymani i by dostali 1500, a może i prawko na 3 miesiące by znikło, to by zmienili zasady jazdy. 

1 godzinę temu, BIGL napisał(a):

Nie wiem co ma do rzeczy kobieta z zmarłym dzieckiem .

Bo nie jeden, nie dwóch i nie dziesięciu piratów drogowych których policja by mogła utemperować, dzięki takiemu idiocie z tabliczką unika kary i nie wyciąga wniosków, a potem rozjeżdża ludzi, w tym dzieci. A ilu pijanych przez "ostrzeżenie" zdąży skręcić w boczną uliczkę i unikną kontroli i utraty PJ?

Poważnie tego nie ogarniasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cathay napisał(a):

Zwalniają nie dlatego że wymagają tego przepisy, a dlatego ze wiedzą przez tego bydlaka że stoi radar. Zwalniają tylko w tym konkretnym miejscu, a nie wcześniej ani później. Więc jadą 120-50-120. Gdyby zostali zatrzymani i by dostali 1500, a może i prawko na 3 miesiące by znikło, to by zmienili zasady jazdy. 

Bo nie jeden, nie dwóch i nie dziesięciu piratów drogowych których policja by mogła utemperować, dzięki takiemu idiocie z tabliczką unika kary i nie wyciąga wniosków, a potem rozjeżdża ludzi, w tym dzieci. A ilu pijanych przez "ostrzeżenie" zdąży skręcić w boczną uliczkę i unikną kontroli i utraty PJ?

Poważnie tego nie ogarniasz?

 

Nie mam aż takiej wyobraźni - nic na to nie poradzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cathay napisał(a):

Dlatego ten kraj jest jaki jest. Tu 75% popiera złodziei, pijaków, piratów, i wszelkiej maści kombinatorów.

Tak wiem mogę się wyprowadzić. 

No teraz wyobraźnia całkiem Ciebie poniosła. Trochę dystansu - taki pajac z planszą nic nikomu nie robi, a tym bardziej nie szkodzi. W dobie dzisiejszych czasów pewnie lata z tym plakatem aby zaistnieć w sieci.

Nawet nie przypuszczał że może wywołać takie emocje . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 23:25, Cathay napisał(a):

Dlatego ten kraj jest jaki jest. Tu 75% popiera złodziei, pijaków, piratów, i wszelkiej maści kombinatorów.

Tak wiem mogę się wyprowadzić. 

To ja pozwolę sobie zacytować znalezione w sieci:

Zarówno radary stacjonarne jak i ruchome muszą być poprzedzone znakiem D-51. Jest to znak drogowy informujący o kontroli prędkości, na którym musi być określony dokładny odcinek drogi kontrolowany przez fotoradar. Brak tego znaku może być podstawą do zgłoszenia błędnego ustawienia radaru.

O ile dobrze przeczytałem, to gościu stoi przed policją, gdzie jednak tego znaku nie ma. Więc to policja wykonuje swoje działania niezgodnie z przepisami, a gościu jedynie utrudnia dokonanie wykroczenia. Co do pijanych kierowców, to spieszę Koledze donieść, że każdy jeden, który jest na fleku jedzie ekstremalnie ostrożnie, żeby się właśnie na radar nie nadziać. A panowie "z suszarką" są nastawieni na czytanie wskazań licznika, a nie wyłapywanie zagrożenia. Kolejna kwestia to fakt, że nasza policja wielokrotnie już pokazała, że prowadzi swoje działania w sposób nie do końca zgodny z przepisami, co powoduje, że ci co bardziej oblatani wykręcają się od odpowiedzialności. Wpadają tylko ci, którym się nie udało. Co powoduje rosnącą deprawację wśród obywateli i coraz częstsze "obchodzenie" przepisów. Dlatego wbrew temu, co kolega napisał, nie uważam, że facet jest pewnego rodzaju bohaterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.