Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stosunek mas jest odpowiedni to wężykowanie niestraszne. ? Kierowca ma w d....e, czy przyspieszać, czy hamować. Pewnie nawet nie wie... 

A z kolei jako przyczynę wężykowania widzę źle rozłożony ciężar. Silnik i przekładnia jest z tyłu. Jak by była z przodu to by było lepiej.

Chyba że to celowo, żeby resztki zaschniętej zaprawy wykruszyć ?

 

 

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stoją gliniarze na Wisłostradzie i suszą

Jedzie Merol, radar pokazuje 200 km/h

Gliniarz wyskakuje z lizakiem na środek ulicy: stop!

Merol ledwo wyhamował, gliniarz pokazuje kierowcy: człowieku, 200 km/h w Warszawie, na Wisłostradzie!

- prawo jazdy poproszę

- nie mam

- dowód rejestracyjny poproszę

- nie mam

- jak to? Proszę otworzyć maskę, sprawdzimy numery

- nie ma co otwierać, kradziony, panie władzo…

- bagażnik proszę otworzyć

- nie mogę, tam dwa trupy, wiozę właśnie za miasto zakopać, porachunki mieliśmy

Gliniarz woła przez radio wsparcie: przestępca!  Przyjeżdżajcie, wołajcie czarnych

Przyjeżdża kilka wozów wsparcia, dowódca akcji pyta, co się dzieje

Przestępca, trupy, kradzione auto, mafia - krzyczy gliniarz

- Dokumenty poproszę, mówi dowódca

Kierowca grzecznie wyciąga portfel, prawko jest, dowodzik, dowód rejestracyjny, OC, AC, wszystko jest

- bagażnik proszę otworzyć

Kierowca otwiera, a tam pusto, tylko trójkąt, apteczka, gaśnica z przeglądem, wszystko jest

Dowódca pyta, o co tu ku…wa chodzi?

Kierowca mówi: nie wiem, zaraz jeszcze ten z drogówki pewnie powie, że z 200 km/h jechałem po Wisłostradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak głupie że aż śmieszne . Cytat z dzisiejszych wiadomości  ☺️ 
".........w jednym ze szpitali w Łodzi zakażony koronawirusem pacjent, przebywający na oddziale zakaźnym, próbował zapalić papierosa. Mężczyzna był podłączony do instalacji tlenowej. Wybuchł pożar. Na miejscu pracowało siedem zastępów strażaków....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, leszek napisał:

Tak głupie że aż śmieszne . Cytat z dzisiejszych wiadomości  ☺️ 
".........w jednym ze szpitali w Łodzi zakażony koronawirusem pacjent, przebywający na oddziale zakaźnym, próbował zapalić papierosa. Mężczyzna był podłączony do instalacji tlenowej. Wybuchł pożar. Na miejscu pracowało siedem zastępów strażaków....."

Do niedawna tylko rodzina wiedziała ,ze jest głupi teraz wie cała Polska  :)   -IMO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor w temacie okołokarawaningowym - motyw przyczep "cyganek" z Francji pojawia się w komedii "Czym chata bogata! / À bras ouverts". Sama komedia może do najbardziej ambitnych nie należy, ale w sam raz na piątkowy wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiedlowy lekarz dzwoni do miejscowego wulkanizatora....

Dzień dobry, mówi Daniel Nowak, mam wielki problem... złapałem kapcia Panie Adamie.

Pan Adam.... Daniel Nowak? Pan doktor Daniel Nowak?????

Tak, to ja....

Adam.... Bardzo mi miło pana usłyszeć. Oczywiście że chętnie pomogę, proszę mnie uważne słuchać.

Proszę otworzyć bagażnik i poszukać podnośnika, powinien być w rogu po prawej stronie....

To jak to???? Nie przyjedzie Pan do mnie? To tylko dwie ulice dalej....

Niestety Panie  doktorze...od poniedziałku przeszliśmy na teleporady!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2020 o 23:30, Łuki napisał:

Humor w temacie okołokarawaningowym - motyw przyczep "cyganek" z Francji pojawia się w komedii "Czym chata bogata! / À bras ouverts". Sama komedia może do najbardziej ambitnych nie należy, ale w sam raz na piątkowy wieczór.

Film genialnie pokazuje dlaczego TE przyczepy często maja dziury w poszyciu, powybijane okna itp.

Też polecam :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.