Skocz do zawartości

Na wesoło


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z rok takiej edukacji i nasze średnie IQ zbliży się do Ugandy. Potencjał mamy.
Nie to żebym usprawiedliwiał bo błędy faktycznie nie do usprawiedliwienia ale popatrz na to szerzej :

https://warszawa.onet.pl/kulisy-realizacji-szkoly-z-tvp-nauczycielki-mowia-ze-same-musialy-wszystko-wymyslic/gygypwl

Pretensje można mieć tylko i wyłącznie do TVP.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzeba wziąć też pod uwagę że to nie są medialne osoby, nie mają doświadczenia z kamerą. Stres był na pewno ogromny, w takiej sytuacji wpadki były pewne

Bo nie wierze że nauczycielka matematyki nie odróżnia obwodu od średnicy koła, nawet najgorsza nauczycielka.  W stresie ludzie robią i mówią różne głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzeba wziąć też pod uwagę że to nie są medialne osoby, nie mają doświadczenia z kamerą. Stres był na pewno ogromny, w takiej sytuacji wpadki były pewne

Bo nie wierze że nauczycielka matematyki nie odróżnia obwodu od średnicy koła, nawet najgorsza nauczycielka.  W stresie ludzie robią i mówią różne głupoty

Można byłoby się w ten sposób tłumaczyć gdyby te programy były emitowane na żywo. Ale to było nagrywane z wyprzedzeniem, przy programach pracował sztab ludzi. Dlaczego na żadnym etapie nikt nie zauważył takich baboli? I gdyby to był jednostkowy przypadek to jeszcze dałoby się to jakoś zrozumieć. Ale w zasadzie w każdym programie są jakieś wpadki. Tego nie wytłumaczysz ani stresem, ani brakiem doświadczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest krytykować. Wszyscy jesteśmy w trudnej sytuacji, praca w domu (dobrze że jest), brak perspektywy kiedy to wszystko się skończy itd. NIKT nie był 100% przygotowany do takiej sytuacji i dobrze, że są różne inicjatywy być może często improwizowane ale są.
Dzieciaki, wiem bo widzę, mają zajęcia. Może ich nie można nazwać "normalnymi" ale mają szkołę dużym wysiłkiem organizacyjnym sporej rzeszy ludzi, którzy nigdy nie uczyli w ten sposób.

Dajcie spokój rozmaici krytykanci i politykierzy bo nie mamy normalnej sytuacji.

A dla uśmiechu obrazek.. Może kiedyś zatęsknimy za tą sytuacją.0d86c7b9fad2e2bb33e759751a0a6f3d.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej jest krytykować. Wszyscy jesteśmy w trudnej sytuacji, praca w domu (dobrze że jest), brak perspektywy kiedy to wszystko się skończy itd. NIKT nie był 100% przygotowany do takiej sytuacji i dobrze, że są różne inicjatywy być może często improwizowane ale są.

Dzieciaki, wiem bo widzę, mają zajęcia. Może ich nie można nazwać "normalnymi" ale mają szkołę dużym wysiłkiem organizacyjnym sporej rzeszy ludzi, którzy nigdy nie uczyli w ten sposób.

 

Dajcie spokój rozmaici krytykanci i politykierzy bo nie mamy normalnej sytuacji.

 

A dla uśmiechu obrazek.. Może kiedyś zatęsknimy za tą sytuacją.0d86c7b9fad2e2bb33e759751a0a6f3d.jpg&key=5c788e1eab9a7a5eff20d4c205deb2c122301cbb0f701c8d57d487cb30df6121

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Czyli co? Obecna sytuacja jest wytłumaczeniem do robienia czegoś byle jak, po łebkach? Mamy akceptować dziadostwo i tłumaczyć to epidemią? No nie. Jeśli się za coś bierzemy, do czegoś zobowiązujemy to róbmy to dobrze i jak należy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ileś tam lekcji i wyłożonego materiału ze cztery pomyłki i Wielkie Larum. Nie było tygodnia żebym czegoś przyniesionego ze szkoły nie musiał prostować... Takie są nauczycielki obecnie, czyli córki zajebistych  nauczycielek, które nas uczyły i co najważniejsze wychowywały.

Ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile TVP można nienawidzić, to Oni też mają teraz armagedon. Tak więc także bym prosił o wyrozumiałość ;)  Tak samo jak dla nauczycielek.

No bo w tydzień wymyślić program, go nakręcić i opublikować a to nie jest jeden godzinny program tylko długi serial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lbuster napisał:

O ile TVP można nienawidzić, to Oni też mają teraz armagedon. Tak więc także bym prosił o wyrozumiałość ;)  Tak samo jak dla nauczycielek.

No bo w tydzień wymyślić program, go nakręcić i opublikować a to nie jest jeden godzinny program tylko długi serial :)

A co oni tam mają teraz do roboty? Nagrywają już ogłoszenie wyników wyborów? Strach pomyśleć, jak wybory na pocztę zrzucą. Tam już było jak w obozie pracy, człowiek jest nikim. Jak zrobią jeszcze wybory korespondencyjne to pewnie część załogi tego nie przetrwa, reszta zapamięta te dni do końca życia. Znam sytuację od kuchni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta ? Proszę Cię , oni poleconego przez miesiąc nie potrafią dostarczyć , już widzę jak na jednego listonosza przypadnie z tysiąc kart do doręczenia za potwierdzeniem odbioru w jednym terminie

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Commander napisał:

Na ileś tam lekcji i wyłożonego materiału ze cztery pomyłki i Wielkie Larum. Nie było tygodnia żebym czegoś przyniesionego ze szkoły nie musiał prostować... Takie są nauczycielki obecnie, czyli córki zajebistych  nauczycielek, które nas uczyły i co najważniejsze wychowywały.

Ale to moje zdanie.

Ja też mile wspominam swoich nauczycieli. Idea sama w sobie jak najbardziej  pozytywna ale w TV materiał wcześniej przygotowywany, chyba mogli więcej serca włożyć ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.