Skocz do zawartości

Zakup Sterckeman 390 CP jako pierwsza przyczepa


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie

 

Prosilbym o kilka niezbednych rad na co zwrocic uwage przy zakupie przyczepy Sterckeman 390 CP rocznik 2009r DMC 900 kg.

Przyczepe kupuje w Niemczech i tu bedzie tez zameldowana.

Jak jest z kosztami eksploatacji jej ?

 

post-12835-0-75935700-1389943543_thumb.jpg

post-12835-0-50242000-1389943555_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak jak napisał Krzysztof.

Przyczepa po przygodach, w miejscu łatania chyba brakuje okna - w innych 390 takie okno jest. 

Patrząc na drugie zdjęcie widać wyraźnie, że w narożnikach naklejona blacha odstaje od poszycia. To nie jest profesjonalna naprawa.

Ciekawe jak rzeczona przyczepa wygląda w środku. Wewnętrznych uszkodzeń (stelaż i konstrukcja) nie jesteś w stanie nigdy zdiagnozować w 100%.

 

Według mnie budka nie warta uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie

 

Prosilbym o kilka niezbednych rad na co zwrocic uwage przy zakupie przyczepy Sterckeman 390 CP rocznik 2009r DMC 900 kg.

Przyczepe kupuje w Niemczech i tu bedzie tez zameldowana.

Jak jest z kosztami eksploatacji jej ?

Dla mmnie rzęch- w czasie jazdy zapewne trzeba mieć wannę na deszczówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz więcej fotek to wrzuć, ale z tych dwóch to aż samo ciśnię się na usta: nie warta zainteresowania. Zdjęcia są tylko jednej strony, prawdopodobnie tej lepszej, aż strach pomyśleć jak wygląda ta druga strona no i wnętrze.

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej odpusc sobie ale jesli sie napaliles a przypadkiem stoi ona w okolicy wiesbaden/mainz to moge podjechac i rzucic okiem na nia osobiscie choc nie wiem czy nie szkoda czasu ale .......akurat tu jestem do czwartku wiec jak cos to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ktora pokazalem na tych fotkach to nie moj egzemplarz.

Moja ma male rysy z jednej strony i nie byla nigdzie latana.

Powiedzcie mi jak to jest w tym modelu z ta markiza i namiotem ?

 

 


Cena zakupu 6600 Euro

post-12835-0-42580200-1389969614_thumb.jpg

post-12835-0-54562000-1389969648_thumb.jpg

post-12835-0-66698400-1389969701_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba jednak zdecyduje sie na nowa...ten model lekko nizszy :Easy Board kosztuje nowa bez namiotu 9390 Euro plus 800 Euro namiot.

Właśnie chciałem Ci podpowiedzieć, że takiego Sterckemana na wyprzedaży rocznika za nie wiele większe pieniądze można czasem kupić w Niemczech. Ona normalnie w katalogu wychodzi z Tuv-em 9 tyś euro http://sterckeman.de/daten_starlett.htm

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, mam kilka pytań a może i wtedy porady innych będą bardziej trafione.

1. Piszesz o cepce i wklejasz zdjęcia. Po krytyce mówisz, że to nie TA tylko taka sama.

2. Zastanawiasz się nad kupnem nowej w zbliżonym $$

3. Ponownie piszesz o "tej używanej" czyli której tez jednak z tych zdjęć po przygodach czy o tej takiej samej?

 

Może załącz link lub jak nie chcesz to chociaż zdjęcia tej konkretnej o której myślisz (z aukcji równiez można je pobrać i tutaj wkleić ).

Nie zrozum tego źle ale dawanie porad o takiej samej, nowej, tej podobnej jest chyba niemożliwe, a tm bardziej o miejscu gdzie "te" defekty można naprawić. Tylko jakie defekty?

Dodatkowo tak skąpy profil i prowadzenie w ten sposób wątku mogłoby np. sugerować, że masz dokładnie tą uszkodzoną na handel i teraz szukasz porad i sposobu jak ją zepchnąć za dobrą kasę i co mówić potencjalnemu kupującemu.

 

Pamiętaj, to moje odczucia i przemyślenia jednak nie chcę Cię urazić i nie odbieraj tego osobiście tylko spójrz na ten wątek "z boku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokleilem zdjecia defektow mojej przyczepy.

Napisalem wyraznie ze te pierwsze zdjecia pochodzily od innej przyczepy z netu.

Jeszcze raz doklejam.


Wybacz kolego ( bardzo nie ufny !! )

Jestem w trakcie kupowania tej przyczepy i organizacji jej transportu do mnie ( 700km )

Oto link do tej mojej pierwszej w zyciu przyczepy:

http://suchen.mobile.de/wohnwagen-inserat/sterckeman-starlett-390-cp-leichtgewicht-muellrose/189140842.html?origin=PARK

 

Nie jestem zadnym handlarzem a amatorem kwasnych jablek !!

post-12835-0-94735200-1390227899_thumb.jpg

post-12835-0-63430200-1390227945_thumb.jpg

post-12835-0-31306500-1390227979_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Arecky69 spoko. Po prostu już się spotkałem z sytuacją gdzie nowy forumowicz prowadził w podobny sposób wątek (forum motoryzacyjne) a potem jego super bezwypadkowe auto było na sprzedaż, tyle, że było tym autem które miał kupić.

Oczywiście na forum się już więcej nie pokazał jak tylko dowiedział się po czym poznać przygody jego auta.

 

Jak dla mnie, to jeżeli to są defekty które chcesz naprawiać to ja bym powiedział, żeby tego nie ruszać (powymieniasz blachę na nową to trudno przy sprzedaży będzie przekonać kupującego, że przeszkadzały Ci w zasadzie niezauważalne wgniotki i wolałeś ingerować w poszycie).

Szyba chyba jest uszczerbiona przed uszczelką. Jak tak i nie przecieka to na razie bym jeździł i ew. na spokojnie szukał takiej samej na podmiankę, ale też bez spiny bo w sumie to tylko estetyka tych 3 miejsc a nie sprawa "must have".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.